Růžový výtok? Může to být nidace?

Anonymní
23.3.20 19:23

Růžový výtok? Může to být nidace?

Ahoj holky,

prosím o zanechání anonymity. S přítelem jsme měli nechráněné styky. Bohužel se mi nedaří vysledovat ovulaci. Od prvního nechráněného uběhlo 9 dní a od posledního 4 dny. Včera jsem začala špinit. Dnes mám jemně růžový výtok. MS očekávám v sobotu a vždy se spíše zpozdila, než že by přišla dříve. (Klidně i o 14 dní).Na test je ještě brzo. Jsem ale jak na jehlách. :oops: Myslíte, že by mohlo jít o uhňizďování?

Je tu některá z Vás s podobnou zkušeností? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

166
23.3.20 20:10

Ano, 4. den po ovulaci jsem začala špinit…ale vcelku dost a trvalo to ještě tak 2 dny po vynechání MS, teď jsem ve 13tt :) držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
23.3.20 20:41

Ano i ne. Občas se mi stalo že jsem cca 7 den po ovulaci růžově zašpinila a nic z toho nebylo. Naposled to bylo stejně a těhotná jsem. Takže jednoznačný ukazatel to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
23.3.20 21:13

Ahoj holki
Jsem asi +- 3dpo styk jsme měli od 14.3-21.3 ztoho 2dny jsme jen vynechali.
Ale od včera strašné bolesti v podbříšku a dnes také :? Ale výtok jen bělavý. Žadné špinění nic. Co myslíte. Je rám nějaká šance?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
23.3.20 23:04

Ano, mohla by to být nidace. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
24.3.20 07:08
@Wercisek píše:
Ahoj holki
Jsem asi +- 3dpo styk jsme měli od 14.3-21.3 ztoho 2dny jsme jen vynechali.
Ale od včera strašné bolesti v podbříšku a dnes také :? Ale výtok jen bělavý. Žadné špinění nic. Co myslíte. Je rám nějaká šance?

Pokud jsi opravdu 3dpo, tak ti bolest podbřišku nic neřekne. Nějaké první příznaky bys mohla mít až tak za týden. Nic moc v tom nehledej. Samozřejmě že šance je. Vydrž ještě aspoň 10 dní abys měla jistotu že test můžeš provést :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
24.3.20 08:43

@Jessica4 @Petule030
Jojo testovat se jeste nebudu je brzy. Jen ty bolesti mě překvapily. Uvidime no. Snažíme se už rok tak nejak vše pozoruju už mi to jde na palici :zed: Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama