Rýma už trvá tři týdny, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 11:56
Rýma už trvá tři týdny,co s tím?

Zdravím, maminky.
Mám dotaz ohledně rýmy, která mě trápí už tři týdny. Začlo to takovou tou klasickou vodnatou ve dne v noci.Po pár dnech se změnila v tu hlenovou zelenou a ted už týden zase ta vodnatá čirá, už mě to nebaví, nic nepomáhá. Doktorka mi dala taky plno typů, co si koupit, ale nic nezabralo, naopak se mi ta rýma zarazila a ted to cítím v dutinách a uších, jak mi při smrkání praská a pěkně to i bolí. Přitom mi z nosu teče celej den, tak já už nevim, otravuje mě to a ze smrkání už mám totálně bolavej nos. Mám jít znova k doktorce nebo co si koupit, co pomůže? Máte někdo typ? Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 15.02.17 12:00

@Jančakecalka Zkus omezit nebo úplně vysadit mléčné výrobky, zahleňují a zhoršují problémy s dutinami :kytka:

Tichošlápek
Extra třída :D 10414 příspěvků 15.02.17 12:01

A bylas přímo na orl? Asi bych tam zasla a nechala se prohlédnout

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 12:02
@majki.r píše:
@Jančakecalka Zkus omezit nebo úplně vysadit mléčné výrobky, zahleňují a zhoršují problémy s dutinami :kytka: [/citace
O. K.děkuju za typ, určitě zkusím omezit ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 12:03
@Tichošlápek píše:
A bylas přímo na orl? Asi bych tam zasla a nechala se prohlédnout

Ne, na ORL jsem nebyla, doktorka mě tam neposlala, jen mi dala nějaký spreje, ale bylo to k ničemu.
Na to ORL potřebuju žádanku od praktika nebo mužu jít i sama?

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 15.02.17 12:07

Neví jestli mi to přímo vylecilo rymu, ale teď jsem si koupila tu proplachovaci nosní konvicku a paráda, takové svinstvo co mi z dutin vyplachla :palec:

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 15.02.17 12:09

Na rýmu je super konvička rino horn( nebo tak nějak se to jmenuje), určitě bych zašla na orl se seznamem kapek a preparátů které jsem brala. Nejlepší zavolat tam, že je to akutní a připravit se na čekačku.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 12:18

KOnvičkování je nejlepší lék na rýmu. Doporučuji všem. A kdykoliv se o mě pokouší nějaké lechtání v nose, tak si třikrát zakonvičkuju a je to zase ok.

Tichošlápek
Extra třída :D 10414 příspěvků 15.02.17 12:20

@Jančakecalka můžeš i sama ;)

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 12:23

Jestli už jsi na ORl byla, tak nepotřebuješ žádanku. Ale moje ORL nám poradila konvičku a máme pokoj od nemocí. A to jezdíme MHD a děti chodí do školy a školky.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 12:28
@catherine100 píše:
Neví jestli mi to přímo vylecilo rymu, ale teď jsem si koupila tu proplachovaci nosní konvicku a paráda, takové svinstvo co mi z dutin vyplachla :palec:

Ty jo, to ani nevim, že něco takovýho existuje, děkuju, podívám se po ní a zkusím kdyžtak. Myslim, že doma se určitě nestratí… :palec:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 12:29
@smudlinky píše:
Na rýmu je super konvička rino horn( nebo tak nějak se to jmenuje), určitě bych zašla na orl se seznamem kapek a preparátů které jsem brala. Nejlepší zavolat tam, že je to akutní a připravit se na čekačku.

O.K.pro jistotu tam raději zajdu.No,je mi jasný, že tam zkejsnu půl dne, ale co se dá dělat.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 12:31
@Tichošlápek píše:
@Jančakecalka můžeš i sama ;)

Díky ;) Já právě po doktorech moc nechodim, tak ani nevim, jestli je pak potřeba nějaká žádanka nebo tak. ;)

blumen
Hvězda diskuse 41825 příspěvků 15.02.17 12:31

Nosni vyplach (sprcha) pomoci nosni konvicky, zabere urcite.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 12:32
@kdochcekam píše:
KOnvičkování je nejlepší lék na rýmu. Doporučuji všem. A kdykoliv se o mě pokouší nějaké lechtání v nose, tak si třikrát zakonvičkuju a je to zase ok.

Dobře, koupím a vyzkouším. Já na rýmy jinak netrpim, tohle je jakási výjimka, ale doma se ta konvička ;) neztratí.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >