S dvouměsíčním miminkem na Maturitní ples

4
12.2.20 10:10

S dvouměsíčním miminkem na Maturitní Ples.

Ahoj,
dcera bude mít maturitní ples a zároveň mám dvouměsíční miminko, tak mě zajímalo zda si myslíte, že mohu holčičku vzít s sebou. Tatínka nemáme a rodinu okolo na hlídání též ne. Miminko stejně většinu času prospí, tak by to nemusel být takový problém. Ředitelka ze školy mi sice říkala, že to je naprosto běžné, ze mají hosté na plesech často kočárky, ale pořád strašně váhám… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15145
12.2.20 10:13

A co když spát nebude? Já si teda nedovedu představit, že by v takovém chaosu moje dítě uslo :nevim: odejdeš pak z plesu nebo tam budete rušit všechny kolem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15749
12.2.20 10:15

Dvouměsíční mimino ani kočár jsem tedy na plese nikdy neviděla. Za mě je to - kulantne řečeno - nevhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41178
12.2.20 10:17

Na tvém místě bych to zkusila. Ale držela bych se v místě, odkud by se dalo snadno odejít, aby dítě v případě pláče nerušilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 10:18
@terien píše:
Dvouměsíční mimino ani kočár jsem tedy na plese nikdy neviděla. Za mě je to - kulantne řečeno - nevhodné.

To bylo za nás… Po zdejších diskuzích se vsadím, že už vyrábějí plesové šaty s vsadkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2404

Bude tam bordel a rev. Do tohodle prostredi bych dite do 5-6 let fakt netahla. Trochu mysli. Holka si uzije maturak i bez tebe. Uz vidim jak se napr v Lucerne tahate s kocarem po tech schodech a vsichni na vas budou koukat jak na blazna.

Příspěvek upraven 12.02.20 v 10:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Za me teda vůbec. Nemám ráda současný trend kdy se miminko tahá všude. Bude tam hluk, ja bych se i bála, ze se mi někdo o kočár blbě opře. Navíc v sálech mezi stoly nebývá žádné misto. Kam ho dáš? Neumím si to v praxi představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
12.2.20 10:20

Ja bych se snazila sehnat hlidani a na hodku bych sla sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49495
12.2.20 10:22

Tak třeba obě moje děti by to prospaly, vedel těch se dalo spících vrtat a nevzbudily se. Spíš bych měla strach při současných chřipkových epidemiích. Ale pokud po tom jó toužíš, tak to zkus a uvidíš, přijď se ukázat a buď připravená kdykoliv odejít, pokud by to nešlo. Ale počítej, že se moc bavit nebudeš, protože budeš furt u kočáru, když nemáš hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15749
12.2.20 10:22
@Bubla Bůčková píše:
To bylo za nás… Po zdejších diskuzích se vsadím, že už vyrábějí plesové šaty s vsadkou.
:mrgreen: :mrgreen: jsem tak nemoderni
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13468
12.2.20 10:23

Chápu, že se chceš na dceru podívat a že by ti to bylo líto tam nejít vůbec. Pro mě je dítě v kočárku na plese absolutně nevhodný a dívala bych se na takový rodiče dost s despektem. Půjč si šátek nebo nosítko a běž se kouknout aspoň na šerpování a pak jdi s prckem domů. Už jen ta koncentrace lidí a virů v chřipkové sezóně by tě měla odradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
12.2.20 10:23

Fakt ne. Brát kočár s miminem na ples je úlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26619
12.2.20 10:24
@nicsab píše:
Ahoj,
dcera bude mít maturitní ples a zároveň mám dvouměsíční miminko, tak mě zajímalo zda si myslíte, že mohu holčičku vzít s sebou. Tatínka nemáme a rodinu okolo na hlídání též ne. Miminko stejně většinu času prospí, tak by to nemusel být takový problém. Ředitelka ze školy mi sice říkala, že to je naprosto běžné, ze mají hosté na plesech často kočárky, ale pořád strašně váhám… :think:

Blbě koukám. Tak na chvilku. :mrgreen:

Příspěvek upraven 12.02.20 v 10:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888

Nevim, jestli bych tak male dite vzala do tak velkeho kolektivu lidi jeste kde hraje hlasita hudba. Asi bych se tam ukazala jen na chvili aby to dceru nemrzelo, ale tohle musi pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950

Za mě ne. Hluk, chaos, davy lidí (chřipková sezóna), kočár bude překážet, mimčo ani zdaleka nemusí ples prospat a pak budeš prchat bočním východem? Pokud tě tam dcera hrozně moc chce, zkusila bych sehnat někoho, kdo mi dítě na hodinku dvě povozí v kočárku před plesovou budovou a pak už bych dceru nechala užít si to se spolužáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama