S jakou CK k moři se třemi dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.10.18 13:39
S jakou CK k moři se třemi dětmi?

Ahojte,
hledám dovolenou na příští prázdniny. Zadání zní: Řecko, letecky nejlépe z Brna nebo Ostravy (v případě nouze i odjinud), pláž s pozvolným vstupem do moře a malé vlny, pro 2 dospělé a 3 děti (3 a 2×5 let). Klidně bez jídla do obyčejného apartmánu. Narážím na ty tři děti, to je prostě evidentně moc :-) Nemáte někdo zkušenost s hotelem / penzionem nebo cestovkou, která zadání zvládne?
Prosím nepište mi o jiných zemích, nechceme jet ani autem ani mimo sezonu. Potřebuju na to cestovku, protože pojedou prarodiče s dětmi a ti si skutečně nebudou shánět na letišti taxíka a dopravovat se někam sami. Díky za vaše zkušenosti!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucy75
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 13:49

Pro děti mívá akce Fisher a Blue style.. nemyslím, že je to tak náročné zadání, spíš standardní, nejste jediní, kdo má tři děti, určo najdete, přeju fajn dovču :potlesk:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.10.18 13:54

@Lucy75 Díky za tip. Já už hodinu surfuju na webu Invie a nenašla jsem ještě ani jeden pokoj či apartmán, kde by mohli být dva dospělí a 3 děti. Tak zkusím ještě jinde :-)

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 30.10.18 13:58

Já bych řekla,že to zvládne každá cestovka,akorát to nebude levný,protože tam bude příplatek za rodinný pokoj.A Řecko bez jídla bych si tedy rozmyslela,to se babo s dědou nedoplatí,jíst tam po restauracích,shánět snídaně,pití vyjde dráž,než kdyby měli al inclusive.
Zkusila bych napsat do všech těch větších cestovek,Firo,E­xim,Alexandri­a,Fischer,Blue-style,VTT,,napsat jim termín,počet osob,požadavky a oni pošlou nabídky i s cenovou kalkulací.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.10.18 14:01

@renap Jezdí tak každý rok, berou si jídlo s sebou, tak 2× jdou na večeře. To mají vychytané a na to jsem se neptala. Ale i tak díky za reakci.

debra.morgan
Závislačka 4211 příspěvků 30.10.18 14:02

na inviu bych se vykaslala a dala poptavku primo ck at se predvedou, co maji.

Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 30.10.18 14:04

VTT se specializuje na Řecko a řecké ostrovy.

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 30.10.18 14:05

@ProfZav berou si jídlo s sebou letadlem pro pět lidí na celý pobyt? Tak to si nedokáži představit,ty kufry :mrgreen:
Namátkou jsem koukůa na Fischera,je tam na výběr v tomto složení 32 hotelů a apartmánů-
https://www.fischer.cz/…-vyhledavani?…|2682&AC1=2&K­C1=3&KA1=3|5|5&DD=2019-07-01&RD=2019-08-31&NN=7|8|9&D­=826|623|741|735|618|619­|624|973|709|1116|993|59­5|648|972|1198|746&PF=0&­PT=450000

Meily
Kecalka 259 příspěvků 30.10.18 14:08

My jsme letos byli na Krétě od čedoku, v hotelu Gouves Water Park. Ideální pro velké rodiny, měli velké apartmá snad i pro 8 lidí. Velký areál, skluzavky, brouzdaliště, pláž sice pěšky 5 min ale po rovince, písčitá, pozvolný vstup. V okolí supermarkety, vybavenost apod..čedok měl i podobné hoteli pro rodiny s dětmi vč. speciálních programů a animáků

modravlocka
Kecalka 375 příspěvků 30.10.18 14:09

Je to hodně náročné zadání. Hotely většinou nejsou na 3 děti vůbec připravené, je jich jen pár a většinou bývají hned obsazene. Chce to řešit ještě zavcasu. Apartmány v Řecku sice jsou, ale nebývají zase v kombinaci s leteckou dopravou. My kvůli tomu jezdíme autem, takže konkrétní hotel neporadím. Byt vámi, nehledám na netu, ale řeším to rovnou osobně v cestovce, ať babička s dědou neskončí s dětmi na Machaci.

debra.morgan
Závislačka 4211 příspěvků 30.10.18 14:13

@ProfZav renap ma pravdu, fisher ma cca 30 nabidek… z toho sis nic nevybrala?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.10.18 14:16

@debra.morgan Teprve teď na to koukám a vypadá to, že asi jo. Ještě koukám na ten Blue Style. Já nějak pořád žiju v tom, že tyhle velké cestovky jsou drahé (nesmějte se, poslední roky jezdíme jen pod stan tady po Česku).
Děkuji všem za tipy!
@renap To by ses možná divila :-) Ale o tomhle tato diskuze není. Díky za tipy i tobě.

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 30.10.18 14:28

@ProfZav no,Řecko je drahé všeobecně,za poslední roky ty ceny vylezly neskutečně. Teď jsem koukala na hotel na Zakynthosu,kde jsme byli před pěti lety za 45 tisíc a letos to samý 85 tisíc 8o Podle mě tam cena už přestává odpovídat kvalitě,platí se prostě za to,že je to Řecko. Jinak tedy obdiv babi a dědovi,že si troufnou s tolika malými dětmi a ještě se jim starat o jídlo,já bych to tedy nedalala.

tininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 30.10.18 15:03

Ahoj.

Vytipuj si všechny cestovní kanceláře a cestovní agentury v nejbližším okolí.

Zajdi tam a řekni jim své požadavky.

Ony něco najdou. :)

Elenloth
Závislačka 3854 příspěvků 7 inzerátů 30.10.18 16:31

@ProfZav Já ti rozumím, řešila jsem to loni a byla jsem rozčarovaná. Invie mě štvala, že tam nemají filtr na max obsazenost pokojů. Bylo to úmorné. A to jsme neměli ani ty tři děti, jen jsme chtěli určité uspořádání pokoje. Nakonec jsme jeli s Fischerem. Taky jsem měla ty velké cestovky v hlavě jako drahé, ale ukázalo se, že je to drahé úplně všude ať jedeš s kýmkoli z ČR. Taky jsem velmi dlouho na dovolené s českou CK nebyla. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >