Reklama

Rýma po operaci nosních mandlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 24.01.17 22:08
Rýma po operaci nosních mandlí

Ahoj!
Dcera je přes dva týdny po odstranění nosních mandlí. Dva týdny po operaci byla doma. Včera šla po delsí době do školky. Moc se tam těšila a já se těšila že tam bude konečně snad déle, že ty mandle ji opravdu pomohou. Byla tam ale dva dny a dnes odpo ma zase nudli. Myslela sem že se rýmy zbaví.
Je to normální že má hned nudli?

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 24.01.17 22:42

Je to normální. Když do školky chodí i děti s rýmou, tak je běžné, že ji dítě dotáhne. U nás nemocnost zůstala, byť syn rozšířil spektrum z rymy a kašle na rýmu, kašel, zánět spojivek a zažívací obtíže. Ale po operaci už nechrape, lépe se mu jí i mluví.

Fantazie
Kecalka 391 příspěvků 24.01.17 22:52

Překvapilo me to a je mi i lito ze nnepůjde do školky. Moc se ji tam libi. Zítra nepůjde ale ve čtvrtek tam mají akci tak bych chtěla aby šla. Uvidím jak ji bude zítra. Snad to aspoň pomůže na ty záněty ucha. Aby ji uz nepichali ucho. Když sem ji to v nemocnici slibovala.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 24.01.17 23:12

Tak snad se vám vyhnou aspoň ty záněty středního ucha. Syn zatím žádný neměl (ťuk, ťuk) a pevně doufám, že ani žádný mít nebude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama