S čím nakombinovat řepu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Kecalka 116 příspěvků 23.02.18 14:30
S cim nakombinovat repu?

Maminky, s jakou zeleninou nakombinovat cervenou repu? A jake zeleninove kombinace celkove jste delaly vy? :) dekuji

Reakce:

morinka7
Kelišová 6819 příspěvků 23.02.18 14:41

@Lee92
S červenou řepou má malá nejoblíbenější kombinaci červená řepa-batát-mrkev :palec:

Kombinovat lze prakticky cokoliv ;) Vždy jsem koukala co mám za zeleninu a podle toho vymýšlela ;) Na internetu je hodně inspirace pokuď chcete hodně nápadů ;)

debra.morgan
Závislačka 3690 příspěvků 23.02.18 14:43

S balkanskym syrem, ale to ti asi nepomuze, co :-D

Jindriska88
Kecalka 226 příspěvků 23.02.18 14:48

Já teď kombinuji brambory s řepou. Dceři to šmakuje :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 2 inzeráty 23.02.18 14:49

My řepu děláme s bramborama, mrkví, teď už i cibulí, česnekem, celerem a kuřetem. Všechno na jeden pekáč a výsledkem je neodolatelná dobrota :) Ale tos slyšet nechtěla předpokládám, pro mimino jsem to dělala s těma bramobrama a mrkví, ale bylo to pak dost sladký, což nemusí všechny děti chtít..

Ornwen
Závislačka 4516 příspěvků 23.02.18 15:10

Ja bych rekla s cokoladou… davam ji mimo jine do babovky ;)
Ale pro prcka je to fuk. Pokud ma radsi sladke, tak jsem davala repu nebo mrkev nebo dyni a k tomu to ostatní, protoze tyhle tri jsou celkem dost sladke

podaji
Kecalka 436 příspěvků 23.02.18 15:22

Ja taky repu s mrkvi nebo s bramborem nebo s bataty. Doted mu smakuje br kase a jen k tomu repa. Taky mu chutna dusene veprove na mrkvi a prave s repou a bylinkami :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 23.02.18 15:24

Určitě co si tam vzpomínám jsem dělávala jako příkrm řepu s mrkví a bramborem a taky s pohankou, to bylo taky dobrý.

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.02.18 15:41

K řepě jsem přidávala mrkev, brambory, batáty, petržel, celer, brokolici nebo cuketu. V různém poměru, podle toho, co bylo zrovna doma.

janablizkova
Kecalka 475 příspěvků 23.02.18 15:44

Dáváme také brambory, kuřecí maso, mrkev, brokolici a řepu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >