Rýžová kaše před ukončeným 4. měsícem na noc

Anonymní
5.2.20 20:04

Rýžová kaše před ukončeným 4. měsícem na noc

Zdravím dámy, dávala jste některá dětem na noc rýžovou kaši do mléka před ukončeným 4. měsícem? Malé budou 4. měsíce za týden, není kojená a váží skoro 7 kilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2303
5.2.20 20:07

Na noc kaši takto malymu miminku bych nedavala a před ukončenym 4 měsícem už vůbec. Navic po kasi může pribirat ještě víc.

Příspěvek upraven 05.02.20 v 20:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 20:18

:zed: určitě ne. Je na to malinké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 20:31

A na co? Spát celou noc nebude stejně, tento mýtus už je 20 let vyvrácený. Akorát ji bude bolet břicho, protože je kaše těžká na trávení a plná energie, což je na noc jaksi kontraproduktivní, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2764
5.2.20 20:33

Já dávala kaši na snídani. Ale až po 6. Měsíci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
5.2.20 20:44

Taky jsem dávala kaši na noc s ukončeným 4. měsícem od sunarku na dobrou noc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3285
5.2.20 20:46

Kaši ne tak brzo a na noc nejlíp nikdy. Já dala prvně v 8m a to ráno a ještě domáci. Jen to zaplácne žaludek a je to těžké a může bolet bříško. Jsou to sacharidy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
5.2.20 22:06

Já jsem začala dávat kaši necelý týden před uk. 4. měs.
Mám to posvěcené od dr. - malá mi nepřibírala jak měla, tak dr. řekla že už můžu začít se zeleninou a večer kaši.
Ze začátku mi snědla jen pár lžiček, pak jsem kaši zředila a dala do flašky a co vypila to vypila. Žádné bolení bříška neměla a to jsme hned po narození bojovali s prdíkama. Teď má 5,5 měsíce.
Kupuju Hami kaši od uk. 4. měs. bez přidaného cukru a spinká mi dobře. Samozřejmě že nevydrží celou noc, ale kojím jen 1× za noc a to až nad ránem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 22:19

Dávám kaši asi týden, malá má teď 19týdnů. Před doktorkou jsem nadhodila, že bych chtěla začít s příkrmama, odrazovala mě od toho, že je to zbytečný, že je ještě brzo. Pak ale malou zvážila, a zjistilo se, že hodně málo přibrala. Domluvily jsme se na kaši, doktorka nechala na mě, jestli večer před spaním nebo ráno na snídani. Dávám před spaním, malá si vezme co chce, ale pak chce stejně ještě dokojit. Ale už nekojím 45minut, ale jen 15 :lol: a že by spala nějak líp se říct nedá, nevzbudí se sice hodinu po usnutí, ale ostatní svoje tříhodinové intervaly dodržuje. Bříško ji prozatím nebolí a vypadá to, že se zároveň nějak ustálilo i kojení přes den, lépe i pije. Před kaší chtěla každou chvíli, teď po těch 2,5-3hodinách. Jinak UM mi vůbec nechce, kaši si vezme jen ze lžičky, z flašky ne.
Na čtyřměsícní prohlídce měla cca 7,5kilo.
Co ti k tomu řekla doktorka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama