Rýma po covidu - infekční?

250
12.3.21 20:39

Ryma po covid - infekcni?

Dobry den. V nedeli za 2 dny mi konci 14 denni karantena po covid. Prubeh jsem mela ne uplne lehky, ale po tydnu doslo k zlepseni a je to 4.den co se uz citim opravdu dobre. Jen stale huhnam sem tam zakaslu. Dr.budu volat samozrejme v pondeli po vikendu, skrz papir ze jsem vse dodrzela. Ale ta ryma me znervoznuje. Nekde se udava ze clovek nesmi mit 3 dny priznaky nic. Zajimaji me zkusenosti,.kdo mel jeste po covidu priznaky nejake-male, ale nebyl uz infekcni. A karantena mu skoncila po 14 dnech. Ja budu v podstate 15 dni doma. Dekujiiiii :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 13.03.21 v 18:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14237
12.3.21 20:48

@hanourek Pokud jsi mela pozitivni pcr test, tak nemas karantenu, ale izolaci. Dokud ti ji Dr. neukonci, musis byt doma. Neriskuj pripadne zjisteni, zes ji porusila. V teto dobe je to trestny cin :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.3.21 20:51

@cecetka karantena, izolace…tu samozrejme mam 12.den uz…v nedeli to budou zminovane 2 tydny…tu mam dodrzenou…jde mi o tu rymu..ci mel nekdo jeste nejaky priznak, ale uz nebyl inf. A mohl pak i fungovat?? I kdyz jeste mel nejake neduhy pocovidove… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14237
12.3.21 20:54

@hanourek A ty mas neschopenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.3.21 20:59

@cecetka nene nemam. Jsem na RD. V pondeli mi dr. ukoncuje karantenu, izolaci…tak tu rymy-malou-zahuhnani zminim…tak snad uz me pusti do zivota beznyho. I s pocovidovou rymou. Jde mi o zkusenosti druhych :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10704
12.3.21 21:39

@hanourek
Strejda měl po uplynutí izolace ještě kašel, tak se domluvil s doktorkou a šel na PCR test. Byl negativní, takže mohl do pràce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
12.3.21 23:06

Známá měla po uplynutí 14 denní izolace po pozitivním PCR testu ještě trošku kašel a Dr. jí to ještě o další týden prodloužila. 3 dny po skončení izolace nesmíš mít žádný příznak, což rýma asi je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
13.3.21 06:59

@Ju21na achjaj..kazdy rika neco jineho, vsude se pise neco jineho. No uvidim co mi v pondeli povi dr. Dnes jsu na ag test z nosu, tak jsem i zvedava na vysledky. A pripadne Vam dam pak sem vedet, treba se to bude nekomu hodit. Tyto info. Dekujiiii :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23570
13.3.21 12:32
@hanourek píše:
@Ju21na achjaj..kazdy rika neco jineho, vsude se pise neco jineho. No uvidim co mi v pondeli povi dr. Dnes jsu na ag test z nosu, tak jsem i zvedava na vysledky. A pripadne Vam dam pak sem vedet, treba se to bude nekomu hodit. Tyto info. Dekujiiii :kytka:

Myslela jsem, ze jsi v izolaci, tak proc proboha, kdyz si nejses jista, ze jeste nejsi infekcni, lezs na AG test? Mas prece sedet doma. Bud tak laskava a ten test zrus, k nicemu ti neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
13.3.21 16:51

@mroe …je mi k tomu, ze driv se normalne pretestovavalo. Mam rodinu na mistech, kde testy provadi. A jista osoba mi ho prijde pres okenko udelat domu. Abych mela jistotu. Ptz mi za 1 den konci karantena. Je videt, jak tato doba rozdeluje spolecnost. A lidskost se vytraci. Doma jsem proboha. Slo mi o zkusenosti lidi, co meli po covidu jeste treba kasel, nebo rymu ale i s tim uz pak mohli normalne fungovat. Dekuji za pochopeni. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23570
13.3.21 17:36
@hanourek píše:
@mroe …je mi k tomu, ze driv se normalne pretestovavalo. Mam rodinu na mistech, kde testy provadi. A jista osoba mi ho prijde pres okenko udelat domu. Abych mela jistotu. Ptz mi za 1 den konci karantena. Je videt, jak tato doba rozdeluje spolecnost. A lidskost se vytraci. Doma jsem proboha. Slo mi o zkusenosti lidi, co meli po covidu jeste treba kasel, nebo rymu ale i s tim uz pak mohli normalne fungovat. Dekuji za pochopeni. :kytka:

Antigenni test ti zadnou jistotu neda, ten vychazi negativni i polovine cerstve nemocnych, to je uplba blbina, kdo ti takovou hloupost poradil? Pretestovavani PCR bylo opusteno nekdy na konci zari, protoze se zjistilo, ze spousta lidi je PCR pozitivni jeste dlouhe tydny pote, uz davno neinfekcni. Takze mi znovu odpovez na otazku… K cemu ti ten antigenni test bude? Ten, kdo ti ho jde udelat, by ho mel zalplatit ze sveho, protoze rozhodne nepostupuje podle instrukci. Antigenni test se po pozitivnim PCR nedela 90 dni, nemas na nej zadarmo narok. Zase nejakej " odbornik".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
13.3.21 17:57

@mroe dekuji za vas nazor. Neziji v cr. Ale na sk, kde jsou testy zdarma. Tak vam jeste jednou dekuji za nazor a ponauceni. O ktery uz nestojim. 1 Den karanteny mam jeste pred sebou. Slo mi o zkusenosti. Dekuji. Hezky vecer preji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
13.3.21 17:58

@mroe a k cemu?? Mozna i pro zmirneni psychiky…i ta dela hodne..kdyz clovek zjisti, ze je uz negativni-byť to neni 100%. Ale slo mi o zkusenosti, ne o to, k cemu mi bude zhotoveni ag testu po skonceni izolace. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
13.3.21 18:13

@ivašot. Moc dekuji za podelenou zkusenost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12133
13.3.21 18:25

@hanourek antigen je ti ale k ničemu! Podle me, pokud nejdes fo práce, to neřeš. To bys mohla být zavřená rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat