Růžový výtok/slabé krvácení po šestinedělí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.5.22 05:29

Růžový výtok/slabé krvácení po šestinedělí

Ahoj, mám dotaz, jestli je to normální nebo mám plašit a letět na gynekologii.
Jsem po šestinedělí, po kontrole, vše ok. Po vyšetření narůžovělý výtok, brala jsem to tak, že je to důsledek stěru. Ok. Pak den klid a zase výtok nebo slabá krev, den dva klid a zase jeden den takto. Může to být ovulave, zaćínající ms? Nebo něco jiného? Jak dlouho počkat, než dojdu na gynekologii? Je to už týden po kontrole, tak nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
19.5.22 05:46

Dobré ráno. Mně se takto rozjizdela první ms, nebyla jsem schopná kojit, tak naskočila brzy 🙂
Ale taky je možné, že to máš podrážděné od vyšetření, přeci jen, porod není žádná sranda pro tělo 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 06:00

@Clue A jak dlouho se ti rozjížděla ms? Jako mít to takhle přes týden je opravdu skvělé… Na gynekologii mi dr. tvrdil, že ms se ještě nechystá…
Podrážděné od vyšetření mě taky napadlo, ale přijde mi zvláštní, že den, dva klid a pak zase výtok/slabá krev další den, dva…

• Citovat
  • Nahlásit
792
19.5.22 06:09

A co pohlavní styk? Mohl ti to podrazdit tou kontrolou a pak vy stykem 🙂

Hele koukala jsem do kalendáře a měla jsem to snad deset dní to špinění na střídačku. Ale zase já si pichala celý šestinedělí Clexane, měla jsem dost divoký i očistky s podezřením na kousek placenty, špatně se mi zavinovala děloha 🤷‍♀️ takže ono to u mě mohlo být jedno s druhým 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 06:14

@Clue Právě že sex zatím nebyl…A s těmito problémy se mi do něj ani moc nechce, i když bychom oba chtěli…10 dní, no, to mám ještě čas… Ne nadarmo se říká, že každý porod je jiný…nějak si nepamatuji, že bych u předchozího porodu měla takové problémy…
A nemyslíš, že je možná i ovulace? Ale nikdy jsem při ovulaci růžový výtok neměla…
Takže podle tebe zatím počkat a neplašit s gynekologii?

• Citovat
  • Nahlásit
792
19.5.22 06:18

No ovulaci si nemyslím, že by se to rozcajdalo na celý týden 🙂 ale pokud si nejsi jistá, zavolej doktorovi, on ti za to určitě hlavu neutrhne a ty budeš klidnější 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 06:48

@Clue Pravda, hlavu mi neutrhnou :) Uvidím, co se z toho vyklube…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat