Ryska nebo duch?

Anonymní
28.1.21 21:02

Ryska nebo duch? Pouze chci znát názor z jiných očí

Ahojky…už nějakou dobu se snažíme s přítelem o miminko dnes jsem den před menstruací a ano možná je na testování brzo ale víte jak každá to má jinak. V limitu byla úplně skoro okem nerozeznatelná slabá čárečka možná jsem si ji tam i vsugerovala :lol: po limitu trošku zesílila. Jen chci váš názor jestli je tam ještě možnost nebo je to opravdu jen ryska. Samozřejmě pokud se menstruace nedostavi tak za pár dní zkusím testovat znovu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
255
28.1.21 21:07

Já tam něco vidím, takové slabe čárky jsem měla na začátku obou těhotenství 😊 ryska se mi nikdy neukazovala a ze jsem u snažení o první udělala kupu testu :D držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181

Něco tam vidět je, ale těžko říct. Zkus za 2 dny test znovu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19662

Možnost je vždycky. Ale je potřeba dělat a odečítat testy správně. zkus za dva dny a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8446
28.1.21 21:13
@Anonymní píše:
Ahojky…už nějakou dobu se snažíme s přítelem o miminko dnes jsem den před menstruací a ano možná je na testování brzo ale víte jak každá to má jinak. V limitu byla úplně skoro okem nerozeznatelná slabá čárečka možná jsem si ji tam i vsugerovala :lol: po limitu trošku zesílila. Jen chci váš názor jestli je tam ještě možnost nebo je to opravdu jen ryska. Samozřejmě pokud se menstruace nedostavi tak za pár dní zkusím testovat znovu.

Nic bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3343
28.1.21 21:18

Je tam špatné světlo, bohužel nevidím nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15350
28.1.21 21:21

Nevidím nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12707
28.1.21 22:01

Taky nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
28.1.21 23:01

Já měla něco podobného. Možná je to fotkou, ale u mě i ta slabá druhá čárka byla vidět líp. A po 3 dnech jsem test zopakovala. Stejná značka a to už se s duchem rozhodně zaměnit nedalo. Takže vydrž pár dní a zkus to znovu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
29.1.21 00:06
@Anonymní píše:
Ahojky…už nějakou dobu se snažíme s přítelem o miminko dnes jsem den před menstruací a ano možná je na testování brzo ale víte jak každá to má jinak. V limitu byla úplně skoro okem nerozeznatelná slabá čárečka možná jsem si ji tam i vsugerovala :lol: po limitu trošku zesílila. Jen chci váš názor jestli je tam ještě možnost nebo je to opravdu jen ryska. Samozřejmě pokud se menstruace nedostavi tak za pár dní zkusím testovat znovu.

Nevidim nic…
A po limitu bych na to vubec nebrala zretel.

Ale pokud tehotna jsi, tak za dva dny uz budes mit jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
29.1.21 00:08

Taky nevidím nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
29.1.21 13:13

Nemá cenu před MS dělat test, když to nemusí dopadnout, je to tu denně a je to aj logické. Pokud MS nedorazí, tak počkej pár dní, třeba týden a pak testuj. Když si dítě oba přejete, tak na dnech už pak nesejde. Stejně bys šla na gyndu až po pár týdnech. Držím palec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 13:30

Když zapojím představivost, tak tam asi nějaký stín vidím, ale fakt je, že kdybych si ten test dělala den před menzes sobě, vyhodnotila bych ho jako nezpochybnitelně negativní. Nicméně dokud jsi to nedostala, tak tu naděje je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
29.1.21 21:22

Tak já tam teda mini dušíka vidím, ale nemusí to samozřejmě nic znamenat, což určitě víš. Uvidíš co ta ms a dej pak vědět, přeji ať to dobře dopadne :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
31.1.21 15:35

@Lenii1 dobrý deň, čo si myslíte o tomto. Som 12dpo. 2 foto po zaschnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu