S čím si vyhrajou vaše 18 měsíční děti?

229
17.11.19 07:51

S čím si vyhrajou vaše 18. měsíční děti?

Mám vyhlidnuto několik dárků. Nevím, ale jestli jsou vhodné pro 18. měsíční… Máte s některými zkušenost? Které se vám osvědčily a udělaly radost? Co jiného byste doporučili?

1. Zubař play doh
2. Kinetický písek
3. Vláček od lego duplo
4. Dřevěná vláčkodráha
5. Lego duplo kostky různé
6. Tekoucí kohoutek od yookidoo
7. Ponorka (sprcha) od yookidoo
8. Albi tužka + zpivanky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.19 07:58

To teda dost pro tak malé dítě :) mám kluka a nejradši má auta, takže jsem mu objednala anglicaky hasiče a policajty… pak dětské křesílko, lego Duplo mám taky, navlikaci dřevěné korálky, interaktivní desku co vyrobil dědeček…

Kohoutek máme už od minulých Vánoc a ten teda miluje dlouho… :) tu tužku chci dat malému taky, ale až k druhým narozeninám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
17.11.19 08:03
@Verurizeckova píše:
To teda dost pro tak malé dítě :) mám kluka a nejradši má auta, takže jsem mu objednala anglicaky hasiče a policajty… pak dětské křesílko, lego Duplo mám taky, navlikaci dřevěné korálky, interaktivní desku co vyrobil dědeček…Kohoutek máme už od minulých Vánoc a ten teda miluje dlouho… :) tu tužku chci dat malému taky, ale až k druhým narozeninám…

Jsou to jen vyhlidnute hračky. Dostane jednu, dvě… S korálky si vyhrál? Autíček už pár máme. Interaktivní deska malou nezaujala. I když mně deska přišla jako super nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 08:05

Z tvého výběru u nás jelo Lego Duplo. Za vláček dcera zahákla vagóny a vozila zvířátka a postavičky. Taky ráda stavěla komíny z kostiček. Doporučuji i podložku na stavění. Hračky do vany měly taky úspěch :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
17.11.19 08:21

Synovi teda bude o vanocich 21 mesicu ale mam nachystanou vláčkodráhu, magnetickou kreslící tabulku, malý batůžek (od 2 půjde občas do dětské skupinky tak ho potřebujete), natahovací loďku do vany a krájecí dřevěné ovoce do kuchyňky (tu už má po segrách). Jinak teď v tom roce a půl si asi nejvíc vyhraje se zviratkama (třeba z dupla), s tou kuchyňkou a s knížkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
17.11.19 08:22

Vláček a koleje, a lego Duplo. Ostatní mi přijde pro starší. Možná ještě ten kohoutek. Nepises zda mas holcicku nebo kluka. Ale u nás u obou drží holky i kluka vedla kuchyňka. U kluk asi víc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
17.11.19 08:24

Ještě jsem zapomněla že tu Albi tužku také plánujeme k druhým narozkám. Viděl to už u známých co mají starší děti a strašně se mu to líbilo, nechtěl to dát z ruky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
17.11.19 08:27

Uvazuji, ze bych holcicce (17. mesicu o Vanocich) koupila jednoduchy dreveny kocarek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
17.11.19 08:33

To play doh mi prijde az pro starsi, ale dcera ma 18m a hraje si s tou modelinou playfoam. Ta je super pro male deti. Jinak u dcery momentalne vedou razitka, panenky, drevene puzzle (takove ty vyrezy), duplo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
17.11.19 08:41

PlayDoh ma u bas starsi syn a dcerka 1,5 to zatim jen rozdrobi na pidi kousky. U nas vede lego duplo vlacek, dcerka dostane zviratka duplo. Pak kulickovou drahu od Trix, skakaciho pejska, panenku, telefon od FP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19621
17.11.19 08:43
@SábaW píše:
Mám vyhlidnuto několik dárků. Nevím, ale jestli jsou vhodné pro 18. měsíční… Máte s některými zkušenost? Které se vám osvědčily a udělaly radost? Co jiného byste doporučili?1. Zubař play doh
2. Kinetický písek
3. Vláček od lego duplo
4. Dřevěná vláčkodráha
5. Lego duplo kostky různé
6. Tekoucí kohoutek od yookidoo
7. Ponorka (sprcha) od yookidoo
8. Albi tužka + zpivanky

U nás v té době frčela mašinkodráha. Albi tužku jsem dávala až ve třech letech. Zubaře máme, ale je určitě pro starší děti. I ten písek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 08:45

@SábaW korálky miluje… baví ho to sundavat a navlikat, to zatím teda se mnou… má rad i různé vkladacky… deska uvidíme, tchan ji vyrobil z vlastních nápadu, je taková domacka, tak uvidíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4880
17.11.19 08:55

@SábaW Tak play Doh a kynetický písek bych škrtla. Tyhle hračky má můj čtyřletý syn, jeho 16 měsíční sestřička úspěšně play Doh pojidá (a potom zvrací), kynetický písek si úspěšně nacpalado ucha. Ono to označení od 3 let není u některých hraček jen tak. Albi tužka dcerku zajímá jenom protože se s tím dá dobře bouchat, syn jí má moc rád. S Duplem si hrají oba moc hezky. Takže u nás pod stromečkem přistane hromada dupla pro oba, syn dostane pokladnu a hopsací míč, pro dcerku máme nafukovacího hopsaciho oslíka a detaké knížky od Svojtky, takové s pohyblivými obrázky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
17.11.19 09:10

Nase 15 mes.si nejradsi hraje s kuchynkou, rada si s ni hraje i 5 leta. Tak dostanou dohromady novou velkou kuchynku s vybavenim. Jinak pisek a playdoh, neni pro tak male dite. Kohoutek mame po starsi a malou bavi dlouho, to je bezva vec. Pro mladsi mam zatloukacku a odrazedlo na doma. Jo jeste si male hraje s panenkama, ma svoji latkou i s flaskou a postylkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1427
17.11.19 23:43

U nas jsou oblibene rybicky na magnet - loveni na udici, kostky mega blocks, kocarek na vozeni a pak knizky od Svojtka. Pak jakekoliv cudliky -mycka, trouba, ovladani… rok a pul ma za par dnu a na Vanoce dostane krajeci ovoce, drevenou vlackodrahu, stolecek a zidlicku a pak svoje kresilko do obyvaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama