Růžový výtok při braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 08:52
Růžový výtok při braní HA

Zdravím!
Chtěla bych se zeptat, zda by se tu našel někdo se stejnou zkušeností… Před dvěma měsíci jsem měla první sex. Další proběhl až po nasazení antikoncepce, 5. den braní. (v příbalovém letáku zní, že jsem chráněna od 1. dne) Nevím proč, ale po každém styku, co proběhl, jsem měla takový růžový výtok. Poměrně mě děsí. Možná jsem jen plašan, ale četla jsem, že nejčastěji značí těhotenství, takže jsem krapet nervózní. K antikoncepci jsem taky dost skeptická, ale snažím se jí věřit… Budu ráda za jakékoliv reakce. Snad se téma příliš neopakuje. :D Pěkný den!

Reakce:

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 11.03.18 09:00

Taky se mi to stalo, jen jsem po tom špinila, až do jejího vysazení. Asi měsíc dohromady, začlo to po sexu. Myslím, že v tom nejsi, ale radši udělej test.

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 11.03.18 10:56

U HA je to při nasazení normální, já takto špinila zhruba měsíc, než se mi tělo srovnalo (a po sexu obzvlášť, to byly vodopády jak při vraždě). :lol: Časem se to srovná, pokud HA bereš správně podle letáčku a ve stejnou dobu, šance na otěhotnění je minimální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >