Rychlost tepu v angelsounds - rozpoznání

98
31.5.21 09:41

rychlost tepu v angelsounds - rozpoznání

Ahoj děvčata, prosím o radu.
Jsem v 15. týdnu, zakoupili jsme angelsounds, nyní chci použít poprvé.
Vím, že tep miminka odliším od svého dle počtu tepů za minutu, je to skoro dvojnásobné.
Ale je možné, že místo tepu miminka budu třeba poslouchat nějakou svou žílu, že by tepala stejně rychle jako u mimča?
Nebo pokud uslyším tep rychlý kolem těch 150 úderů za minutu, je to vždy spolehlivě mimčo?
Možná je to hloupý dotaz, ale někdo z Vás určitě bude mít s tímto zkušenost.
Moc díky
Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1517
31.5.21 09:45

@Petilina prehraj si zvuk na youtube, abys vedela, co mas hledat a pak uz si to nespletes. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
31.5.21 09:48

@DandátkoP
aha, vidíš, to mně nenapadlo, kouknu na to.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
31.5.21 09:49

Proč kvůli angelsounds zakládáš další diskuzi, když jsi už jednu založila před 4 dny? 8o 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 09:53

Tvůj tep bude zaručeně ve všech tepnách tepat stejně rychle,..jedno srdce:-)..tak nehrozí, že by byl tep třeba 66 a nějaká nezávislá tepna si tepala 120..to rychlé bude tep plodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64239
31.5.21 10:11

@Petilina ne, nic si nespletes s rychlostí tepu u mimca. Žádná tvoje žila nedokáže to, co srdíčko mrnete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
31.5.21 10:17

Holky tak jsem poprvé vyzkoušela, nasla jsem srdíčko asi za 2 minuty a podle stopek jsem napočítala tep 154, takže opravdu mimčo,
To byl nádherný pocit ho slyšet.
No nic, angelsound zase do skříně a nejdříve za týden.
Nic se asi nemá přehánět :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17105
31.5.21 10:42

@Petilina po 2minutach? Co si tak dlouho hledala? A ne ten tep prostě nejde splést

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
31.5.21 11:00

@lachtanice86
hledala jsem moc dole, až u stydké kosti, ale našla jsem pak už o něco výš, neuvědomila jsem si, že v 15. týdnu už děloha tak nízko není.
Příště už budu vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
včera v 16:41

Já se chci taky zeptat :D jsem v 17tt a slyšela jsem dole tep ale nepřišel mi nějak rychlý. Spíš mi přišlo, jako bych poslouchala ozvenu toho mého. Je to možné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
včera v 17:21

@Krista 1 je to mozne, u sebe najdu 3 ruzny mista svyho tepu. Jak jsem psala, prehraj si zvuk na youtube a uz to poznas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
včera v 17:28

Angelsounds ma svoji apku, takze napojite na mobil a tam rychlost tepu vidite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
včera v 18:05
@DandátkoP píše:
@Krista 1 je to mozne, u sebe najdu 3 ruzny mista svyho tepu. Jak jsem psala, prehraj si zvuk na youtube a uz to poznas

Tak na YouTube to jde krásně slyšet ale já slyším jen to v pozadí. Asi si ještě budu muset počkat na to srdíčko. I doktorka mi říkala že je to brzo ale asi jak kdo. Některá už v 15tt a někdo až ve 20tt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
včera v 21:53

@Krista 1 brzo rozhodne neni, posloucham od 9tt - to se musi jeste hledat a obcas to trva. Ve 14. tydnu uz jen prilozim a slysiim hned, to uz je mimco celkem velky a srdicko je slyset krasne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
včera v 21:56
@DandátkoP píše:
@Krista 1 brzo rozhodne neni, posloucham od 9tt - to se musi jeste hledat a obcas to trva. Ve 14. tydnu uz jen prilozim a slysiim hned, to uz je mimco celkem velky a srdicko je slyset krasne :palec:

Tak snad nemusím mít strach.. A pohyby cítíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat