Růžový výtok při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dastrienc
Nováček 2 příspěvky 19.08.18 05:54
Růžový výtok při obilovin

Dobry den, chtěl bych den zeptat, včera jsem měla ovulaci s takovým růžovým vytokem, všude píšou ze by to mohla byt známka těhotenství, ja ale beru antikoncepci a menstruaci jsem měla, dva dny než začala jsem s přítelem měla naposledy pohlavní styk, nevíte co to muze byt? Mela jsem take špatnou cytologii tak jdu na konci srpna znovu, tak jestli to nemůže byt také tím. Dekuju

Reakce:
weyky
Neúnavná pisatelka 19222 příspěvků 64 inzerátů 19.08.18 08:14

Pokud bereš HA,tak bys ovulací mít neměla.A víc ti tu asi nikdo neřekne,počkej na doktora.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >