Rychle se zvyšující hcg

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 20:58
Rychle se zvyšující hcg

Holky.. tak vám nevím… Vsude píšou že se HCg zvyšuje každé dva dny… První test večera ( 10dpo) a druhý dneska (11dpo)

Není to moc brzo aby to bylo až tak silné..?.. jsem po potratu tak mám strach.. abych se zase neradovala predcasne

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 22019 příspěvků 12.09.19 21:03

Prosímtě klid, jsi těhotná gratuluji a jak to bude dál ti nikdo nepoví. Test sílí a to je dobré

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 21:05

Test je pozitivní, ale radovala bych se až na začátku druhého trimestru…jsem po třech potratech už trochu skeptičtější. Držím palce, ať je z toho zdravé mimčo.

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 12.09.19 21:15

To budou nejmin trojcata :mrgreen: Ne, delam si srandu. Prosimte klidek, podle carky nemuzes delat zadne dramaticke zavery. Treba jsi na ten druhy test mela akorat koncentrovanejsi moc..

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 12.09.19 21:20

Zdraví dítěte neovlivnis ani když těch testu počuras 50 a uděláš si celou stupnici od bílé po sytě červenou. Naopak tím zbytečným řešením kdejaký blbosti a stresovanim, zda je to v pořádku nebo ne tomu ublížit muzes :)

Beata.xy
Kecalka 161 příspěvků 165 inzerátů 12.09.19 22:01
@skorotehotna píše:
Zdraví dítěte neovlivnis ani když těch testu počuras 50 a uděláš si celou stupnici od bílé po sytě červenou. Naopak tím zbytečným řešením kdejaký blbosti a stresovanim, zda je to v pořádku nebo ne tomu ublížit muzes :)

Trošku drsně napsáno, ale nelze než souhlasit. Neřešit blbosti, prostě jste těhotná.

Váš příspěvek
Reklama