Rychlý růst zubů - 5měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 07.10.14 13:26
Rychlý růst zubů - 5 měsíční miminko

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat na pár otázek ohledně zoubků. Syn měl první v necelých 3 měsících…jednička dole na to se vyklubal dole další, také jednička…no a teď mu rostou 4 zuby najednou nahoře 2 jedničky a 2 dvojky a to má čerstvě 5 měsíců 8o…přijde mi to úplně šílené, jak mu zoubky rostou…jedny se prořežou a další lezou a lezou…a on pláče a pláče, už nevím, jak mu mám pomoct…dávám Nurofen a někdy i čípky Paralen, ale vůbec to nepomáhá…včera mu dásínka už krvácely, jak se tlačí všechny ty 4 najednou :x zkoušela jsem i Calgel, ale ten je úplně bez úspěchu…přemýšlím, že bych zkusila homeopatika, jaká jsou nejlepší prosím? :think: a ještě nějaké rady, jak miminku ulevit od bolesti spojenou s růstem zubů? děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kaca35
Echt Kelišová 9662 příspěvků 07.10.14 13:32

Mne vylezly zuby taky brzo, každé dítě to má jinak, někdo se prý s nějakým tím zubem už i narodí. no hele homeopatika tyhle https://svethomeopatie.cz/…rmanek-pravy nurofen a paralen bych teda dávala snad jen v krajní nouzi, ale jestli je to tak zlý… ber to z tý lepší stránky, vyleze to ted apak bude pokoj :D

sherynka
Kecalka 482 příspěvků 07.10.14 13:35

Ahoj,
no za prvé, buď svým způsobem ráda, že to jde takhle z gruntu všechno naráz, aspoň to bude mít malý dříve za sebou, i když chápu, že to teď musí být peklo…když naší dcerce rostly první zoubky, tak jsme dávali klasika Nurofen od bolesti, gel na dásně a masírovala jsem jí je, chladivé kousátko nechtěla nai za nic, takže jedině bych zkusila za homeopatika, jak píšeš, ale v tom případě bych se obrátila na certifikovaného homeopata, je možné je najít na internetu…
Jinak to prostě musíte vydržet, chápu, že je to moc těžké, ale za chvilku už vylezou a budete mít na delší dobu pokoj.. ;)

novomamina
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 07.10.14 13:37

Nám se začaly tlačit kolem 4. měsíce byla jsem už tak zoufalá, že jsem malé dala na kousání tvrdou kůrku a ještě ten den se jí to prořezalo jak tvrdě do toho kousala…a jinak do dneška mažu calgelem a v krajní nouzi ten čípek no..:)za chvilku to budete mít za sebou.)

kve-tinka
Závislačka 4778 příspěvků 3 inzeráty 07.10.14 13:38

Syn má 14m a má 16zubů, momentálně se dotlačují špičáky. Běsy děsy zažíváme půl roku skoro v kuse, co se začaly tlačit. Takže za nás homeopatika!! :potlesk: Jen v nouzovkách dávám Paralen sirup. ;)

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 07.10.14 13:41

Náš druhý to měl taky tak, bohužel na, tu bolest mu nic moc nepomáhalo max tak když jsem měla studené ruce tak sem mu je dávala okousávat(klasické kousátka nechtěl)
hlavně dávej bacha na záněty když se mu to klube tak rychle, našemu se klubalo 6najednou a udělaly se mu u nich váčky, z těch váčků pak šílený zánět celých dásní…ted momentálě řešíme to že na všech zubech které měl tenkrát už venku mu u dásní odpadla sklovina a dělají se mu tam kazy, asi byla oslabená tím zánětem :nevim: :( takové krásné zoubky měl

14111995
Kecalka 281 příspěvků 07.10.14 13:44

Co zkusit Viburcol?

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 07.10.14 13:45

Teda, jen nakukuju, a žasnu, jak je každé dítě jiné. Malá má rok, a ještě nemá žádný zub. :? Pláče často, je nevrlá, dásně nalité, a nic. To už aspoň měsíc, kdy mudra říkala, že budou zuby. A zatím nejsou. :nevim:

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 07.10.14 13:47

Děkuji moc všem, já ty homeopatika zkusím…já dávám čípek taky v krajní nouzi, když tak pláče, že je, až fialový a to ho chovám, mluvím na něj, hladím, snažím se ho zabavit hračkou, zabere to nachviličku a pak jenom řev a řev…teď dva dny zpět ani jíst nechtěl a to je přímo žrout, ale naštěstí nemám horečky, ani průjem, nic takového, vím, že to přejde, ale jsem z toho zoufalá, jak on vždycky na mě kouká těma utrápenýma očima, tak je mi z toho na nic :zed: jinak máme kartáčky na zuby z DM, to kouše, ale tak zuřivě, že na něj musím dávat pozor, protože si to rve, až do krku a pak se mu navaluje a dáví se :roll:

@kve-tinka
my právě taky, celou dobu, co je malý na světě mi přijde, že se mu tlačí zuby a pláče a pláče, téééda 16 zubů, to budeme mít asi taky…u těch prvních řval asi měsíc a půl dopředu…a teď jsem mu koukla do pusy a nic a druhý den 4 zuby, přijde mi, že mu to roste snad přes noc 8o :D

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 07.10.14 13:51

@cizova
téééda, tak to ho musím trošku kontrolovat, jak už jsem psala, včera mu už trošku krvácely protože to musí být nápor… :x

@14111995
můžu se optat, co to přesně je? děkuji

@Cosmos
u těch zubů je to hodně individuální, ale každej mi na malého žasne, že má už 6 zubů…první měl ve 3 měsících a řval tak měsíc a půl, než mu vylezl no…mám spolužačku a ta má chlapečka 10 měsíců a taky nemá ani jeden ještě…já už jsem plašila a chtěla volat doktorce a manžel si klepal na čelo :mrgreen:

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 07.10.14 13:55

@MonikaN.89 jj mu taky začaly krvácet už tehdy sem mu je ošetřovala a fistulky se mu stejně udělaly a rozlezlo se mu to po celých dásnech…ale on je takový že od mimina strká vše do pusy tak to mu to asi dokonalo :zed:

14111995
Kecalka 281 příspěvků 07.10.14 17:25
Viburcol

@MonikaN.89 Jsou to čípky na uklidnění i proti bolesti. Četla jsem na něj zde na emiminu samé dobré recenze. Je tu na to pár diskuzí ;)

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 08.10.14 18:58

@14111995
aha, tak to bych mohla vyzkoušet, děkuji ;)

já jsem teda dnes vyzkoušela ty homeopatika a nevím, zda si to namlouvám, ale asi to pomohlo, nevím, jak rychlý to má mít účinek, ale přišlo mi, že to zabralo skoro hned…malý dneska skoro neplakat, teda vůbec…sám si hrál na bříšku ani nedutal, leželi jsem spolu v posteli on si hrál s hračkou vykládal a takhle jsem vydrželi asi hodinu, což je opravdu zázrak protože většinou do minuty obrovský řev, teď si skoro hodinu hrál sám na zemi a vůbec nekřičel a jen si broukal a hrál 8o což je u nás za poslední dobu něco neuvěřitelného…tak nevím, zkusím i zítra a uvidím… ;)

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 08.10.14 22:13

@kaca35
děkuji moc, za odkaz na tyto stránky…spojila jsem se s homeopatičkou a udělala mi přímo „lék“ pro sny na míru, tak zítra ještě dokoupím a taky mi poradila na noc ten Viburcol ;)

kaca35
Echt Kelišová 9662 příspěvků 08.10.14 22:18

@MonikaN.89 no já měla pocit, že ty homeopatika pomáhají, že se pak tak nebudil v noci a přes dne nebyl tak nevrlý

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >