Reklama

Rychle přibírání v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 12:45
Rychle pribirani v tehotenstvi

Ahoj. Jsem v 17.tt, a z mych původních 55kg mam uz 67.. Doktor me upozornil, ze pribiram hodne (nemam zadne otoky).. Mela jste to nektera? Co jist a nejíst, aby se vaha trochu zlepšila? Nemyslim si, ze bych se nejak prejidala nebo extra jedla sladky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 05.09.18 12:47

Pokud jíš zdravě a normálně (ne víc, než před těhotenstvím), tak bych to vůbec neřešila. Jsou ženy, které přiberou i přes 20 kg a v pohodě to po porodu shodí.

Mellisa64
Povídálka 13 příspěvků 05.09.18 12:50

Těhotenská cukrovka ?

carsa
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 05.09.18 12:50

Ano já, třikrát jsem z 55 kg vylítla na skoro 90. Ať jsem dělala,co dělala, prostě to letělo nahoru a ani nemám pocit, že bych se nějak přejídala (jen jsem nesportovala, na co jsme před tím byla zvyklá). Dobrá zpráva pro tebe, pokaždé se mi to po porodu velmi rychle podařilo shodit.

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 12:53

Ja prave zacala jist hodne zeleninu, mam na ni porad chut a to jsem ji nikdy predtim nejak nejedla… Varim si docela zdrave, Jim ovoce, zeleninu… Z neceho to byt musi, je fakt ze jim bily pecivo a sladky si obcas dam- ale mnohem min nez predtim.. spis asi jim casteji nez driv, ale to je mi zase spatne kdyz mam vetsi odstup mezi jidly nez 2hodiny. Ale ne vetsi porce nebo tak.

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 12:53

@Mellisa64 To mi jeste nedelali…

rozand
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 05.09.18 12:54
@Mellisa64 píše:
Těhotenská cukrovka ?

No na její zjištění je ve 24. tt ještě brzo.

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 12:55

@carsa No tak k tomu mam taky nakročeno 8o A doktor ti nic nerikal ? Me tu vahu dneska i parkrat podtrhl :?

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 13:02

Nechci byt jak koule :? Je fakt ze jsem taky driv sportovala, ale na zacatku jaem krvacela, tak jsem pak musela nekolik tydnu lezet a uz jsem se neodvážila ke sportu.. A taky jsem v zacatku prestala kourit..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 05.09.18 13:03

Já během prvního trimestru přibrala 10 kilo,do konce těhotenství dohromady 30. Testy na cukrovku byly v pořádku a doktor mi řekl,ať si z toho nedělám hlavu. U mě to ale asi bylo tím,že jsem zůstala v těhotenství na zákazu výkonu povolání,dělám ve zdravotnictví. Takže ten pohyb prostě chyběl. Akorát deset měsíců po porodu mám pořád ještě 10 kg nahoře. Kamarádka přibrala sedm kilo a měla těhotenskou cukrovku tak silnou,že si píchala inzulín. Pokud jíš zdravě,nedělej si z toho hlavu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 05.09.18 13:04

@Betyssek a s tím kouřením jsem to měla úplně stejně. Skončila jsem těsně před otěhotněním,doteď věřím,že je to těch 10 kg,co mi zůstalo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:04

Ja z puvodnivh 58 mela v den porodu 90. Neprejidala jsem se. Ve tretim trimestru jsem pribrala 15kg, diky cemuz mam po celem brichu strie. Nyni 8 mesicu po porodu mam 65, jsem hubena ale mam bricho :( kazdopadne myslim ze s tim pribiranim se moc delat neda.

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 13:13

@Aduš8 taky delam ve zdravotnictví… od 5 do 14 tydne jsem byla doma.. za prve kvuli praci, za druhe kvuli krvaceni… ted jsem se do prace vratila. Myslim ze jsem hodne pribrala tim nekourenim a jak jsem musela hodne lezet pri tom krvaceni… Ted bych chtela to pribirani zastavit nebo treba 2-3 kila sundat, ale netusim jak na to. Nebo mam proste hlidat jidlo? Musim si nekde vygooglit, po cem se přibírá hodne a po cem ne .. Nebo nejaky jídelníček treba :nevim:

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 05.09.18 13:16
@Anonymní píše:
Ja z puvodnivh 58 mela v den porodu 90. Neprejidala jsem se. Ve tretim trimestru jsem pribrala 15kg, diky cemuz mam po celem brichu strie. Nyni 8 mesicu po porodu mam 65, jsem hubena ale mam bricho :( kazdopadne myslim ze s tim pribiranim se moc delat neda.

Ja prave taky neresila.. protoze nejim jako “prase”.. az dneska kdyz me dr upozornil a neco mi k tomu rekl no.

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 05.09.18 13:16

Ja jsem v obou tehotestvich pribrala pres 20 kilo. S dcerou 27, neprejidala jsem se, i pohyb jsem mela a ke konci uz jsem kvuli otokum nemohla ani ohnout prsty na rukach, strasne jsem se zavodnila. U syna jsem pribrala 22 kilo, rodila jsem o mesuc driv s preeklampsii, u které jsou skokove narusty váhy. Sileny, ale nastesti mam vsechno dole plus neco navic.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama