Růžový výtok při braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 08:52
Růžový výtok při braní HA

Zdravím!
Chtěla bych se zeptat, zda by se tu našel někdo se stejnou zkušeností… Před dvěma měsíci jsem měla první sex. Další proběhl až po nasazení antikoncepce, 5. den braní. (v příbalovém letáku zní, že jsem chráněna od 1. dne) Nevím proč, ale po každém styku, co proběhl, jsem měla takový růžový výtok. Poměrně mě děsí. Možná jsem jen plašan, ale četla jsem, že nejčastěji značí těhotenství, takže jsem krapet nervózní. K antikoncepci jsem taky dost skeptická, ale snažím se jí věřit… Budu ráda za jakékoliv reakce. Snad se téma příliš neopakuje. :D Pěkný den!

Reklama

Reakce:

malá_holka
Závislačka 3522 příspěvků 11.03.18 09:00

Taky se mi to stalo, jen jsem po tom špinila, až do jejího vysazení. Asi měsíc dohromady, začlo to po sexu. Myslím, že v tom nejsi, ale radši udělej test.

evelyn68
Povídálka 29 příspěvků 11.03.18 10:56

U HA je to při nasazení normální, já takto špinila zhruba měsíc, než se mi tělo srovnalo (a po sexu obzvlášť, to byly vodopády jak při vraždě). :lol: Časem se to srovná, pokud HA bereš správně podle letáčku a ve stejnou dobu, šance na otěhotnění je minimální.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama