Odsáváte rýmu dvouletému dítěti?

148
3.7.21 12:39

Rýma u 2 leteho odsavate ? (Zahleneny, chrci trochu)

Ahoj chci se zeptat když mají prcci rýmu, odsavate? Když slyšíte ze chrci trochu nebo používáte jen mořskou vodu a nějaký sirup.. my máme sirup stopkasel, mořskou vodu sterimax odsavani půl nás moc úspěch nemá je to hrozny boj no a přítel je hlavně proti odsavani ze tím nic nevyresim… :nevim: tak se chci zeptat co používáte popr vy? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24425
3.7.21 12:43

@Nicooool5 zkus dítě naučit smrkat, ve 2 letech už by to pomalu mohlo pochopit, když ho správně namotivuješ - já odsávala jen když dítě bylo fakt ležící mimino

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19808
3.7.21 12:43

Jo, odsavame. Mne je z predstavy, ze se nemohu vysmrkat, uplne zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19808
3.7.21 12:44

A k tomu, nza tim nic nevyresis. Nam detska doktorka rikamodsavat, ze deti ty vsemozne trubice maji kratke a do usi se to dostane hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
3.7.21 12:45

@stinga no snažím se o to sním to je těžký je palicaty proste ne ne jen vidí kapesník cokoliv už utíká na mile daleko jak kdybych ho týrala necha si jen utrit nosik když mu teče z nosu, ale odsavani, smrkani to vubec :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24425
3.7.21 12:47

@Nicooool5 no já to dceru naučila asi také až když měla 2,5 roku, to už chápala, že když smrkne, tak se nebude muset odsávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21478
3.7.21 12:49

A přítel smrká když má plný nos nudlí nebo si to tam pěkně střádá aby se mu hezky dýchalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
885
3.7.21 12:49

Jo, odsavame, aby se mu ulevilo. Jinak na ten boj, u nas zabira nechat ho zapnout vysavac a nejdriv jsem ho nechala s tim sudlat po nose mne a strasne se tomu smal, pak jsem rekla ted ty, pridrzela odsavacku ve vzduchu a nechala ho samotneho se k tomu nastavit. No a samozřejmě hned potlesk. Druhej den rymy pro odsavavku sam behal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21478
3.7.21 12:50
@Nicooool5 píše:
@stinga no snažím se o to sním to je těžký je palicaty proste ne ne jen vidí kapesník cokoliv už utíká na mile daleko jak kdybych ho týrala necha si jen utrit nosik když mu teče z nosu, ale odsavani, smrkani to vubec :?

A co to udělat jako hru? U nás zabralo až udělat z toho legraci, komu vylitne větší nudle tak něco dostane a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7342
3.7.21 12:51

18ti měsíční neodsavam. Rve jak blázen. 2-3× denně jsem ji stříkla do nosu nasivin pro děcka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12951
3.7.21 12:51

Nikdy jsem neodsavala, jenom u miminek kdyz byla fakt krize. Nici to sliznice.
Zkus naucit smrkat, idealne napodobou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
3.7.21 12:52

@stinga no jako malej ale muže dýchat no jde spíše o to ze slyším ze chrci trochu no…- když řve tak tak samozřejmě ze rýma se mu spustí pak dýchat nemůže no spíše trápí jak chrci, ale
vnoci spí v klidu zezacatku týdne to měl i teplotu asi dva dny pak dobrý a ted pozoruju jak se třeba napije něčeho začne kaslat trochu chraptive a když ho slyším tak občas chrci dýchá ale takhle ze by přímo nemohl dýchat to ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
3.7.21 12:53

@mackA159 ano taky ho tu máme a občas použijeme :) malej taky řve jk blázen pak to má ještě horší tu rýmu, a chrci ještě víc proto říkám je to boj no a vysvetlit mu aby smrkal je to palicak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12951
3.7.21 13:00
@Nicooool5 píše:
@mackA159 ano taky ho tu máme a občas použijeme :) malej taky řve jk blázen pak to má ještě horší tu rýmu, a chrci ještě víc proto říkám je to boj no a vysvetlit mu aby smrkal je to palicak :D

No tak neodsavej, kdyz je to pak horsi :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
3.7.21 13:01

@Lucie_Sx tak snad ta mořská voda, a ten sirup stopkasel taky trosku pomůže aby mu bylo brzo lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat