Rychlý začátek vztahu - máte podobnou zkušenost?

Anonymní
8.1.19 09:38

Rýchly začiatok vzťahu

Ahojte, po pol roku co som sama (vážny vztah-spoločne bývanie, hadky, neistota) som stretla úplne úžasného človeka, ktorý má presne tie kvality ktoré som vždy túžila, aby môj chlap mal. Najprv sme si písali cez net asi 2 mesiace a tak sme sa stretli. V podstate od prvej chvíle sme si strašne super sadli, rovnaké záľuby, názory, hodnoty, smerovanie do budúcna. Pri prvom stretku padla jemná pusa pri rozlúčke. Druhé stretko bolo po týždni (bol odcestovanyy), tam ma chytil za ruku a už bola ruka v rukáve.. Kopec pusiniek, chodili sme celý večer za ruky, vkuse sme sa smiali, na konci sme sa v aute trosku poriešili, bolo to krásne… Z toho mam trosku výčitky ze sme sa poriešili tak skoro, ale nejako to takto vyplinulo úplne samo.. Za 3 týždne co sme spolu sme spolu stihli v byť 3 dni v tatrách, naučil ma lyžovať, stihli sme kino, bazén, bol u nás, s našimi si perfektne sadol, boli sme s mojimi kamarátmi na plese, bol s nami na Silvestra, nonstop sme sa smiali z niečoho, trávili takmer všetok čas co sme spolu mohli byť. Par dni dozadu sme rozoberali trosku nasich ex, povedal mi úprimne ze hoci navonok vyzerá byt v pohode a šťastný tak ma pocit, že sa ešte nevysporiadal s bývalým vzťahom (2,5roka, rozchod na druhý pokus, on sa to snazil zachrániť, ale nerozumeli si, chcel už rodinku planovat ale vzišlo z toho).. Priznal sa mi ze možno sme sa nejako rýchlo dali dokopy a teraz sa ešte potrebuje vyrovnať s rozchodom, má pocit ze to nemá ešte v sebe uzavreté.. Ja som najprv ho chápala, ale potom som vravela ze ak sa chce rozísť ze to budem rešpektovať, ak chce byť sám načo on mi písal ze si nezaslúžim byť smutná, že to je to posledné, že len potrebuje sa s tým sám vyrovnať aby mohol ísť ďalej, v podstste od ich druhého rozchodu sú to len 2 mesiace… Mňa to zasiahlo, zrazu som mala pocit ze si nerozumieme, že akoby to všetko co bolo medzi nami ani neexistovalo, trosku som sa stiahla načo mi písal, že určite to nechce skončiť, chce byť so mnou len chcel byť ku mne úprimný.. Dohodli sme sa ze budeme pokračovať dalej, ani jeden z nás nechce aby to skončilo, záleží nám na sebe… Včera mi celý deň písal, ešte viac ako zvyčajne, priznal sa ze ex zablokoval na fb a vymazal jej číslo, že chce ísť ďalej a budovať si budúcnosť, nemyslieť na minulosť. Mňa zrazu mrzí ze sa to zomlelo všetko tak rýchlo, ale išlo to všetko úplne krásne a prirodzene, navyše tento chlap ma všetky kvality za ktoré som sa modlila a mam pocit ze by to mohol byť ten pravý… Mrzi ho, že trosku narušil moju dôveru, chcel by znova milovať, naplno, len si prešiel príliš veľkým sklamaním. Ešte nikdy si ma nikto tak skoro nezískal, ale zároveň sama mam obavy pretoze som sa veľa sklamala u ex (zrušila som zásnuby, ale verila som, že si ma ten môj pravý nájde)… Mate niekto podobnú skúsenosť? Viem ze u každého chvíľku trvá kým sa pre orientuje na novy vztah, najmä keď skutočne ľúbil… A lepšie by bolo kebyže je sám a sam so sebou si to u triedi, ale zároveň určite s nim chcem byť, takého chlapa len tak už nenájdem a zelazi mi na nom…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.1.19 09:42

Ešte chcem povedať ze keď sme spolu, je ku mne úžasný, stále mi donesie nejakú maličkosť, je galantny, slušný ale vtipný, plánujeme kopec ďalších aktivít aj vyletíkov… Asi to so mnou myslí vážne a raz by sa pohol ďalej, ale mam obavu ze si povie ze nič z toho. Ze ľúbi este bývalú a nevie sa preorientovat na nový vzťah… Plus mam komplexy trosku, pretože obe jeho ex boli nádherné baby aj výzorom aj postavou, v pdstste na nich jedno zle slovo nepovedal, a ja sama seba hodnotím ako normsknu babu, žiadnu sexi krásavicu (aj keď mi vkuse hovorí ze ho priťahujem, že som sexy a krásna)… Tým ze je on taky dokonalý (nádherný výzorom, ale ešte viac povahou a charizmou) asi mam mindraky :D zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
29386
8.1.19 09:53

Nezdá se mi, že by to byl nějaký rychlý začátek vztahu… připadá mi to normální…
Ale asi by mě taky hodně zasáhlo, kdyby mi řekl, že ještě miluje bývalou a že se potřebuje s tím vyrovnat… já bych se obávala, že budu fungovat jako převozník, že s ním budu, zatímco se on bude vyrovnávat a odpoutávat od staré lásky a jak se z toho dostane, dojde mu, že jsem splnila svou úlohu a skončí to, protože najde nějakou jinou, kterou bude milovat od začátku… ale zase pokud si tak ve všem rozumíte, je velká šance, že to jen tak lehce nevyšumí… a pak bych si řekla, že děkuji za každou pěknou chvilku, kterou s ním zažiju a že to bude stát za to, i kdyby to měl být třeba jen krásný jeden rok… dala bych na intuici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
8.1.19 09:58

Mě teda vcelku překvapilo, že jsi ho po třech týdnech představila rodičům 8o. A souhlasím s příspěvkem výše, měla bych obavu, že jsem jen převoznicí, ale na druhou stranu bych užívala co to jde :kytka:.

Příspěvek upraven 08.01.19 v 10:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.19 10:03

@Regina Hero @Bandii baby, on mi nepovedal ze ju ešte ľúbi, vravel ze to je uzavretá kapitola, že sa veľa hádali, nerozumeli si… Ze rozchod bol spoločný aj keď on sa to potom ešte snažil zachrániť… Ale to isté som mala ja s ex… Tiež po zrušených zasnubach sa to snažil zachrániť a nakoniec je rád, že sme od seba, lebo sme si tiež nerozumeli..... Mne vraví ze niesom náhrada, že všetko čo bolo a co mi vravel bolo a je úprimne, dokonca on sa chcel zoznámiť s našimi nech to nieje také ze ideme spolu na výlet a ani ho nepoznajú, sam bol veľmi ochotný… To začiatku on bol ten co skôr mi písal a vravel krásne veci, až som si vravela ze nejaký je hrrr… Mame takmer všetko spoločne, záľuby, hodnoty, rodinny pohľad na život… V podstate sme sa aj bavili o tom ze ak by to bolo super ze časom by sme mohli spolu bývať, svadbicka, bábätko… Obaja už po tom túžime ale musíme si byť isti ze to je to prave… Zároveň sa bojím ze do hlavy mu nevidím a viem ze sa to môže pokaziť a to ma trápi :( odhliadnuc od Toho by som povedala ze to bolo úplne nádherne doteraz všetko… Tiež by som už chcela časom rodinku a vlastne zázemie, nechcem sa zase sklamať… :( zákl.

• Nahlásit
  • Citovat
5856
8.1.19 10:54

Nedocitam cele- ja jsem muze videla poprve v zivote a on me a byl sex :lol: nadherny sex :srdce: on po rozchodu 2mesice,ja jeste vdana,s manzelem v byte - nikam nespechal i kdyz nas opustil on. Ted po 2,5 letech cekame spolecneho potomka a budeme se brat.....rok a pul bydlime spolu. Tohle byl/je rychly start vztahu. Ale on byl s rozchodem jiz vyrovnan a ja rychle,rychle s nim zapomnela ze mam zlomene srdce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10247
8.1.19 11:03

Co povazuji za nejhorsi, to je hned na zacatku vztahu rozpitvavat spolecne vztahy predchozi :nevim:

Ja treba po 13 letech manzelstvi vubec nic nevim o manzelovych ex prede mnou. A on nevi o mych. Je to super :palec: Ale je fakt, ze jsme se potkali v dobe, kdy jsme meli sve predchozi vztahy uzavrene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama