Rýma po orálním uspokojení

Anonymní
6.1.21 11:20

Rýma po orálnímu uspokojení

Ahoj holky, omlouvám se pokud vás tahle diskuze bude pohoršovat :mrgreen: mám nyní prvního přítele, a pokaždé když ho orálně uspokojuju mám hroznou rýmu :zed: kolikrát se mezitím musím jít vysmrkat a on vždycky chudák čeká a vypadá tak zklamaně :potlesk: tak mě zajímalo jestli je to normální a přirozená reakce, nebo něco dělám špatně? :D
Koho tahle diskuze pohoršuje tak se vyjadřovat nemusí, ostatním děkuji za názory :D
Anonym snad pochopitelný

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.21 11:21

Ahoj tak 😀to se my ještě nestalo 😀 možná ti z toho teče jen rýma ne nebo ji mas jako dlouhodobě 😀

• Citovat
  • Nahlásit
8160
6.1.21 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se pokud vás tahle diskuze bude pohoršovat :mrgreen: mám nyní prvního přítele, a pokaždé když ho orálně uspokojuju mám hroznou rýmu :zed: kolikrát se mezitím musím jít vysmrkat a on vždycky chudák čeká a vypadá tak zklamaně :potlesk: tak mě zajímalo jestli je to normální a přirozená reakce, nebo něco dělám špatně? :D
Koho tahle diskuze pohoršuje tak se vyjadřovat nemusí, ostatním děkuji za názory :D
Anonym snad pochopitelný

To vypadá na alergii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
6.1.21 11:26

Tak jestli si ho strkas az do krku ze si lehtas az zaludek, se nedivim :lol: Me se kolikrat az kufr zvedl, oci zalily slzama a taky jsem soplila… Nastesti toho dobraka co mi to vzdy zarazil az k mandlim a dal, obstastnuje uz jina😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
6.1.21 12:08

My na sebe s přítelem máme taky asi alergii. :mrgreen: :mrgreen: Vždycky, když to jde jeden z nás tomu druhému dělat pusou, tak si aspoň 2× kýchne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6106
6.1.21 12:12

Nemůže to být třeba alergie na prací prášek co používá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
6.1.21 12:14

Jestli je ta ryma bila, tak to neni ryma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
6.1.21 12:39
@ŽofkaTofka píše:
My na sebe s přítelem máme taky asi alergii. :mrgreen: :mrgreen: Vždycky, když to jde jeden z nás tomu druhému dělat pusou, tak si aspoň 2× kýchne. :mrgreen:

Ja pri sexu normalne taky, aspon 3×😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
6.1.21 13:23
@Konys píše:
Tak jestli si ho strkas az do krku ze si lehtas az zaludek, se nedivim :lol: Me se kolikrat az kufr zvedl, oci zalily slzama a taky jsem soplila… Nastesti toho dobraka co mi to vzdy zarazil az k mandlim a dal, obstastnuje uz jina😂

U spravne kurby maji byt slzy stesti. Pokud mu olizujes zalud, neni to kurba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 13:28

Alergie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie