S čím si hrály vaše děti 4+

1506
9.5.16 07:55

S cim si hraly vase deti 4m+

Ahoj,

Mam holcicku, zaciname 5.mesic. Uz moc nevim jak ji zabavit. Je hodne ziva, vyzaduje hodne pozornosti. Delam s ni blbosti, to ma nejradeji (hlavne co nejvys ve vzduchu), rikam ji rikanky, ctu ji, ale to ji moc nebere.

Hodne zkouma okoli, pretaci se na brisko, zatim neleze. Ma hracky hlavne chrastitka, hrazdicku, to vse ji bavilo, ale ted mam dojem jakoby ji to omrzelo, uz si s tim nehraje.

Potrebovala bych, aby se na chvi zabavila sama jako driv (ted se furt toci na brisko, ale jeste ji to nejde na zada, tak se hned vzteka a breci ci chce plazit a to ji taky nejde a hned rev, tam ji furz otacim zpet a hned je spokojena, ale do pul minut je na brisku znova.

Co byste poradily za hracky? Uz se natahuje na veci, bere do rucicky.

S cim si hraly v tomto obdobi vase deti? Nic ji ted nezabavi, vse ohmata, strci do pusinky a konec. Nemam na nic cas doma cokoliv udelat. Stacilo by mi, aby ji to zabavilo na nekolik minutek aspon :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1506
9.5.16 07:58

Ko a jeste dotaz, mala se nudi v kocarku, maji ty knihy do kocarku nrjaky efekt? Dost casto v nem place a chce ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
9.5.16 08:04

Hračky je nejlépe schovat a po čase vytahovat- budou připadat dítku jako nové. V tomto věku už začíná být na hrazdičku velká, chce se zdokonalovat v otáčení, pomalu si sedat pozorovat okolí. V kočárku jsme dávali pást koníky, obvykle mají kočárky vzadu síťku, přes kterou dítka vidí ven, to se jim líbí. Jsou maminky, co kolem 5-6 měs už dávají sportovní nástavby, nebo kupují sportovní kočárky aby dítě vidělo ven a zabavilo se. Hračky jsou zatím stejné, kousátka, štěrchátka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
9.5.16 08:09

Tak u nás hlavně hračky, které vydávají nějaký zvuk. Pořád hodně šustivé knihy (ty zaberou vždycky), plyšák, ve kterém je rolnička atd. No a potom vše, co klasicky hračka není - PET lahev, tuba od krému, popruh od foťáku :lol: Ale každé dítko je jiné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
9.5.16 08:14
@smudlinky píše:
Hračky je nejlépe schovat a po čase vytahovat- budou připadat dítku jako nové. V tomto věku už začíná být na hrazdičku velká, chce se zdokonalovat v otáčení, pomalu si sedat pozorovat okolí. V kočárku jsme dávali pást koníky, obvykle mají kočárky vzadu síťku, přes kterou dítka vidí ven, to se jim líbí. Jsou maminky, co kolem 5-6 měs už dávají sportovní nástavby, nebo kupují sportovní kočárky aby dítě vidělo ven a zabavilo se. Hračky jsou zatím stejné, kousátka, štěrchátka…

Sportak me jiz napadl tsky, ale nas nejde dat do lehu, jen do pololehu.To pry vadi, kdyz dite jeste nesedi. A hluboky bohuzrl tu sitku nema :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
9.5.16 08:31
@PAN66 píše:
Sportak me jiz napadl tsky, ale nas nejde dat do lehu, jen do pololehu.To pry vadi, kdyz dite jeste nesedi. A hluboky bohuzrl tu sitku nema :(

taky jsem neměla kočár se síťkou. Dávala jsem syna na břicho obráceně, měl nohy v boudičce. Koupila jsem dětský kšandy, abych ho nevyklopila a bylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.16 09:49

@PAN66 Taky čekám kdy začne lézt a sedět nejraděj by se chovala což odmítám. Jinak máme taky štěrchátka kousátka a pískátka někdy funguje chvíli plena hodím to přes hrazdičku a udělám jakoby trochu bunkr to se jí líbí ale zabírá to jen na chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
9.5.16 10:35

Naši milovali různý mimiknížky, gumový, látkový a když to navíc šustilo, tak to byla bomba. když potřebuješ pár minut něco dělat, tak ji dej do lehátka, aby na tebe viděla, to by nepomohlo? a s kočárkem neporadím, ten nevedeme, a nevedli jsme..jen u prvního chvíli, a furt jsem prcka nocila, a kočár jel prázdnej..tak jsem pak začala šátkovat, k všeobecný spokojenosti. prcek hezky viděl, a já se nemusela tahat s kočárem,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
9.5.16 15:31

Starší jen ječela, většinou. Mladší si hrála nejlíp s hračkama, co nejsou pro mimina, Duplo například. Nebo plastová láhev. Taky dřevěná chrastítka, to chtěly obě. Starší jsem nosila, mladší byla v kočárku na břiše nohama v boudě a koukala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat