Rýmička - umírám :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 01.02.18 13:13
Rymicka umiram :D

Vim ze je ted chripkova epidemie, tak me to asi taky sestrelilo. Ryma jako krava, kaslu, na prsou me boli, hlava taky, teplotu nemam. Chtela jsem si koupit Modafen, nemame. Kurnik ja potrebuju fungovat…navic jsem mela mit vikend bez deti a ject pryc a ted je to v hajzlu…kdo si jeste potrebuje zafnukat? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5375 příspěvků 01.02.18 13:18

Věř a buď ráda, že chřipka tě zatím minula :-) A nefňukej, dej si do nosu Nasivin a ohřej si mlíko s medem a rumem. Něco snad vydržíš, ne? (bojuju s tím stejným od minulého úterý :( )

adri26
Kecalka 441 příspěvků 01.02.18 13:20

Já to mám od čtvrtka a ještě navíc jsem těhotná to je teprve paráda když nemůžu skoro nic… :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.18 13:22

Raděj anonymně, ale JÁ tě jistě potěším. Zlaté nudle u nosu, mně ochrnula půlka obličeje. :zed:

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 01.02.18 13:24

@Karleon ono by to nevadilo kdybych mohla lezet aspon, ale prostredni dite je těžkej retardovanej autista, nema pochopeni pro naky moje bebinka, musim fungovat..

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 01.02.18 13:24

Anonymni tvl

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 01.02.18 13:25

@Karleon mliko fuuuuuj

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 01.02.18 13:28

Přidám se. Onemocněli jsme se synem oba, měl jet na víkend k tetě a my měli mít s manželem svůj program a teď z toho nice nebude, místo toho budu utírat sople a sama padat na hubu…

Russet
Extra třída :D 12105 příspěvků 01.02.18 13:33
@Tarjei píše:
Vim ze je ted chripkova epidemie, tak me to asi taky sestrelilo. Ryma jako krava, kaslu, na prsou me boli, hlava taky, teplotu nemam. Chtela jsem si koupit Modafen, nemame. Kurnik ja potrebuju fungovat…navic jsem mela mit vikend bez deti a ject pryc a ted je to v hajzlu…kdo si jeste potrebuje zafnukat? :D

Já jdu na noční, fňuk. Rýmu ti nezávidím. Užila jsem si ji loni dost.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 01.02.18 13:34
@Karleon píše:
Věř a buď ráda, že chřipka tě zatím minula :-) A nefňukej, dej si do nosu Nasivin a ohřej si mlíko s medem a rumem. Něco snad vydržíš, ne? (bojuju s tím stejným od minulého úterý :( )

To já si dávám na prevenci furt. Ale bez toho mlíka a medu. A jsem zdravá jak řípa. Mám to místo vočkování :jazyk:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 01.02.18 13:35
@Tarjei píše:
@Karleon ono by to nevadilo kdybych mohla lezet aspon, ale prostredni dite je těžkej retardovanej autista, nema pochopeni pro naky moje bebinka, musim fungovat..

Navrhuju silná sedativa jednomu z vás. Pokud nezabere, tak oběma. Mělo by to pomoct.
:hug: :hug: :hug:

unuděná
Kelišová 5586 příspěvků 2 inzeráty 01.02.18 13:37

Ja jsmem detmi uz 14dni doma v karantene a kdyz konecne mame svoleni odjet na hory a prestat cuchat ten prazskej bytovej smradek, tak mam pocit, ze neco zacina kosit me :roll:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10833 příspěvků 01.02.18 13:47

Ja dnes na gynde vyfasla dalsi balík léku, protože ty původní nezabraly. Takže nejen, ze jsem za ne dala uz přes litr, ale ještě mne porad bolí břicho a nejradši bych všem šťastným a zdravým lidem ukousla hlavu :mrgreen:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 01.02.18 13:51
@Tichošlápek píše:
Ja dnes na gynde vyfasla dalsi balík léku, protože ty původní nezabraly. Takže nejen, ze jsem za ne dala uz přes litr, ale ještě mne porad bolí břicho a nejradši bych všem šťastným a zdravým lidem ukousla hlavu :mrgreen:

Hele, já jsem teda zdravá, ale stejně si myslím, že zdraví je relativní.
Možná, když si jako zlomíš ruku, přestane tě bolet to břicho. Určitě to vyzkoušej :-D

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 01.02.18 13:53

V neděli zahleněný krk, v pondělí mě bolelo v práci tělo jak prase, pomohl Ibuprofen. V noci už pak až do středy horečka :zed: Kašel se celkem uklidnil, ale mám zase rýmu jak prase :cert: Aspoň že ty horečky a teploty polevily, jsem ale totálně vyfluslá. Pracuji z postele, ale jsem hrozně unavená a nejde mi to, jak bych potřebovala :?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >