Reklama

Růžový výtok při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dastrienc
Nováček 2 příspěvky 19.08.18 05:54
Růžový výtok při obilovin

Dobry den, chtěl bych den zeptat, včera jsem měla ovulaci s takovým růžovým vytokem, všude píšou ze by to mohla byt známka těhotenství, ja ale beru antikoncepci a menstruaci jsem měla, dva dny než začala jsem s přítelem měla naposledy pohlavní styk, nevíte co to muze byt? Mela jsem take špatnou cytologii tak jdu na konci srpna znovu, tak jestli to nemůže byt také tím. Dekuju

Reklama

Reakce:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 19.08.18 08:14

Pokud bereš HA,tak bys ovulací mít neměla.A víc ti tu asi nikdo neřekne,počkej na doktora.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >