Potah na sedačky - lze prát??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
4.5.22 09:22

RYCHLE POTŘEBUJI RADU! potah na sedačky lze prát??

Prosím o radu, lze prát v pračce potah ze sedaček z obytného vozu, je tam zevnitř vatelín a z jedné části koženka… Potřebuji to vyčistit, ale bojím se aby se to neponičilo, myslíte že na 30° by se nic nestalo? Cedulka tam nikde není na kolik lze prát nebo ne. Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16472
4.5.22 09:24

Tohle bych se do pračky bála dát. Koženka se určitě zničí. Spíš to vem nějakou čistící pěnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
4.5.22 09:44

A nechat to vyčistit někde profi? Mě by nenapadlo prat doma potahy do auta normální, natož s koženkou :nevim: případně teda nějakou tu pěnu jako je na čalounění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
4.5.22 10:02

@nozu díky, asi to zkusim ručne
@Kriss Tina právě, že mám jako brigádu na úklid, takže to není ani moje. No radší do pračky nebudu ani zkoušet to dávat. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3203
4.5.22 10:41

No tak jestli ti dali vyčistit něco, u čeho nejsou instrukce, jak s tím zacházet, tak to nedělej a radši neexperimentuj. Je lepší jim tam nechat flek, než to zničit. Otři to opatrně vlhkým hadříkem a když se to ani nehne, tak se nedá nic dělat. Doporuč čistírnu. Jestli je to nějaký starší potah, tak bych se to asi i bála nějak silněji drbat. Jo kdyby to bylo moje a chtěla buď čistej, nebo holt novej potah, to by byla jiná. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
4.5.22 11:03

Asi bych dala spíš do čistírny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17900
4.5.22 11:29

@Dee0102 pokud to v rámci brigády dali vyčistit auto, na tvém místě bych umyla a vylestila plasty, skla, sedačky jen vyluxovala malou kartackovou hubici a otrela mírně vlhkym hadříkem. Kdybych měla víc času, zavolala bych někam, nevím, do firmy na úklid, prodejci aut a poptala se, nechala si poradit pěnu na čištění skvrn na kožence v autech. Ale moc bych neexperimentovala. Radši nechat původní flek než čelit nařčení ze zničené koženky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16045
6.5.22 17:06

Milé uživatelky,
otevřeli jsme pro Vás novou Poradnu na téma vše kolem praní. Dozvíte se zde, jak si poradit i s těmi nejodolnějšími skvrnami a mnohé další informace. =)

Krásný den

Terka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat