Růžovy výtok v den menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sima1995
Kecalka 114 příspěvků 11.01.19 14:19
Ruzovy vytok v den menstruace

Ahoj holky mam dotaz cyklus mivam 25 dni vcera se mela dostavit mentruace akorat byl rano jen ruzovy vytok ale fakt jen na utreni dneska jsem si delala test ale je negativni. A muj dotaz zni jestli je jeste sance na pozitivni test protoze tohle se mi stalo poprve.

Reakce:
Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44158 příspěvků 11.01.19 14:22

Já to takhle měla, pravda, testovala jsem až pár dní poté, co ten výtok ustal, a čárka byla teprve slaboulinká… Ale zas několikrát předtím se mi to stalo též a MS se z toho rozjela. Takže prostě pár dní počkej a pokud furt nic, zopakuj test.

Sima1995
Kecalka 114 příspěvků 11.01.19 14:23

@ugluk no zadne priznaky nemam no ale ratsi pockam do pondeli a uvidime :-)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44158 příspěvků 11.01.19 14:29

Já taky neměla, jen mě překvapilo, že pomalu se rozjíždějící MS najednou přešla a pak pár dní klid. Byla jsem pryč a neměla test, tak jsem prostě čekala a po návratu test koupila a použila. Dle mého by v den toho špinění byl ještě jasně negativní. No ale fakt to může být tak i tak, těžko říct :nevim: Prostě čekej, no, nějak to dopadne :mrgreen:

Sima1995
Kecalka 114 příspěvků 11.01.19 15:02

@ugluk jj presne tak :grin:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >