S čím kombinujete sako? Kombinace oblečení celkově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 14:03
S čím kombinujete saka? Kombinace oblečení celkově

Myslím, že se umím obléknout hezky a vkusně, ale stále narážím na ten samý problém. Něco si koupím/obléknu a zjistím, že by se k tomu NĚCO hodilo, jenže já to NĚCO v šatníku zrovna nemám a nechce se mi kupovat celý outfit včetně např. bot. Teď zrovna mi přišel balíček - nové šaty. Sedly mi hezky, jsem spokojená, ale už řeším, s čím je kombinovat. Hodila by se k nim třeba džínová bunda - jenže tu já nemám, protože jsem ji prostě doposud nenosila, nehodila se mi. Jasně, můžu si ji koupit, ale to bych kupovala nové oblečení fakt každý týden. :roll:
Taky mám nové černé sako. Bez límečku, na zip. Vypadá super, ale já vůbec nevím, k čemu ho vzít. Se saky má problém obecně - moc se mi líbí, když je vidím na ženách, ale nevím, jak a s čím je kombinovat. Připadá mi, že mám spoustu oblečení, které k sobě ale nejde, nebo jsem moc náročná. :nevim:
Pojďte se pobavit o tom, co, kdy a k čemu oblékáte. Všechny rady vítány. :D

Reakce:
Freesia
Kecalka 300 příspěvků 03.09.18 14:11

Zkus se podívat na Pinterest, je tam spousta inspirace - dáš si vyhledat např. black jacket nebo black blazer a uvidíš, jestli se ti nějaká kombinace zalíbí.
Podobně si můžeš dát vyhledat nějaký druh oblečení, co už máš doma a příště, až budeš něco kupovat, už budeš mít jasnější představu, co chceš a nebudeš kupovat jen náhodně to, co se ti líbí. Tento druhý způsob je ovšem náročnější na nakupování :lol: , jelikož, když jdu do obchodu s přesnou představou toho, co chci, obvykle to nemůžu nikde sehnat.

elinka90
Závislačka 2540 příspěvků 03.09.18 14:22

já teda sako nosím téměř ke všemu. K riflím, sukním atd.

debra.morgan
Závislačka 4149 příspěvků 03.09.18 14:23

takovy problem nemam, nosim vse se vsim, kupuju docela neutralni kousky a pak jednou za cas koupim neco vyraznejsiho, co jde pak kombinovat ke vsemu tomu neutralnimu. jediny meznik je treba ten, abych nemela svetr delsi nez saty/sukni to se mi nelibi…pak abych treba nemela obleceny dva odstiny vinove nebo tak…

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 03.09.18 14:33

Já si kupuju věci takové neutrální, kalhoty černé nebo džíny, trika jednobarevná nejlíp černé, bílé, khaki… Mikiny a svetry mam taky víceméně jednobarevné, sem tam nějaký vzor, ale to pak kombinuji jenom třeba s černou (např mám mikinu se motivem zebry a k tomu si vezmu černé kalhoty). Akorát na léto se občas odvážu a koupím nějaký divoký vzor, ale v létě zas nenosím víc kusů na sobě aby mi musely ladit kalhoty, bunda, atd :think: jinak to neřeším většinou si vybírám věci co se nosím na běžné nošení do práce, na nákupy atd, a věci co sou do společnosti nebo na sport mám pár kousků co sou třeba určený k sobě a nosím je jenom občas.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 03.09.18 14:37

Já teda nosím taky saka je všemu :) jsem na to zvykla z práce. Klidně mám sako, tilko, džíny a tenisky… mám asi 7 sak různých barev, miluju je místo nějakých svetru… když chci vypadat lip, vezmu si černé kalhoty slimky a baleriny… ale vždycky je lepší mít nějaké nepotiskovy podklad na kterém sako vždycky vypada lépe

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 03.09.18 14:44

Saka (ale i křiváky) se hodí skoro ke všemu, obzvlášť pokud je v černé barvě. Mně se líbí kombinaci s úzkými černými džínami nebo sukní do pasu. Záleží taky hodně na tvé postavě.

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 15:55
@Verurizeckova píše:
Já teda nosím taky saka je všemu :) jsem na to zvykla z práce. Klidně mám sako, tilko, džíny a tenisky… mám asi 7 sak různých barev, miluju je místo nějakých svetru… když chci vypadat lip, vezmu si černé kalhoty slimky a baleriny… ale vždycky je lepší mít nějaké nepotiskovy podklad na kterém sako vždycky vypada lépe

Máš na mysli takováta sportovnější barevná saka? Mně třeba černé sako připadá k džínům a teniskám vyloženě nevhodné, že se to k sobě vůbe nehodí. :think:

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 15:57
@Nmdl píše:
Saka (ale i křiváky) se hodí skoro ke všemu, obzvlášť pokud je v černé barvě. Mně se líbí kombinaci s úzkými černými džínami nebo sukní do pasu.Záleží taky hodně na tvé postavě.

Tyhle kombinace jsem zkoušela a připadala jsem si oblečená jak na funus. :nevim: S modrýma džínama mám pocit, že se to tříská, jedině bych si ho vzala asi k červeným kalhotům, ale zase nevím, co po něj - bílý top, černý top? Asi jsem moc náročná.....

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 16:01
@Kriss Tina píše:
Já si kupuju věci takové neutrální, kalhoty černé nebo džíny, trika jednobarevná nejlíp černé, bílé, khaki… Mikiny a svetry mam taky víceméně jednobarevné, sem tam nějaký vzor, ale to pak kombinuji jenom třeba s černou (např mám mikinu se motivem zebry a k tomu si vezmu černé kalhoty). Akorát na léto se občas odvážu a koupím nějaký divoký vzor, ale v létě zas nenosím víc kusů na sobě aby mi musely ladit kalhoty, bunda, atd :think: jinak to neřeším většinou si vybírám věci co se nosím na běžné nošení do práce, na nákupy atd, a věci co sou do společnosti nebo na sport mám pár kousků co sou třeba určený k sobě a nosím je jenom občas.

Já tedy taky dávám přednost jednobarevným kouskům, protože málokterý vzor se mi líbí. Musím ale vybírat barevnější - třeba fialovou, fuchsiovou, světle modrou protože jsem hodně světlý typ, takže černá nebo khaki mi nesluší (černou nosím pouze kombinaci s jinou výranou barvou). Bílou si vyloženě nemůžu dovolit, vypadá to hrozně - neměla jsem bílé ani svatební šaty.

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 16:03
@debra.morgan píše:
takovy problem nemam, nosim vse se vsim, kupuju docela neutralni kousky a pak jednou za cas koupim neco vyraznejsiho, co jde pak kombinovat ke vsemu tomu neutralnimu. jediny meznik je treba ten, abych nemela svetr delsi nez saty/sukni to se mi nelibi…pak abych treba nemela obleceny dva odstiny vinove nebo tak…

V tom to asi bude, že jsem moc náročná. Často vídám nejrůznější kombinace a většinou s mi to moc nelíbí. :oops:

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 03.09.18 16:12

Ono to máš fuk, já sem tam projedu módní časopisy a když vidím ty kreace co tam vystavují tak to je divočina, třeba 2 různé křiklavé vzory apod, já bych v tom nešla ani k popelnici, ale jinde to mají za vrchol módy :mrgreen:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 03.09.18 16:23

@Adrasteia hele nemám jenom barevná sportovní, ale i černá, co mám od kostýmu a nosím je normálně přes jednobarevne tričko nebo tilko, mám k tomu džíny… mě to fakt nepřijde, ze by to vypadalo blbě, ale já už jsem zvykla :)

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 11.09.18 13:18

Nejraději mám kalhoty :-) ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >