S chřipkou na gynekologii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 10:51
S chřipkou na gyndu

Dobry den, minuly tyden mi vynechala menses, udelala sem si test a je pozitivní. Na gyndu mam prijit zitra, ale od prvniho dne zjisteni ze jsem pravdepodobne tehotna mam neskutecnou rymu ktera trva uz 7my den a nemuzu se ji zbavit, kaslu, smrkam, skrabe me v krku, mluvim pres nos..myslite ze se mam preobjednat nebo to nicemu nevadi? omlouvam se za hloupy dotaz, k doktorce chci jit prave taky zitra az jestli mi treba potvrdi ze jsem tehotna, jim pouze paraleny a ty mi nezabiraji ????

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 10:55

Zavolala bych doktorce. Přece jenom, jestli tam budou i jiné ženy, tak je dost nepříjemné chytnout něco v těhotenství. Jinak nechápu proč paralen ?? Podle mě na ty příznaky, co popisuješ ti těžko zabere.

A když už budeš volat, tak se zeptej, co se v těhotenství na nachlazení může.

aleba
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 63 inzerátů 04.02.19 10:56

Jestli v čekárně nakazis jine těhotné nebo třeba přímo doktora, budou ti jiste vděční.
Vylež to nejdriv ;)
Doktor stejne jeste neuvidí nic kloudného, rozhodně ne bijící :srdce: miminka

aleba
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 63 inzerátů 04.02.19 10:57

Jinak paralen je na bolest a horečku .. o te nic nepises

Hobitka
Závislačka 4401 příspěvků 04.02.19 10:59

Asi bych se preobjednala, zasla za praktickou a te rekla, ze jsem patrne tehotna - kvuli pripadne lecbe. Ke gynekologovi ma smysl jit tak v 7. - 8.tt, aby uz byla videt srdecni akce. :hug:

Keyllah
Extra třída :D 10703 příspěvků 04.02.19 10:59
@Anonymní píše:
Dobry den, minuly tyden mi vynechala menses, udelala sem si test a je pozitivní. Na gyndu mam prijit zitra, ale od prvniho dne zjisteni ze jsem pravdepodobne tehotna mam neskutecnou rymu ktera trva uz 7my den a nemuzu se ji zbavit, kaslu, smrkam, skrabe me v krku, mluvim pres nos..myslite ze se mam preobjednat nebo to nicemu nevadi? omlouvam se za hloupy dotaz, k doktorce chci jit prave taky zitra az jestli mi treba potvrdi ze jsem tehotna, jim pouze paraleny a ty mi nezabiraji ????

vykašli se na ty paraleny, na tvoje příznaky je to k ničemu a je zbytečný se jimi ládovat v těhotenství .....běž k obvoďačce, popiš jí svoje příznaky a hlavně jí řekni, že jsi nejspíš těhotná. Mě takto poslala hned na krev a když se těhotenství potvrdilo, naordinovala mi vhodné léky.....gyndařku bych si přeobjednala.

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 04.02.19 10:59

pokaždé když jsem otěhotněla dostala jsem příšernou chřipku :think: na gyndu zavolej a uvidíš co ti řeknou

Ennny
Závislačka 2612 příspěvků 04.02.19 11:15

Preobjednat, sedět jako pacientka na gynde a ty tam přijít nachcipana tak asi moc milá nebudu :cert:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 04.02.19 11:16

Do těhotenské poradny bys měla chodit zdravá. S ohledem na ostatní těhotné. Jestli jsi nachlazená sedmý den, tak to jistě přejde co nevidět. Přeobjednej se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 11:19

Podotkla bych ze jduto do caru ne do tehotenske poradny..

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 04.02.19 11:24
@Anonymní píše:
Podotkla bych ze jduto do caru ne do tehotenske poradny..

Ještě lepší. Například za odložení embryotransferu kvůli nachlazení ti budou holky taky vděčný. Při nemoci bys měla navštěvovat jen toho lékaře, se kterým řešíš tu nemoc. Chodit do čekárny mezi zdravé lidi je neslušný. Zavolej tam, ať už kvůli názoru, nebo kvůli přeobjednání. To bude nejjednodušší.

kačka121
Závislačka 3316 příspěvků 7 inzerátů 04.02.19 11:26

a není jedno kam jdeš já fakt zbožňuji lidi co si jdou nemocné do čekárny kde nakazí další je to sobecké. zavolej si tam a domluv se na jiným termínu případně ať tě vezme hned ať tam neprskáš bacili na jiný a jak tu psali ostatní zajdi k praktikovi ten ti něco dá já byla taky na začátku těhu nemocná napsal mi podle toho léky a na gyndu šla až jsem byla zdravá

Kriss Tina
Echt Kelišová 7748 příspěvků 04.02.19 11:49

Preobjednej se, na Paralen se vykašli ten ti je k ničemu, kup si septilen na bolení v krku, mořskou vodu na rýmu, dej si hermankovej čaj s medem a vylež to. Já takový nachlazení měla začátkem těhotenství ob týden a k dr sem s tím nelezla. Je něco jiného jít k praktickému, na Orl apod kde se s tím počítá, ale jít mezi zdravé a těhotné ženské je dost sobecké… Navíc týden po vynechání ti tam dr stejně nic neuvidí, počkej ještě týden a možná bude už u srdíčko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >