S dětmi do sauny či na nudapláž?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:45
S dětmi do sauny či na nudapláž

Ahoj, mám na vás otázku. Mám syna 12 a dceru 15 let. Plánujeme jet na prodloužený víkend do termálů v Německu. Problém je v tom že celé lázně jsou jako bezplavková zóna. Dětí jsme se i s manželem ptali a syn s tím problém nemá, zato dcera z toho moc velkou radost neměla, ale říkala že pojede. Chtěla bych vědět váš názor co si na to myslíte. Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 29.11.18 16:47

Mého ex rodiče brali na nudapláž a i roky po tom z toho měl vyloženě trauma. Vystavovat 12ti letou holčičku mi teda přijde vyloženě zvrhlé. Takže ne, já bych radši jela jinam. Sama bych nechtěla koukat na bobry ostatních hostů.

Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 29.11.18 16:48

@Lalelale sociálku na takové lidi fakt, strašné :cert:

Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 29.11.18 16:49
@Anonymní píše:
Ahoj, mám na vás otázku. Mám syna 12 a dceru 15 let. Plánujeme jet na prodloužený víkend do termálů v Německu. Problém je v tom že celé lázně jsou jako bezplavková zóna. Dětí jsme se i s manželem ptali a syn s tím problém nemá, zato dcera z toho moc velkou radost neměla, ale říkala že pojede. Chtěla bych vědět váš názor co si na to myslíte. Díky

a tebe vůbec nechápu že by ti nevadilo, že ti cizí lidi očumují nahaté děti :zed: :zed:

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 29.11.18 16:49

@Kaileee já si napůl myslím, jestli zakladatelka není troll. Jinak by mě dost zajímalo, jestli do nuda hotelu fakt pouštějí 12ti leté dětičky.

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 29.11.18 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj, mám na vás otázku. Mám syna 12 a dceru 15 let. Plánujeme jet na prodloužený víkend do termálů v Německu. Problém je v tom že celé lázně jsou jako bezplavková zóna. Dětí jsme se i s manželem ptali a syn s tím problém nemá, zato dcera z toho moc velkou radost neměla, ale říkala že pojede. Chtěla bych vědět váš názor co si na to myslíte. Díky

8o Ne.

Uiii
Povídálka 48 příspěvků 29.11.18 16:54

Já nevím no, s dětmi asi ne. Obzvlášť když je dceři 15. Bylo by mi to v její kůži trapné asi i před rodiči.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 29.11.18 16:55
@Lalelale píše:
@Kaileee já si napůl myslím, jestli zakladatelka není troll. Jinak by mě dost zajímalo, jestli do nuda hotelu fakt pouštějí 12ti leté dětičky.

Termaly nerovna se nuda hotel. Lidi tam nechodi nazi ale v rucnikach zupanech ci prostiradlech. Jde jen o to ze se do vyrivek a saun nechodi v plavkach kvuli hygieně. Nema to s erotikou nic spolecneho. Na druhou stranu dceru chapu. Pokud ma z toho trauma nenutit.

J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 29.11.18 16:55

Holce je dle zakladatelky 15, a ne, ja bych ji tomu nevystavovala.

PHV
Kecalka 384 příspěvků 29.11.18 16:56

Nejela bych ani s malým dítětem. I malé dceři dávám na veřejnosti alespoň kolhotky. 8o

vjerunqa
Závislačka 3174 příspěvků 29.11.18 16:59
@Anonymní píše:

Já si o tom myslím to, že tam by mě nedostali :mrgreen:

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 29.11.18 17:01

Ne. Tam bych nejela ani já, děti bych tam nebrala vůbec. Najděte si jinou dovolenou…

Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 29.11.18 17:01
@ludmilaadamkova píše:
Termaly nerovna se nuda hotel. Lidi tam nechodi nazi ale v rucnikach zupanech ci prostiradlech. Jde jen o to ze se do vyrivek a saun nechodi v plavkach kvuli hygieně. Nema to s erotikou nic spolecneho. Na druhou stranu dceru chapu. Pokud ma z toho trauma nenutit.

také mě to napadlo, ale zakladatelka tomu v popisu říká přímo nudapláž :nevim: tak nevím, co myslí

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 29.11.18 17:04
@Lalelale píše:
také mě to napadlo, ale zakladatelka tomu v popisu říká přímo nudapláž :nevim: tak nevím, co myslí

Na nuda bych s 15 letou holkou urcite nechodila protoze dneska se tam bohuzel vyskytuji i jedinci co tam vyslovene jezdi ocumovat.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 29.11.18 17:05

Nikdy 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >