S dětmi na pohotovost/k lékaři

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 17:34

S dětmi na pohotovost/k lékaři

Prosím nevíte někdo, jak to je? Dnes jsem si rozbila hlavu, chtěla jsem se nechat ošetřit na chirurgické pohotovosti, ale sestra mě odmítla, že si mám nejdřív zařídit hlídání pro děti, které byly se mnou. Stejnou zkušenost mám před pár lety, když jsem volala sanitku ke křečím břicha ze země v leže, operátorka mi řekla, ať si nejdřív zajistím hlídání pro děti a zavolám znovu. Byl to jeden z nejhorších momentů, co jsem zažila, protože se mi dlouho ani nedařilo vůbec vytočit to číslo a ona mi zavěsila. Mají na tohle fakt právo? Jsem s dětma zpět doma, ale ta hlava mě hodně bolí a mám strach, aby nebyl problém. Nemám ted děti kam dát. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33136
10.11.21 17:44

Nemají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
10.11.21 17:46

Tak tomuhle asi neuverim. Že ti záchranka tipne telefon s tím, ať si seženeš hlídání? Teď ještě tu o Karkulce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 17:52
@Midaku píše:
Tak tomuhle asi neuverim. Že ti záchranka tipne telefon s tím, ať si seženeš hlídání? Teď ještě tu o Karkulce…

Přála bych aby to pravda nebyla, ale je. Přísahám. Nevím jak ti to dokázat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 17:54
@Midaku píše:

Aspoň vím, že když jsem uvažovala na tu operátorku podat stížnost, že by mi nikdo nevěřil. Ale to je teď jedno, teď řeším úplně jinou situaci a nemám sílu se hádat.

• Citovat
  • Nahlásit
2723
10.11.21 17:55
@Anonymní píše:
Přála bych aby to pravda nebyla, ale je. Přísahám. Nevím jak ti to dokázat :nevim:

Nic mi dokazovat nemusíš, pokud se to opravdu stalo, mělas to hned nahlásit, dotyčný člověk by už zítra nemusel chodit do práce…

Edit. Nechci se s tebou hádat, jen je to prostě hodně za hranou uvěřitelného normálu.. jestli je to fakt pravda, určitě to řeš, ty hovory se zaznamenávají. Což je tedy právě jeden z důvodů, proč se mi tomu nechce věřit…ze by si někdo takto hezky zařídil vyhazov..

Příspěvek upraven 10.11.21 v 17:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 17:57
@Midaku píše:
Nic mi dokazovat nemusíš, pokud se to opravdu stalo, mělas to hned nahlásit, dotyčný člověk by už zítra nemusel chodit do práce…

Pokud by mi někdo věřil. Každopádně já jsem měla v té době úplně jiné starosti takže to šlo mimo mě a když vše dobře dopadlo už jsem se k tomu prostě nechtěla vracet. Přemýšlela jsem nad tím, že to budu řešit, ale stejně by to dotyčná nejspíš popřela.

• Citovat
  • Nahlásit
700
10.11.21 17:58

Tohle je moje noční můra. Pravda je, že co jsem sama s dcerou, už jsem jednou záchranku potřebovala a radši jsem ji nevolala, protože jsem se bála, že by skončila v klokánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 17:59
@Anonymní píše:
Aspoň vím, že když jsem uvažovala na tu operátorku podat stížnost, že by mi nikdo nevěřil. Ale to je teď jedno, teď řeším úplně jinou situaci a nemám sílu se hádat.

Ty hovory jsou nahravane, pokud vim, takze stacilo jen zavolat a sdelit datum a presny cas hovoru… :nevim:…ja mam tez zkusenost, ze zachranka nechce jezdit, a to volam fakt vyjimecne. Naposled nechteli dojet, i kdyz jsem vedela, ze dotycny ma mrtvici, presne jsem popsala takove ty ucebnicove priznaky…strasny, rekli, at dojedeme taxikem, takze to uz jsem byla hodne asertivni a nakonec ten vuz vyslali. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
20346
10.11.21 18:00

Tak nepíšeš jestli těch dětí nemáš sebou šest a jestli tam nevriskali a nestrkali do tebe nebo doktorů. To by se jim šilo asi blbě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
10.11.21 18:01
@mokkk píše:
Tohle je moje noční můra. Pravda je, že co jsem sama s dcerou, už jsem jednou záchranku potřebovala a radši jsem ji nevolala, protože jsem se bála, že by skončila v klokánku.

Ty jsi sama zdravotník ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
10.11.21 18:02

Jak nevěřil? Tyto hovory se nahrávají. Takže si můžeš klidně stěžovat ještě dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
10.11.21 18:02

Bohužel jednání s lidmi, já když měla mozkovou příhodu, tak mi volali záchranku a dispečerka, že to je hysterie a nikoho nechtěla poslat. Pak přijela záchranka, ale bez doktora, tak stejně zdravotníci volali pro doktora, protože poznali, že je něco špatně. Hlavně, že se má jednat rychle při mrtvici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
10.11.21 18:03

Jinak zachránce rozhodně nebudu vypravovat, že mám doma děcko a psa. Prostě hlavně lékaře ke mně a zbytek se dořeši na místě. Když uvidí sousedka blikacky, asi pochopí, že je zoufalá situace a pohlídá než dorazí někdo z rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
10.11.21 18:04

Mě spíš děsí představa, že to se mnou v deset sekne a kluk tu bude bezprizorní do pěti odpoledne než přijde domů manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat