Růžový výtok, bolest břicha a prsou - těhotenství?

24.7.15 09:48

ruzovy vytok, bolest bricha a prsou - tehotenstvi?

Ahoj holky, potrebuju radu… :hug: je to asi 10 dni co jsem mela nechraneny pohlavni styk, menstruaci mam dostat az za tyden, jenze od vcerejska mam nejaky ruzovy vytok, boli me prsa a bricho… bojim se, abych nebyla tehotna.. :roll: na tehotensky test se mi to zda jeste brzy, a preci jen se mi nezda, aby se pripadne tehotenstvi projevilo uz 10.den po… diky za jakekoliv rady a nazory. tem, co si chteji zanadavat, ano jsem pitoma a za chyby se plati :) na dite se jeste necitim, a antikoncepce je v reseni, bohuzel nam to nejak „ujelo“… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13124
24.7.15 09:51

A nemohla jsi chytit pohlavní nemoc? kvasinky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
24.7.15 09:53

Buď máš PMS nebo jsi těhotná. :think:
Taky tvé tělo může reagovat na tvou psychiku. Spoustu věcí si můžeš vsugerovat. :think:
Co radit? Jen čekat a modlit se. ;)
Držím ti palce, aby to dopadlo, tak jak si přeješ. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 09:54

Taky me tahle varianta napadla, je to muj novy pritel, ale uz spolu jsme cca 2 mesice a nikdy predtim zadny problem nebyl? hned v pondeli zavolam na gynekologii, nechci hned plasit, ale pokud to pres vikend neprejde… :( achjo, jsem z toho spatna, at je to cokoliv, jen neee tehotenstvi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 09:55

Dekuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.7.15 10:08

Já měla teď něco podobného, zrovna jsem měla jít na preventivní kontrolu, tak jsem to pořešila s doktorem a prý to byl nějaký menší zánět či co (nevim, jak přesně to řekl) a tělo se s tím samo vypořádalo. Prsa mě bolela neskutečně, z čeho to bylo nevim, ale už to přešlo, možná špatná podprsenka :mrgreen:

Rejt nebudu, ale doufám, že to těhotenství nebude a snad tě to poučilo a antikoncepci vyřešíš hodně rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 10:27

Antikoncepci zacnu brat hned, jak mi skonci menstruace, takze to uz je vyresene :) ted jen, aby se za ten tyden dostavila :?

a diky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.7.15 10:54

@anette.wild Jestli tím brát antikoncepci myslíš prášky, tak ty se podle mého berou 1. den menstruace, ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.1.18 14:12

Výtok,bolesti v podbřišku 33tt

Ahoj, holky mám dotaz, od rána mám bolesti v podbřišku a mazovity výtok, malý se taky neprojevuje, jeste jsem ho dnes necítila a bolesti neustavaji. Je to moje první miminko a mám trošku obavy. Poraďte prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.18 14:14

Jed do nemocnice. Pro klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1696
12.1.18 14:15
@Omanka píše:
Ahoj, holky mám dotaz, od rána mám bolesti v podbřišku a mazovity výtok, malý se taky neprojevuje, jeste jsem ho dnes necítila a bolesti neustavaji. Je to moje první miminko a mám trošku obavy. Poraďte prosím

Pohotovost…nemusí to znamenat nic…u mě znamenalo ve 32tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.1.18 12:51

Nakonec v nemocnici dopadlo vše v pořádku, ale výtok ještě nepřestal a bolí mě spodek jako při menstruaci, v pátek jdu ještě k mojí doktorce na gynekologii, tak uvidíme. Malý už taky kope, citim ho co chvíli, ale ty bolesti jsou nepříjemné, hlavně mě bolí dost záda a trošku mě znepokojuje ten výtok, mohla by to být i hlenová zátka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama