S dítětem na jachtu - tipy, rady

15111
8.8.13 14:32

S dítětem na jachtu

Ahoj holky,

chystáme se do Chorvatska na týden s dítkem (19m) na jachtu a chci se zeptat na vaše zkušenosti, tipy, rady? děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4012
8.8.13 14:49

Ty tě ukamenujou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
8.8.13 14:51

Radila bych kvalitni vestu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
8.8.13 14:52

Jejda, to bude hukot…uprimne, ja bych si tu jachtu ani neuzila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4012
8.8.13 14:53
@Ali-Ali píše:
Radila bych kvalitni vestu :mrgreen:

Moje řeč ;) jinak zakladatelko závidím! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
8.8.13 14:53

NEpouštěj si film Odsouzeni zemřít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8685
8.8.13 14:54

Hahá Kaji moje zkušenosti dobře znáš a už NIKDY NIKDY NIKDY na to nevlezu :mrgreen: (ale děti byly úplně v pohodě ;-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8317
8.8.13 14:55

Záleží na temperametu dítěte-zda zvládne být týden na malém prostoru.Bez „výběhu“.Syn by to zvládnul v pohodě, ale dcera potřebovala být neustále v pohybu a vyžadovala změny.
Vzala bych s sebou dostatek hraček, které dítě dokážou zabavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
8.8.13 14:55

My jsme sice na jachte nikdy male dite nemeli, ale videla jsem, ze jachty, kde byly deti, tak mely takove site kolem dokola lodi a manzel a tchan mi rikali (zkuseni jachtari), ze dokonce se davaji detem postrojky a jsou necim prikurtovane k jednomu z rodicu. Ale spis je lepsi, aby melo vestu po celou dobu plavby a hlavne, aby bylo furt nekomu na ocich. Koneckoncu kdyz se pluje, tak je lepsi sedet na zadku :-) takze dite muze kdokoliv drzet a nejak zabavit. V pristavu se ovsem musi o to vic hlidat, ze asi bude chtet ditko vsude lozit a tam jsou dobre pryve ty site kolem dokola lodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
8.8.13 14:56

Před skokem z jachty do vody nezapomeň na schůdky, dítěti pořiď pořádnou vestu, na noc s blikátkem a pokud je věku nízkého vůbec bych se nerozpakovala dítko přivázat na dlouhý provaz ke stěžni, tak aby mělo možnost kamkoli lézt, ale nespadnout do vody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
8.8.13 15:37

@Kajka37 8o Tomu říkám odvaha! Pokud vyjíždíte na moře a nebudete jen brázdit podél pobřeží, tak jak už někdo radil - vestu a lano (bez legrace). Chtěla bych se mýlit, ale pokud nebereš chůvu, tak si moc neodpočineš. Takhle malé dítě ještě není moc jisté v nohách, takže budeš celé dny předcházet karambolům.
:) Ale jinak mě závist obešla třikrát dokola. Užijte si to co nejlíp!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
8.8.13 15:52

Zakladatelce jen poradím - my jsme se před týdnem vrátili z jachty - tedy jen na Orlíku - v Chorvatsku bude samozřejmě větší - my máme jen 7metrovou :). Mám 2,5 letou dceru a musím říct, že se na lodi dost nudila - takže jsme to museli střídat s návštěvou hřiště a tak…ale jestli se budete jen plavit a minimálně stavět - mít po ruce spoustu hraček a zábavy a kromě toho samozřejmě pořádnou vestu a dítko mít neustále na očích!

Jinak přeji krásnou dovču!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
8.8.13 16:10

Já nezávidím, já spíš vyjadřuji soustrast

to bude peklo, zabavit dítě, uhlídat dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15111
8.8.13 21:29

Já se s ní nenudím ani tady :-d ale máme sebou švagrovou s dětma, babičku a dědu, vesta už je koupená dávno, sítě kolem lodi sou už taky zabalený… denní plán je takový, že chvíli poplujem, pak nás chlapi vyloží někde na pláži a pak sami pojedou dál a odpo si nás zase vyzvednou… v noci snad neuteče, loď jde zavřít a dítě to samo neotevře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8317
8.8.13 23:33

@Kajka37 Tak to je rozumný plán, to se potom dá taková dovolená zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama