S buranem ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 13:14
S buranem ve vztahu

Ahoj, mám delší dobu pocit, že můj přítel, se kterým jsem 5 let, mě lehce shazuje a hlavně že chová jako buran. Vždy se navíc často urazi a dusi me
Na příklad dnes, šla jsem mu otevřít dolů, dostala jsem vynadano, že jsem jen nezazvonila, že chodím zbytečně. Pak mi řekl, ať ochutnat dort, co koupil, řekla jsem, že jsem teď obedvala a dáme si ho za chvíli. Strašně se naštval, že jsem nevdecna a nevychovana. Chtěla jsem ho nějak uklidnit, tak jsem mu řekla, ať se posune na posteli, on mi řekl „no ne, tady je tvoje místo, tohle je moje půlka postele“
Je tohle normální prosím? Já už si pak připadám, že to chování je takové kvůli mě, že za to vlastně můžu já. Je jak bipolární, zbytek jeho osobnosti je hodnej, nosí mi růže, a pak se sekne, a je takhle zlej.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jogrr
Závislačka 4779 příspěvků 21.04.19 13:21

Typickej manipulator, smeruje sve spojevy k tomu, ze za vse muzes Ty a dle Tveho prispevku se mu to pomerne dari.
Pryc od neho.

Kokolina29
Kecalka 135 příspěvků 21.04.19 13:24

Dost si dovoluje a primitiv

stinga
Kelišová 6335 příspěvků 2 inzeráty 21.04.19 13:27

Proč jsi s takovým, pryč, počkej na takového, který si tě bude vážit

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26292 příspěvků 21.04.19 14:25

Proč s takovým jsi? To nemáš trochu sebeúcty? Pokud ne, tak jsi si našla toho pravého.

Lovelytrue
Kecalka 166 příspěvků 21.04.19 14:34

Tohle chování znám. Manipulátor a primitiv, pryč od něj. Růže nosí spousta chlapů ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19931 příspěvků 21.04.19 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mám delší dobu pocit, že můj přítel, se kterým jsem 5 let, mě lehce shazuje a hlavně že chová jako buran. Vždy se navíc často urazi a dusi me
Na příklad dnes, šla jsem mu otevřít dolů, dostala jsem vynadano, že jsem jen nezazvonila, že chodím zbytečně. Pak mi řekl, ať ochutnat dort, co koupil, řekla jsem, že jsem teď obedvala a dáme si ho za chvíli. Strašně se naštval, že jsem nevdecna a nevychovana. Chtěla jsem ho nějak uklidnit, tak jsem mu řekla, ať se posune na posteli, on mi řekl „no ne, tady je tvoje místo, tohle je moje půlka postele“
Je tohle normální prosím? Já už si pak připadám, že to chování je takové kvůli mě, že za to vlastně můžu já. Je jak bipolární, zbytek jeho osobnosti je hodnej, nosí mi růže, a pak se sekne, a je takhle zlej.

Ve vztahu s buranem je jen zoufalá ženská. Jsi až tak zoufalá, že bez něj nemůžeš být? Pistoli ti u hlavy nikdo nedrží a snášet to je jen tvoje svobodná vůle.

Monchichik
Echt Kelišová 8250 příspěvků 21.04.19 14:37

Ne, prosím, tohle fakt není normální…a je fakt zarážející, že se na to vůbec musíš ptát…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 14:40

Mám doma podobného vola. Ale dvě deti k tomu. Jinak bych už dávno šla. Téma kecama co má mě úplně likviduje. Děkuji za anonym -osobní info.

Verun83
Echt Kelišová 9587 příspěvků 21.04.19 15:01
@Anonymní píše:
Mám doma podobného vola. Ale dvě deti k tomu. Jinak bych už dávno šla. Téma kecama co má mě úplně likviduje. Děkuji za anonym -osobní info.

Pekny vzor chovani pro deti do budoucna… hlavne nerikej, ze deti potrebuji otce.

Taka
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 19 inzerátů 21.04.19 15:04

Další iidiot, no, nic zvláštního :nevim: Proč s ním jsi? Zcela upřímně. Uráží tě, schazuje, pravděpodobně s tebou i skrytě manipuluje. Za tohle ti ten vztah stojí? Kdes nechala sebeúctu a rozum? Holka, seber se a odejdi od něj.

_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 21.04.19 15:11

Ja s žádným buranem nedokazu ani mluvit..Tak si nefokazu predstavit, ze bych s nekym takovým žila..Co ti bráni jit od neho pryc?

Náměsíčná
Závislačka 4369 příspěvků 21.04.19 15:23

Na růže bych se mu pěkně vytento. Ať raději nic nenosí a chová se normálně.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 21.04.19 15:42

Proc to trpis? Sebrala bych se a sla si hledat lepsiho

lilith1
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 21.04.19 15:52
@Anonymní píše:
Je tohle normální prosím? Já už si pak připadám, že to chování je takové kvůli mě, že za to vlastně můžu já. Je jak bipolární, zbytek jeho osobnosti je hodnej, nosí mi růže, a pak se sekne, a je takhle zlej.

Boze, proc resi takove p..ny, to mu je 5let? Nechapu..Rekla bych mu at se nechova jako dite, ze nejsem jeho matka..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama