Rýžová/kukuřičná kašička pro 6. měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Stálice 81 příspěvků 29.08.18 13:48
Ryzova /kukuřična kašička pro 6 měsíční miminko

Dr mi dnes na pul roční prohlidce řekla, že mám na večer dávat male ryzove či kukuřičné kasičky. Ty instantní ji kupovat nechci, máte prosim někdo tip, jak to mužů udělat doma? (Jinak má ovoce, zeleninku a kojím)

Reakce:
Kira89
Povídálka 15 příspěvků 02.09.18 13:47
@winter.gift píše:
Dr mi dnes na pul roční prohlidce řekla, že mám na večer dávat male ryzove či kukuřičné kasičky. Ty instantní ji kupovat nechci, máte prosim někdo tip, jak to mužů udělat doma? (Jinak má ovoce, zeleninku a kojím)

To netusim, ale zkuste zapatrat na googlu v receptech nebo skupinkach na fb se zamerenim na detske prikrmy radi vam poradi

lucynka25
Echt Kelišová 7964 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 07:48

@winter.gift Ahoj, To není vůbec nic těžkého ;) racept na rýžovou kasi , ovoce do ní můžes dát jaké chceš nebo žádné a pak se prodávají kaše NOMINA, ty jsou skvělé, přírodní..něco podobného je i v tomto receptu na kukuřicnou kasi ;)

Ráda Tě přivítám ve skupince vaříme pro kojence a batolata , kde najdeš spoustu receptů :mavam:

Nikola.H93
Povídálka 36 příspěvků 18.09.18 21:45

@lucynka25
Dobrý večer, mohu mít blbý dotaz :D Ohledně té rýžové kašičky, když do ní budu přimíchávat umělé mléko, to už tam přimíchám udělané mléko (v tekuté podobě) nebo pouze,, prášek''?Asi hotové, že? Já se omlouvám za asi takový stupidní dotaz, ale s kašemi začínám a chtěla bych zkusit domácí.
Děkuji a omlouvám se

lucynka25
Echt Kelišová 7964 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 16:53

@Nikola.H93 urcite hotove ;)

tannul
Povídálka 22 příspěvků 09.10.18 17:24

Jestli chceš dělat dobrou rýžovou kaši, tak doporučuji Kozí kaši, my jsme z ní byly s Nikolkou nadšené :srdce: :srdce: :srdce: Já ze složení a výrobce a Nikolka z chuti. Myslela jsem si, jak budu malé vyvařovat a jsem ráda s tím rarachem, že něco zaliji vodou. :lol: :lol: :lol: Tak už aspoň snažím,aby to bylo co nejkvalitnější .Navíc jen rýže s vodou jí asi nic moc nedá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >