Rychlé ubývání na váze

Anonymní
4.2.20 11:28

Rychlé ubývání na váze

Zdravím,
Je mi 19, měřím 190 cm a normálně jsem vážil 67 kg. Včera jsem se vážil a najednou mám 62 kg. Že bych měl během týdne o 5 kg míň? Je pravda, že hodně sportuju, ale taky fakt hodně jím. Přijde mi, ze bezdůvodně ztracím na váze. Minulý měsíc jsem vážil asi 70kg.
Nedržím žádné diety, sním, co vidím, takže nevim, taky mě napadl růst, ale že by to bylo tak rychle? Čím by to mohlo byt způsobeno?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1650
4.2.20 11:31

Zašla bych k lékaři, takový velký úbytek bez změny je zvláštní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 11:34

Urcite doporucuji jit k lekari, minimalne na odbery, muzete mit napr. zvysenou funkci stitne zlazy…nepise, jestli mate nejake jine potize, poceni, buseni srdce, prujem, bolesti bricha… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8524
4.2.20 11:39

A pozoruješ to na sobě, že hubneš? Aby nebyla jen rozbitá váha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
4.2.20 12:00

Zašla bych k dr. Když hodně sportuješ, tak by váha měla jít nahoru, protože bys měl nabírat svaly a ty jsou těžší než tuk :nevim: navíc na tuhle výšku je i těch 70kg celkem málo. Nechala bych si zjistit v první řadě funkci štítné žlázy. No a pak taky záleží co jíš, jestli máš ve stravě dost bílkovin, aby se nějaká ta svalová hmota vůbec mohla tvořit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 12:19
@Titty píše:
A pozoruješ to na sobě, že hubneš? Aby nebyla jen rozbitá váha.

Ano, bohužel to jde vidět, že se mě i ostatní ptají, co semnou je. Moje oblečení na mě plandá, takže vahou to asi nebude :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
2000
4.2.20 12:59

Si tě nedokážu představit. Manžel je o trošku vyšší má o 25kg víc a i tak je strašně vychrtlej. Určitě bez k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama