Rychlovarná konvice na přípravu UM

10.6.15 09:47

rychlovarna konvice na pripravu UM

Pouzivate rychlovarnou konvici na pripravu UM? Ja tedy jo, tak me zajima nazor, rano si prevarim konvici a naleju stranou a necham vychladnout, tou pak vzdy naplnim flasticku do dvou tretin a na tu treti si prevarim v konvici a hned zaliju aby byla voda akorat, pridam mleko a promicham a krmim, je to tak ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.6.15 09:52

No asi je. Coby nebylo :nevim:
Mně to teda přijde zbytečnê složité, ale jestli ti to tak vyhovuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
10.6.15 10:04

Tak ze zacatku, kdyz se jeste musi prevarovat, je to docela pohotove reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
10.6.15 10:08

Já ohřívala třeba v mikrošce, přišlo mi to nejjednodušší i když teda hodně lidí je proti :nevim: Na mě to bylo moc zdlouhavé s tou konvicí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 10:16

Já jsem na každou dávku vařila v konvici a pak chladila, bylo to zdlouhavé…hlavně v noci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 10:21

To ja nechladim protoze to naredim studenou prevarenou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 10:23

Jo, tak by to asi šlo.
kolik je prckovi? Já už pak ani nepřevařovala, jen ohřívala a když sem to přehnala, tak sem to doplnila studenou z flašky. Ze začátku kojeneckou, pak už normoš z kohoutku ;)
Jak se dítko „dotkne“ podlahy, veškeré snahy o sterilizaci dudlíků nebo vody přestávají mít valný smysl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
908
10.6.15 11:51

Proč ne. Ja si dělala rano do termosky, nechala trochu vychladnout a pak uz jen michala s práškem. Teď uz micham prevarenou horkou se studenou kojeneckou (uz je velká).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
10.6.15 13:04
@Elliisek píše:
Pouzivate rychlovarnou konvici na pripravu UM? Ja tedy jo, tak me zajima nazor, rano si prevarim konvici a naleju stranou a necham vychladnout, tou pak vzdy naplnim flasticku do dvou tretin a na tu treti si prevarim v konvici a hned zaliju aby byla voda akorat, pridam mleko a promicham a krmim, je to tak ok?

jak jinak bys to chtěla dělat? Já ráno uvařim 1 l vody, z toho pak udělam malému čaj atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama