Rychle měnící se teplota u miminka

775
1.8.13 17:51

rychle měnící se teplota

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat.. malá má 3m a týden a teď v úterý byla na očkování hexa+prevenar. Večer měla zvýšenou teplotu a v noci taky (do 38C) a ráno ve středu také a večer bez teplot a dnes ráno teplota a odpoledne bez teplot (36C),teď má zase zvýšenou teplotu (vždy 38C, 37,8-9C). Už týden je nervozní, chce ležet na ruce (na tygříka) a pusinkou se opírá o ruku a tlačí mi na ni a hodně jí tečou sliny, když ji mám na tygříka. Furt jazýčkem něco dělá…myslíte že ji rostou zuby a taklhle střídající teploty má ze zubů??? Z očkování se mi to moc nezdá… Ani moc nechce pít a dole na dásních ve předu se jí udělaly takové 2 mistečka, jakoby zoubky, ale chytala jsem prstem a nic necítím..tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
1.8.13 19:17

To, že se teplota během dne mění, je úplně normální. Zkus ji takhle průběžně měřit sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
775
1.8.13 19:45
@RadkaCh píše:
To, že se teplota během dne mění, je úplně normální. Zkus ji takhle průběžně měřit sobě.

takže je to normální? nemám to řešit? Tu teplotu vetšinou má když spí-je úplně spocená. Jak ji vezmu do náruče a chodim s ní, tak ji teplota začne klesat. Jak začne řvát-tak má úplně horkou hlavu… dřív to neměla, tak se tomu divím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
1.8.13 19:58

@M+M+S Tak já jsem teď v těch vedrech zjistila, že když malej řve, tak je úplně vařící. Ty horka teď dělají hodně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama