Rychle se měnící tělesná teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
la.or3
Povídálka 32 příspěvků 05.03.19 22:03
Rychle se měnící tělesná teplota

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo stejnou zkušenost ať už u dětí nebo u sebe. Syn (necelé 3 roky) se mi zdál teplejší, tak jsem ho změřila a měl 38°C. Do hodiny mu teplota zase sama klesla a ani pocitově nebyl teplý. Jenže po chvilce se mi zase teplý zdál a opět měl 38°C. :nevim: Je vůbec možný, aby se teplota takhle rychle měnila? :think: Roste mu stolička a taky kýchá, takže uvidíme, co z toho bude, ale jinak je v pohodě.. normálně jí, hraje si a chová se jakoby mu nic nebylo. Jen mi nejde do hlavy ta rychle střídající se teplota a ještě chci dodat, že celou dobu kdy se mu to takhle měnilo, byl v klidu, takže teplota nemohla být z přehřátí po běhání nebo tak.. :roll:

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 7503 příspěvků 05.03.19 22:14

čím si měřila ?

la.or3
Povídálka 32 příspěvků 05.03.19 22:19

@ivašot. Digitálním a v konečníku. Hlavně i čelo měl jednou normální a potom zase teplý a takhle se to střídalo :?

lampicka11
Závislačka 3615 příspěvků 2 inzeráty 05.03.19 22:46

Měření má být vždy na stejném místě na těle a měřit stejným teploměrem.
Bacha na rychly nárůst teploty…hrozí febrilní křeče. ale nechci tě děsit… Dcera během 2hodin měla z 37..40 jsem myslela že je po mě. Díky bohu křeče neměla..
Jinak ano je to možné. Holka měla taky tyhle teploty… uvidíš co se z toho vyvrbi

la.or3
Povídálka 32 příspěvků 05.03.19 23:10

@lampicka11 Měřila jsem vždy stejným teploměrem a vždy v konečníku. Naštěstí mu to nevyskočilo víc než na těch 38, tak snad to bude v pohodě.

Hobitka
Závislačka 4993 příspěvků 05.03.19 23:23

@la.or3 Muze se treba zpotit, cimz se docasne ochladi. Pokud to kolisa v rozmezi 37-38, tak mi to prijde celkem normalni. 38 neni zadna velka horecka.

Váš příspěvek
Reklama