Růžový výtok při braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 08:52
Růžový výtok při braní HA

Zdravím!
Chtěla bych se zeptat, zda by se tu našel někdo se stejnou zkušeností… Před dvěma měsíci jsem měla první sex. Další proběhl až po nasazení antikoncepce, 5. den braní. (v příbalovém letáku zní, že jsem chráněna od 1. dne) Nevím proč, ale po každém styku, co proběhl, jsem měla takový růžový výtok. Poměrně mě děsí. Možná jsem jen plašan, ale četla jsem, že nejčastěji značí těhotenství, takže jsem krapet nervózní. K antikoncepci jsem taky dost skeptická, ale snažím se jí věřit… Budu ráda za jakékoliv reakce. Snad se téma příliš neopakuje. :D Pěkný den!

Reklama

Reakce:

malá_holka
Závislačka 4105 příspěvků 11.03.18 09:00

Taky se mi to stalo, jen jsem po tom špinila, až do jejího vysazení. Asi měsíc dohromady, začlo to po sexu. Myslím, že v tom nejsi, ale radši udělej test.

evelyn68
Povídálka 34 příspěvků 11.03.18 10:56

U HA je to při nasazení normální, já takto špinila zhruba měsíc, než se mi tělo srovnalo (a po sexu obzvlášť, to byly vodopády jak při vraždě). :lol: Časem se to srovná, pokud HA bereš správně podle letáčku a ve stejnou dobu, šance na otěhotnění je minimální.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama