Rychlejší růst vlasů? Šampon Milva - Chinín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marun_7
Povídálka 11 příspěvků 15.01.19 19:28
Rychlejší růst vlasů? Šampon Milva - Chinín

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás má zkušenosti s šamponem od značky Milva (přímo Chinín). Zda po něm opravdu vlasy nevypadávají a rychleji rostou jak to tvrdí různé články.. Budu moc ráda když sdílíte jakou koliv informaci jestli se opravdu vyplatí investovat nebo ne :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7754 příspěvků 15.01.19 19:32

Nevyplatí, měla jsem před 2 roky, jako trochu to ten růst nastartovalo, ale že by rostly o centimetry měsíčně to fakt ne…za tu cenu bych si koupila radši nějaký kofeinovy

Markéta N.V.
Kecalka 386 příspěvků 15.01.19 19:34

Mam 3 kamaradky, ktere si to nemuzou vynachvalit a doporucuji to. Ja zkusenosti nemam

EvulinkaH
Kecalka 444 příspěvků 15.01.19 19:40

Za mě žádný zázrak. Rozhodně vlasy tak rychle nerostou, jak je prezentováno na reklamních fotkách.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 15.01.19 19:41

Mě to nepomohlo. Dost dobré recenze jsem slyšela na venira tak budu zkoušet

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 15.01.19 19:42

Mam ho mesic a vlasy rostou a jsou celkově zdravější…jen je mam dost suche.

marun_7
Povídálka 11 příspěvků 15.01.19 19:50

@kacenka.sks
A používáš nějaký kondicioner? ;)

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 15.01.19 19:52

Mně taky do délky nějak zázračně nenarostly, nicméně mi po úplně celé hlavě trčely nově rostoucí pidivlásky, byla jsem jako rákosníček :lol: Takže vlastně na růst zabíral :lol: :lol:

Luska
Kecalka 333 příspěvků 15.01.19 21:37

@Kristynka22 Mohu poprosit odkaz na ten který jste měla? Mají jich tam víc.

marun_7
Povídálka 11 příspěvků 16.01.19 10:30

@Luska Oni je tam mají přímo popsané který je vhodný na určitý tip vlasů ;) Zkus vybrat takový aby vyhovoval tvým vlasům. :kytka:

Luska
Kecalka 333 příspěvků 16.01.19 11:26

Děkuji…ale chci mít taky vlasy jako rákosníček :lol: . Mám vlasů čím dál méně.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 16.01.19 15:04

@marun7 pouzivam,ten chininovy a jeste tu vodicku :)

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 16.01.19 18:11

@Luska Odkaz se mi hledat nechce, měla jsem klasický chinin (modrý s ježkem, nebo co to tam je) a střídala jsem s chinin a avokádo- ten je na suché vlasy.

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 16.01.19 18:14

Jinak vlasy rostou právě díky chininu, takže je jedno, jaký koupíte, musí prostě obsahovat chinin :D (takže klasický chinin, chinin forte, chinin a avokádo, chinin a kofein, pak má v sobě chinin i myslím hair repair) Doporučuji vybrat podle toho, jaké máš vlasy, ten chinin mi po měsíci mytí začal vysušovat, proto jsem začala střídat s tím s avokádem.

Luska
Kecalka 333 příspěvků 16.01.19 20:41

Děkuji…podívám se :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >