Rychly tep a nezvycajne pohyby v 36 tt

1160
16.10.07 10:44

Rychly tep a nezvycajne pohyby v 36 tt

Ahojte tehulky a maminky,
chcem poprosit o radu, ak mate niektora podobnu skusenost ako ja.
Somo v 36 tt a vcera moj prdolka v brusku strasne vystrajal. Nezvycajne kopal a hadzal sebou akoby chcel z bruska vyliezt von. Okrem toho mal strasne rychly tep srdiecka, ani som to nestihla pocitat. Trvalo to tri hodiny.
Okrem toho mne tvrdne brusko od 25 tt, od 28 tt mam poslikov. Momentalne mam brucho stale ako kamen, boli ma skoro stale, ale uz tu bolest velmi nevnimam. Len mi nejde do hlavy ta prilisna aktivita miminka.
Stalo sa niektorej z vas nieco podobne?
Dik za odpovede.
Luli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1905
16.10.07 10:57

Lulu, nejspis neni proc plasit amimis se zacina pripravovat k vylodeni, ale pokud mas jakokoliv pochybnost, supajdila bych k Dr, nebo do porodky, at ti male zkontroluji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
16.10.07 11:20

Omlouvám se, neporadím ti - já bych jela v případě pochybností do nemocnice na kontrolu…

Ale chci se zeptat - jak poznáš, jaký mělo miminko tep? To snad lze jen monitorem, ne? Nemluvě o tom, že miminka v bříšku mívají běžně tep 160 za minutu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
16.10.07 11:22

Lulu, a jak jsi mu měřila tep? 8O To myslím bez ironie, fakt by mě to zajímalo. Jinak si myslím to co Janno, ať tě zkontroluje doktor, na UTZ, případně monitoru, ať jsi v klidu, ono je lepší jet do nemocnice raději zbytečně, než aby bylo něco v nepořádku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
16.10.07 11:26

Holky,
meriam mu tep stetoskopom. Teraz mal nejakych 136 uderov za minutu ale vcera sa to pocitat nedalo.
Kupila som si stetoskop je 16 tt pre istotu, ale vyuzivam ho teraz. Pohyby mam pravidelne od 19tt, takze som ho moc nepouzivala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
16.10.07 11:33

Luli, já stetoskop taky měla, ale byla jsem ráda, když jsem ho vůbec chytila ten tep ( měla jsem placentu na přední stěně ), natož, abych to ještě počítala, tý jo, tak to je dobrý, že to slyšíš až takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
16.10.07 11:54

Amynko,
tak ja mam placentu vzadu a tiez som mala niekedy problem najst Kubkovi srdiecko, ale vzdy sa to dalo, len som musela dlhsie hladat, podla toho ako bol otoceny. xixi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
16.10.07 12:29

MAzej do porodnice - tam tě nejspíš hospitalizují a zjistí co a jak.

Tachykardii mívala Ada taky, pravidelně jsem po monitoru zůstávala přes noc na JIPce v porodnici - zaplaťbůh byla prvorozená, tak jsem si to mohla dovolit. Problémy byly pouze dopoledne, jak jsem začala chodit na monitor brzy ráno, byl klid (to ještě v bříšku spala) - po porodu jsem zjistila, že umí být parádně vzteklá, tak to bylo asi tím. Každopádně to sice nemusí nic znamenat (a pravděpodobně neznamená), ale do porodnice jeď určitě a nejlíp hned.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
16.10.07 15:24

Ahoj dievcatka,
tak som zasla do nemocnice a vsetko je chvalabohu v poriadku. Aj ultrazvuk aj prietoky. Ze vraj sa to niekedy babatkam stava. Ak mi padol kamen zo srdca.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
16.10.07 16:41

Asi mimčo právě spalo :) Možná to bude stejný vztekloun jako naše Ada ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama