Reklama

Rýžová/kukuřičná kašička pro 6. měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 75 příspěvků 29.08.18 13:48
Ryzova /kukuřična kašička pro 6 měsíční miminko

Dr mi dnes na pul roční prohlidce řekla, že mám na večer dávat male ryzove či kukuřičné kasičky. Ty instantní ji kupovat nechci, máte prosim někdo tip, jak to mužů udělat doma? (Jinak má ovoce, zeleninku a kojím)

Reklama

Reakce:

Kira89
Povídálka 15 příspěvků 02.09.18 13:47
@winter.gift píše:
Dr mi dnes na pul roční prohlidce řekla, že mám na večer dávat male ryzove či kukuřičné kasičky. Ty instantní ji kupovat nechci, máte prosim někdo tip, jak to mužů udělat doma? (Jinak má ovoce, zeleninku a kojím)

To netusim, ale zkuste zapatrat na googlu v receptech nebo skupinkach na fb se zamerenim na detske prikrmy radi vam poradi

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 14.09.18 07:48

@winter.gift Ahoj, To není vůbec nic těžkého ;) racept na rýžovou kasi , ovoce do ní můžes dát jaké chceš nebo žádné a pak se prodávají kaše NOMINA, ty jsou skvělé, přírodní..něco podobného je i v tomto receptu na kukuřicnou kasi ;)

Ráda Tě přivítám ve skupince vaříme pro kojence a batolata , kde najdeš spoustu receptů :mavam:

Nikola.H93
Povídálka 23 příspěvků 18.09.18 21:45

@lucynka25
Dobrý večer, mohu mít blbý dotaz :D Ohledně té rýžové kašičky, když do ní budu přimíchávat umělé mléko, to už tam přimíchám udělané mléko (v tekuté podobě) nebo pouze,, prášek''?Asi hotové, že? Já se omlouvám za asi takový stupidní dotaz, ale s kašemi začínám a chtěla bych zkusit domácí.
Děkuji a omlouvám se

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 16:53

@Nikola.H93 urcite hotove ;)

tannul
Povídálka 13 příspěvků 09.10.18 17:24

Jestli chceš dělat dobrou rýžovou kaši, tak doporučuji Kozí kaši, my jsme z ní byly s Nikolkou nadšené :srdce: :srdce: :srdce: Já ze složení a výrobce a Nikolka z chuti. Myslela jsem si, jak budu malé vyvařovat a jsem ráda s tím rarachem, že něco zaliji vodou. :lol: :lol: :lol: Tak už aspoň snažím,aby to bylo co nejkvalitnější .Navíc jen rýže s vodou jí asi nic moc nedá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >