Rychlá rada ohledně začátku vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 17:44
Rychlá rada ohledně začátku vztahu?

Ahojte, potřebuji rychlou radu. Jsem na začátku vztahu s mužem (oběma přes 30) a dnes jsme se měli vidět. Původně domluveno ve čtvrtek. Nakonec napsal, že to asi nestihne. Odpověděla jsem škoda, chtěla jsem tě vidět, ale chápu to. Změnil tedy názor na „Já to zvládnu, chci tě taky vidět. Napíšu 1 hod před příjezdem.“ (má to sem 40 km). Napsal 30 min před plánovaným příjezdem, že teprve dorazil domů a je unavený. Chtěl by mě vidět, ale rád by se prospal na zítra. (Máme spolu jet do Prahy na tu demonstraci).

Jsem zklamaná, přiznávám. Teď jsem vylezla ze sprchy, umyté vlasy a plány na večer nikde. Já bych se překonala, kdybych o toho člověka měla doopravdy zájem. Takhle to na mě dělá dojem, že ho až tak neberu (I když se jinak tak nechová). Máme si ještě dnes zavolat. Tak co, byly byste ženy dotčené? Já jsem…Očekávám moc?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Evulina
Neúnavná pisatelka 17246 příspěvků 22.06.19 17:46
@Anonymní píše:
Ahojte, potřebuji rychlou radu. Jsem na začátku vztahu s mužem (oběma přes 30) a dnes jsme se měli vidět. Původně domluveno ve čtvrtek. Nakonec napsal, že to asi nestihne. Odpověděla jsem škoda, chtěla jsem tě vidět, ale chápu to. Změnil tedy názor na „Já to zvládnu, chci tě taky vidět. Napíšu 1 hod před příjezdem.“ (má to sem 40 km). Napsal 30 min před plánovaným příjezdem, že teprve dorazil domů a je unavený. Chtěl by mě vidět, ale rád by se prospal na zítra. (Máme spolu jet do Prahy na tu demonstraci).Jsem zklamaná, přiznávám. Teď jsem vylezla ze sprchy, umyté vlasy a plány na večer nikde. Já bych se překonala, kdybych o toho člověka měla doopravdy zájem. Takhle to na mě dělá dojem, že ho až tak neberu (I když se jinak tak nechová). Máme si ještě dnes zavolat. Tak co, byly byste ženy dotčené? Já jsem…Očekávám moc?

Nechala bych ho trošku vydusit a neozývala se chvíli..

Příspěvek upraven 22.06.19 v 17:47

Ou
Echt Kelišová 8150 příspěvků 22.06.19 17:46

Ano, má tě docela na háku.

Můžeš na případnou demonstraci jet s někým jiným? Troška nejistoty a dobývání ho buď pořádně motivuje, aby si věci lépe naplánoval a nebo definitivně odradí a tobě to ušetří starosti.

Russet
Neúnavná pisatelka 17121 příspěvků 22.06.19 17:47
@Anonymní píše:
Ahojte, potřebuji rychlou radu. Jsem na začátku vztahu s mužem (oběma přes 30) a dnes jsme se měli vidět. Původně domluveno ve čtvrtek. Nakonec napsal, že to asi nestihne. Odpověděla jsem škoda, chtěla jsem tě vidět, ale chápu to. Změnil tedy názor na „Já to zvládnu, chci tě taky vidět. Napíšu 1 hod před příjezdem.“ (má to sem 40 km). Napsal 30 min před plánovaným příjezdem, že teprve dorazil domů a je unavený. Chtěl by mě vidět, ale rád by se prospal na zítra. (Máme spolu jet do Prahy na tu demonstraci).Jsem zklamaná, přiznávám. Teď jsem vylezla ze sprchy, umyté vlasy a plány na večer nikde. Já bych se překonala, kdybych o toho člověka měla doopravdy zájem. Takhle to na mě dělá dojem, že ho až tak neberu (I když se jinak tak nechová). Máme si ještě dnes zavolat. Tak co, byly byste ženy dotčené? Já jsem…Očekávám moc?

Dala bych si misku zmrzliny nebo vychlazený meloun a neřešila. Uvidíte se zítra, ne?

Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15081 příspěvků 22.06.19 17:48

Byla bych asi hodně zklamaná. Takhle to možná vypadá po 10 letech manželství, ale na začátek vztahu je to bída

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 17:54
@Ou píše:
Ano, má tě docela na háku.Můžeš na případnou demonstraci jet s někým jiným? Troška nejistoty a dobývání ho buď pořádně motivuje, aby si věci lépe naplánoval a nebo definitivně odradí a tobě to ušetří starosti.

Nikoho jiného na tu demonstraci nemám. Máme jet vlakem a on už koupil místenky. Taky mě napadlo mu to zrušit, ale nechci být jako malé dítě.

Vlastně v tomhle neumím chodit. Byla jsem ve vztahu od 18 a teď jsem sama. Jsem prostě jen zklamaná, já bych tohle neudělala…

Leni112
Echt Kelišová 7882 příspěvků 22.06.19 18:08

Tak za nim jed ty a prekvap ho. ;)

hani28
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 22.06.19 18:09

Zalezi proc nemuze prijet, jestli byl treba v praci necekane dyl, nebo u kamarada. Proc nemuze prijet k tobe a prespat u tebe? Kdyz spolu zitra jedete na demonstraci. Ja bych nic zitra nerusila, je to detinske. Proc mu proste nezavolas a nevysvetlite si to po telefonu?

ivašot.
Echt Kelišová 8318 příspěvků 22.06.19 18:11
@Evulina píše:
Nechala bych ho trošku vydusit a neozývala se chvíli..Příspěvek upraven 22.06.19 v 17:47

Taky bych to tak udělala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 18:12
@Leni112 píše:
Tak za nim jed ty a prekvap ho. ;)

No to ne. To bych si připadala jako úplná trubka. Chtěla bych ho vidět, ale mám nějakou hrdost.

Russet
Neúnavná pisatelka 17121 příspěvků 22.06.19 18:17
@Anonymní píše:
No to ne. To bych si připadala jako úplná trubka. Chtěla bych ho vidět, ale mám nějakou hrdost.

A co to brát prostě trochu míň vážně? Zítra se přece uvidíte celý den. Možná je opravdu hodně unavený a nechce jezdit autem. Kdyby nejel ani na ten zítřejší výlet, to už bych byla zklamaná. Ale takhle?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 18:19
@hani28 píše:
Zalezi proc nemuze prijet, jestli byl treba v praci necekane dyl, nebo u kamarada. Proc nemuze prijet k tobe a prespat u tebe? Kdyz spolu zitra jedete na demonstraci. Ja bych nic zitra nerusila, je to detinske. Proc mu proste nezavolas a nevysvetlite si to po telefonu?

Měl fyzicky náročnou práci, to vím. Takže unavený asi skutečně je. Navíc mi už dřív říkal, že v noci nerad jezdí tu cestu z našeho města domů (těch 40 km, cca 45 min jízda sem a pak 45 min zpátky). Zítra sem přijede, abychom spolu mohli vyrazit tím vlakem.

Nemůže u mě spát, mám syna (pro kterého jsem si samozřejmě sehnala na večer hlídání, že :zed: ).

Jsme domluveni, že si zavoláme. Právě řeším, jestli nechat vydusit (To je ale hnusný slovo. Já nechci nikoho dusit. Pak ale dopadám takhle…) a nevolal nebo zavolat podle domluvy. Pokud ano, dát najevo zklamání nebo být ok? (I když to asi nedokážu. Já se vůbec neumím přetvařovat. Jeden kamarád mi řekl, že jsem hrozne čitelná a tím velmi zranitelná.)

Vlastně mi holky nejde o dnešní večer, dám si tu zmrzku a uvidíme se zítra. O tohle nejde. Ale mám strach, že dnešek je odlesk jeho přístupu do budoucna a já pak budu ta, která tahá za kratší konec. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 18:21
@Russet píše:
A co to brát prostě trochu míň vážně? Zítra se přece uvidíte celý den. Možná je opravdu hodně unavený a nechce jezdit autem. Kdyby nejel ani na ten zítřejší výlet, to už bych byla zklamaná. Ale takhle?

Já bych to právě celý chtěla brát míň vážně. Jenže to je můj problém. Hned všechno řeším. Napsal mi, nenapsal? Prijede, nepřijede? Bojím se, že se zamiluju víc než on a pak mě to bude bolet. Tohle je jen zástupný problém…

Russet
Neúnavná pisatelka 17121 příspěvků 22.06.19 18:27
@Anonymní píše:
Měl fyzicky náročnou práci, to vím. Takže unavený asi skutečně je. Navíc mi už dřív říkal, že v noci nerad jezdí tu cestu z našeho města domů (těch 40 km, cca 45 min jízda sem a pak 45 min zpátky). Zítra sem přijede, abychom spolu mohli vyrazit tím vlakem.

Nemůže u mě spát, mám syna (pro kterého jsem si samozřejmě sehnala na večer hlídání, že :zed: ).

Jsme domluveni, že si zavoláme. Právě řeším, jestli nechat vydusit (To je ale hnusný slovo. Já nechci nikoho dusit. Pak ale dopadám takhle…) a nevolal nebo zavolat podle domluvy. Pokud ano, dát najevo zklamání nebo být ok? (I když to asi nedokážu. Já se vůbec neumím přetvařovat. Jeden kamarád mi řekl, že jsem hrozne čitelná a tím velmi zranitelná.)

Vlastně mi holky nejde o dnešní večer, dám si tu zmrzku a uvidíme se zítra. O tohle nejde. Ale mám strach, že dnešek je odlesk jeho přístupu do budoucna a já pak budu ta, která tahá za kratší konec. :nevim:

Buď velkorysá. Máš dítě. Taky se ti může stát, že nečekaně onemocní, když ti přichystá pěkné rande. Nemáš co ztratit. Na začátku je to buď a nebo. Nehraj si na věštkyni, na katastrofické scénáře je vždycky dost času.

P. S. Já si dnes taky dám zmrzku a nohy do lavoru. Partner na noční, dítě snad usne zmožené vedrem a já budu relaxovat.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 22.06.19 18:28

Chlap je unavený a na emiminu je z toho srdceryvný nekonečný seriál. :zed: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama