S jakou chůvičkou jste spokojeni?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Povídálka 17 příspěvků 05.01.19 22:43
S jakou chůvičkou jste spokojeni?

Ahoj ahoj, začínáme nakupovat vybavicku pro prcka a já si nevím rady s výběrem chuvicky 8o byla bych ráda za typy jakou pořídit, vůbec nemám tušení :( moc děkuji za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineVeru1987
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 05.01.19 22:46

Máme chuvičky bravo a jsou supr. I cena.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9801 příspěvků 05.01.19 22:48

Avent od Philips. Lepší snad nejsou. A klidně v bazaru, protože ty vydrží všechno. Děti si s něma hrají, věčně padají na zem a pořád drží a to je máme už po čtyřech dětech :mrgreen: . Navíc mají geniální dosah - ověřeno 100m přes dva kamenné domy, a čistý zvuk. Měla jsem půjčené i sencor a to byla tragedie.

Gabinka94
Kecalka 405 příspěvků 05.01.19 22:55

Taky máme Avent od Philips a nemůžem si stěžovat :palec:

tezi
Hvězda diskuse 52906 příspěvků 5 inzerátů 05.01.19 22:55

Máme babymove a jsem spokojená. Měla jsem i Philips avent a teda nic moc :nevim:

JaninaMam
Kecalka 435 příspěvků 05.01.19 22:56

My máme motorolu i s kamerou a Parada !!!! Dostali jsme je jako dárek, první nadšeni moc nebylo, co s tím budem dělat, ale naprosto skvěle, nemusím vstavat hned jak malá kvikne, ale sleduju jestli se probouzí a nebo jen ze spani třeba ;) proste naprostá spokojenost ! Ma i noční i denní vidění

JaninaMam
Kecalka 435 příspěvků 05.01.19 22:59

Máme přímo tuto ;)

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 05.01.19 22:59

Mame MOTOROLA MBP 36 SC - teda tenkrát stala skoro 6000, ale dnes uz určitě bude levnější. A je skvělá. Dosah, kvalita přenosu tam i zpět, noční režim. Rozhodne bych volila s kamerou, nočním viděním, možností komunikovat i zpetne na dítě - kolikrát jsem je ubroukala bez nutnosti tam fyzicky byt

JaninaMam
Kecalka 435 příspěvků 05.01.19 23:01

@Tichošlápek Jojo dnes se dá sehnat od 3 500 ;)

Majina_F
Stálice 81 příspěvků 05.01.19 23:06
@Veru1987 píše:
Máme chuvičky bravo a jsou supr. I cena.

Připojuji se :palec:, úplně základní funkce, ale pro nás naprosto dostacujuci. Chtěli jsme hlavně takové, kde mohou být obě stanicky bez napájení, byli jsme připraveni dát rozhodně víc peněz, hodně cestujeme a chuvicky s kamerou a já nevím s jakými všemi funkcemi, které ale potřebuji zásuvku, by nam byly na nic… :nevim:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 05.01.19 23:07

Máme videochuvicky philips avent a už bych bez videa nechtěla ani náhodou. Ja psaly holky výše, hned vidíš, jestli se mimco probouzí nebo bruci ze spánku. Jestli mu třeba vypadl dudlik… A dosah mají 300m ;)

podaji
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 05.01.19 23:29
@tezi píše:
Máme babymove a jsem spokojená. Měla jsem i Philips avent a teda nic moc :nevim:

Máme také Babymoov jsou malinké obě jednotky i na baterky zvukový signál i bez zvuku jen blikání kontrolek dle hlasitosti mimca. Dosah neuvěřitelný až cca 150 m. Ověřeno ve velkém RD se zahradou. Máme je doma v 3+1 přes 3 zdi a super. Dosah i až do sklepa. Cena vs kvalita super.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 01.03.19 16:42

Obnovuji diskusi, potřebujeme chůvičku do rodinného domu, s tím, že dítě bude spát sem tam na zahradě, taky budeme často na chatě (dítě v chatě, my venku či obráceně), sem tam nějaká akce koncert a tak, spaní ve stanu či v autě … Dřív jsme na starší syny chůvičku Philps, ale tak by byla dnes už 16 let stará … takže - videochůvičku asi ne (prý má menší dosah), vlastně mi přijdou zbytečné i ty uspávací melodie, obousměrná komunikace, noční projekce … Ideální - spolehlivý dosah aspoň 300 m (lepší i více), ať funguje přes zeď, možnost obou jednotek na baterie, nastavení citlivosti, dostatečná hlasitost, ideálně bez šumu (aby se při zapnuté dalo i spát - my v ložnici, dítě v pokojíku), vizuální viditelnost zvuku apod., zvuková signalizace vybití, bytelná. Cena max dva tisíce, spíše raději co nejméně, popř. nějaká, co se dá dobře bazarově koupit.

k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 42 příspěvků 01.03.19 16:47

Chuvicka Bravo B-5033, ma vse co potrebujete. Sice design nic moc, vypadaji jak detska hracka ale ja sem max spokojena. Dodavaji k tomu nabijeci baterie ktere sice vydrzi trochu mene ale to se da vyresit koupi kvalitnejsich :dance: https://chuvicky.heureka.cz/bravo-b-5033/

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 01.03.19 16:51

@k.a.t.u.s.i.k
na ten jsem koukala, jak je tam čistý zvuk a nechrčí v chůvičce, když se nic neděje?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama