Rychlý dárek k narozeninám

10
2.6.18 15:41

Rychlý dárek k narozeninám

Ahoj potřebuji pomoct moje Mamka má zítra narozeniny já teď byla 14 dni se školou pryč a tak jsem nestihla nic koupit :oops: potrebuju poradit co vyrobit popřípadě nějaký rychlý dárek jaký sehnat? Moc nečte, koupel si taky nedává, nevím co by ji mohlo udelat radost… :srdce:
Prosim poraďte :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24954
2.6.18 15:46

Poukaz na měsíc mytí nádobí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
2.6.18 15:46

Že by třeba nějakou potřebnou věc do kuchyně? Je to jen nápad.. :) A maminka je ve věku? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
2.6.18 15:47
@pikola píše:
Poukaz na měsíc mytí nádobí :mrgreen:
:mrgreen: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2034
2.6.18 15:51

Koupila bych nějaký poukaz pro dva na Slevomatu a pozvala mamku na oběd :palec: nebo něco do kuchyně, nějaké oblečení - tričko, šátek,…šperk? Kolik do toho dárku chceš/můžeš dát peněz? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48456
2.6.18 15:51

Rychle mě napadá: Bonboniéra, dárkový koš, kytka. Myslím, že všechno seženeš v Lidlu. Akorát ten koš budeš muset bud vyrobit, nebo sehnat v dárkové prodejně. Ta nevím, jestli bude otevřená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
2.6.18 16:51
@Anonym2004 píše:
Ahoj potřebuji pomoct moje Mamka má zítra narozeniny já teď byla 14 dni se školou pryč a tak jsem nestihla nic koupit :oops: potrebuju poradit co vyrobit popřípadě nějaký rychlý dárek jaký sehnat? Moc nečte, koupel si taky nedává, nevím co by ji mohlo udelat radost… :srdce:
Prosim poraďte :andel:

Nevíš, co by mamce mohlo udělat radost? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
2.6.18 17:38

Já třeba vždycky peču dort :-) ten bys stihla v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32258
2.6.18 17:57
@Stargust píše: Že by třeba nějakou potřebnou věc do kuchyně? Je to jen nápad.. :) A maminka je ve věku? 8)

ne, jenom ne krám do kuchyně :( Voucher do dobré restaurace? Oblíbenou vůni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5365
2.6.18 18:27

@Anonym2004 Nepíšeš věk maminky, ani finanční možnosti. Obchody jsou otevřené, tak kup třeba tričko, nebo hrneček na kafe, nebo kytku v květináči, parfém, náramek, náušnice, čokoládu… Možností je dost, mě od mé dcery potěší vždy cokoli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.6.18 22:06

Dekuju všem za nápady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu