S Clostilbegytem mi zmizel bílkový hlen....?

810
1.7.13 10:12

S clostilbegytem mi zmizel bílkový hlen....?

Ahoj, stalo se některé z Vás, že s clostilbegytem jste přišly o bílkový hlen? Já ho beru už podruhé a hlen nikde jen tuhý a bílý, který nezapáchá, nesvědí. Nikdy předtím jsem neměla s tím problémy a začal se mi tvořit už týden před ovulací, teď bych měla mít ovulaci za 4 dny a po hlenu ani stopy, to samé minule.

Má s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
1.7.13 10:20

Ahoj :mavam: mě se tohle stalo taky a proto jsem clostík vysadila, jelikož mi přišlo, že jsem po něm ovulaci neměla vubec :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
1.7.13 10:22

Ahojky, já jsem ovu měla s clostíkem někdy, někdy ne :-( Jo a bílkový hlen se mi při clostíku taky netvořil, než jsem začala brát léky, tak se mi tvořil (ne pokaždé), teď už vůbec…a to už je x měsíců :cert: :cert: co neberu clostík, ale stále beru duphaston… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
1.7.13 10:24

Já na první pokus měla 2,5 cm folík a ovu byla, ale hlen nikde. Asi to doktorce říct mám, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
1.7.13 10:26
@stroužek píše:
Já na první pokus měla 2,5 cm folík a ovu byla, ale hlen nikde. Asi to doktorce říct mám, že?

Tak mě doktor ani nekontroluje zda mám folíky :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
1.7.13 10:28

@Fifka91 To mě Dr. taky nekontrolovala, jen jednou..a teď jak jsme byli v caru, na mě doktorka hleděla jak na blázna… :cert: :cert: jsem na tu svou Dr. docela za to naštvaná i jsem jí říkala, že bych chtěla chodit na ty utz a ona mi řekla, že není třeba :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
1.7.13 10:28

Příspěvek upraven 23.05.16 v 13:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
1.7.13 10:31

@chcimimi Tak já do Caru zatím pořád nechci, chtěla jsem po mudr. aby mi udělal hormonální profil, načež mi řekl, že to nedělá a že si myslí, že není ani třeba ( snažíme se 1 a 4 měsíce :) ) Takže jsem taky celkem naštvaná a hledám jineho :cert: Jediné co teda udělal hned byl spermio manželovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
1.7.13 10:36

@Fifka91 Mě udělala Dr. HP v roce 2011, od té doby ne, teď mi ho budou dělat už v CARU, spermio máme ok…Taky se mi do caru nechtělo vůbec, takže chápu…jenže u nás jsou to už dva roky :roll: a já už jsem navíc měla clostík 6× což je taky na nic… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
1.7.13 10:40
@stroužek píše:
Ahoj, stalo se některé z Vás, že s clostilbegytem jste přišly o bílkový hlen? Já ho beru už podruhé a hlen nikde jen tuhý a bílý, který nezapáchá, nesvědí. Nikdy předtím jsem neměla s tím problémy a začal se mi tvořit už týden před ovulací, teď bych měla mít ovulaci za 4 dny a po hlenu ani stopy, to samé minule.Má s tím někdo zkušenosti?

jj po closíku jsem nemela nikdy bilkovy hlen ale ovu byla prokazana UTZ i :roll: mela jsem anovulacni cykly kolik let takze prvniho prcka mame z IVF a az ted po 4 letech se zadarilo prirozene otehotnet a ten hlen si sakra dobre pamatuju protoze jsem ho mela snad 3 dny a neslo se ho snad ani zbavit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
7686
1.7.13 10:44

@JayLee Se ti rozjel sám? jako upravil celkově cyklus? :palec: to je faaajn..:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
1.7.13 10:48

@JayLee no jo, ale tak jak se tam ty spermiiky dostanou :-( sakra ten hlen byl dobrej!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
1.7.13 10:59
@chcimimi píše:
@JayLee Se ti rozjel sám? jako upravil celkově cyklus? :palec: to je faaajn..:-)

Na upravu ms jsem brala Ultrogestan aby chodila presne - sama jsem ovulaci mela max 2× za rok a to jeste prehanim jinak vubec :nevim: ja jsem s tim bojovala cca od 18 cti let ale to resila Ha az pak kdyz jsme chteli prvni a vysadila jsem HA, tak jako zas ten samy problem s ovulaci :pocitac: takze po rocnim snazeni jsme se vydali do caru, zkusili IUi asi 2× a kdyz nic tak rovnou IVF, to vyslo no :andel: a po porodu jsem nebrala nic zase jen ten ultros az pak jsem zhubla a z niceho nic se nastartovala ovulace no :nevim:
Nebyla jsem nijak vylozene obezni - 170 cm a 69 kg ale jsem sportovni postava takze tezko rict co se stalo nebo cim to bylo :nevim: :think:
I jsem zkousela ty KOntryhely, Femigardy a jiny bylinky na podporu ovu ale naopak mi jeste vic rozhodily cyklus a ovu stejne nebyla sama :nevim: :cert: takze jsem vse vysadila a smirila se s tim, ze druhy budeme zase jen pomoci Dr objednala jsem se do caru na kontrolu pred IUI no a na UTZ mi nasli bublinku :hug: :D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
JayLee
1.7.13 11:02
@stroužek píše:
@JayLee no jo, ale tak jak se tam ty spermiiky dostanou :-( sakra ten hlen byl dobrej!

no ja si myslim, ze je tam vzdycky nejaky hlen i s tim closikem akorat nen tak vyrazny a jasny jako kdyby to bylo trebas bez closiku takze ta sance vzdycky je na udrzeni se te spermijky :kytka: ona si cestu najde, tam kam ma a staci uplne jedna ta nejlepsi ;) i tu holky psaly, ze nemely hlen a maji prcky takze ono ja bych uplne na tom hlenu nezakladala - dulezity je, ze ovu probehla nebo probehne ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
247
1.7.13 11:04

@chcimimi A jak to vubec v tom Caru chodí? Abych se na to psychicky připravila :oops: No já ho mám už 3 měsíc, do toho beru Proveru, a 19DC jsem to znova dostala na 3 dny, nějak si moje tělo dělá co chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat