S čím si hrají vaše sedmileté holčičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 26.09.18 08:23
S čím si hrají vaše sedmileté holčičky?

Ahoj, potřebuji nějaký napad, co dcerce k svátku a pak k Vánocům..poprvé jsem totálně bezradná, je ted ve věku, kdy hračky ji už moc nezajímají a zároveň na mobily atd má ještě čas. (Tablet má)..
Zajímalo by mě tedy, s čím si hrají vaše ratolesti v tomto věku..díky za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

vverru
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 26.09.18 08:26

Jakékoliv tvoření? Prstýnky, náramky, mýdla, ale i pokusy, vyšívání. Taky už asi nějaké oblečení, které udělá radost a věci na parádu;-)

acimedaca
Nadpozemská drbna 25846 příspěvků 26.09.18 08:35

U nás z hraček snad jedině Lego. Dřív hodně tvořila - právě ty náramky a nebo jen z různých papírů, ale to jí ted vůbec nebaví. Ted si chce číst a prohlížet knížky. A jinak vedou takové ty holčičí kravinky - LPS zvířátka, pak různý ty co se vylíhnou z vajíčka, mrňavý plyšáci - obecně mi přijde, že všechno, co je malé a dá se strčit do kapsy. Pak „moderní“ oblečení - trička s převracecími obrázky, všechno lesklé a třpytivé, at je to cokoliv.

Limi123
Závislačka 3327 příspěvků 26.09.18 08:35

Sesit se samolepkami, zazehlovaci koralky, vykrajovatka z papiru, draka, lego, gumicky do vlasu, sesity s ukoly, clovece nezlob se

masinka9
Závislačka 4784 příspěvků 26.09.18 08:36

logické (cestovní) hry od Mindok, šachy, stále staví z dupla domečky, kdyby měla sourozence, tak tabuli a mohli by si hrát na školu. sportovní vybavení brusle, skejt, ploutve..

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 26.09.18 08:42
@Zuzkka píše:
Ahoj, potřebuji nějaký napad, co dcerce k svátku a pak k Vánocům..poprvé jsem totálně bezradná, je ted ve věku, kdy hračky ji už moc nezajímají a zároveň na mobily atd má ještě čas. (Tablet má)..
Zajímalo by mě tedy, s čím si hrají vaše ratolesti v tomto věku..díky za rady

Naučila bych ji plést a pak koupila třeba pro ni vlastní jehlice a klubka vlny. Na Vánoce bych to řešila třeba Legem pro holky. Albi tužku má?

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48477 příspěvků 26.09.18 08:50

U nás ted frčí žínenka na gymnastiku , repráčky, MP3 přehrávač, věci na tvoření, semtam ještě panenka, jinak s bráchou různé fiktivní hry na něco.

ugluk
Hvězda diskuse 42741 příspěvků 26.09.18 08:50

U nás pořád frčí Lego friends. Neteř háčkuje, naši to nechytlo. Takže bude Lego, ocení i pěkné oblečení, nějakou knihu. Ze sportovních věcí brusle, lyže, kolo… pokud třeba vyrůstá z předchozího.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 26.09.18 08:52

Moje sestileta miluje puzzle. Dvoustovku slozi levou zadni a ma to za chvili, tak na vánoce chystame nejakou petistovku :) A co ji tedy drží dlouho je my little pony. Pak klasika hry na tabletu, mobilu,knizky, deskove hry, rada maluje, vystrihuje.

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 26.09.18 08:53

@Russet ano má,ta je fajn .. ona má právě snad vše..koupila jsem ji výrobu lapače snů,výrobu slizu ale tohle mi přijdou takové dárky nedarky

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 26.09.18 08:54

Lyže i brusle ji kupuji normálně..k Vánocům m v plánu potápěči našli z decathlonu a ploutve a to je tak vše :mrgreen:

Rezii
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 26.09.18 08:56

My máme teprve šest, ale hravá je hooodne, nezdá se že by ji to pouštělo! Tvoření, Albi tužka, barbíny, lego- teprve přechází z dupla takže se otvírají možnosti, chtěla bych pro ni velký kreativní box, každý rok slaví úspěch společenská hra… oblečení už taky ocení, ale hračky pořád víc. A samozřejmě sportovní vybavení. Kolo, brusle, lyže, koloběžka, k tomu je stále co dokupovat. Ocenila i předplatné Sluníčka, letos už asi něco pro větší.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48477 příspěvků 26.09.18 08:58

Nebo co nějakou deskovku? U nás jedou Osadníci z Catanu, Dixit, Ubongo, Carcasonne, Time is up.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 26.09.18 09:05

LOL panenky, to jsou teď hlavní vysávačky peněz z kapes :mrgreen: Jinak u nás se nic nepokazí ani Legem, Filly poníkama (ty sbírá), nějakou tou pokusně orientovanou hračkou

mamaho
Kecalka 420 příspěvků 26.09.18 10:31

U naší frčí monsterky a výroba věcí a doplňků pro ně. Potom playmobil a různé tvořivky a výroba všeho možného. A malování, k tomu potřebuje milion fixů, gelovek, linerů, barviček a štětců.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >