S jedním se líbat a s dalším jít na kafe..?

Anonymní
10.11.19 19:17

S jedním se líbat a s dalším jít na kafe..?

S někým jsem už podruhé šla na procházku, došlo i na líbání… zároveň jsem mezi první a druhou schůzkou byla pozvána na kafe… připadám si hrozně nepatřičně.. Kdy už o něco jde a kdy jsou to jen nezávazné schůzky? Co když si vyberu toho druhého a pak by vyšlo najevo, že jsem tomu prvnímu dávala naději a přitom s dalším chodila na schůzky? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12666
10.11.19 19:31

No, pokud to s jedním začne být vážné, tak s druhým se přestaneš vídat, protože se s ním vídat nebudeš chtít a budeš myslet jen na toho jednoho. Pokud bys k tomu prvnímu, kde proběhla pusa, už něco cítila, tak na druhého ihned zapomeneš. Pokud to tak není, tak to prostě necinklo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52802
10.11.19 19:36

Musíš si vybrat jen jednoho- toho lepšího. Taky jsem byl v podobné situaci - v roli toho kluka. Přeji ti, ať si dobře vybereš. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 19:40
@Taky jedna píše:
No, pokud to s jedním začne být vážné, tak s druhým se přestaneš vídat, protože se s ním vídat nebudeš chtít a budeš myslet jen na toho jednoho. Pokud bys k tomu prvnímu, kde proběhla pusa, už něco cítila, tak na druhého ihned zapomeneš. Pokud to tak není, tak to prostě necinklo :nevim:

No, i to je asi možný :-( To jsem si neuvědomila.. prostě ten první je hrozně laskavý a na to hodně dám, i když přitažlivost tam není. Ach jo proč tohle u sebe neumím vnímat dřív…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 19:41
@mrav píše:
Musíš si vybrat jen jednoho- toho lepšího. Taky jsem byl v podobné situaci - v roli toho kluka. Přeji ti, ať si dobře vybereš. :mavam:

Prvního nebo druhýho? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1751
10.11.19 19:41

Zalezi na tobe, co povazujes za zavazne. Osobne, pokud bych se vidala s nekolika muzi, tak z oblasti fyzicna maximalne libani. Jinak tyhlety nejasnosti je dobre ve finale vyresit tim, ze si s tim vybranym jasne konstatujete, ze ted uz jste jenom vy dva a odted spolu chodite. Protoze jeden uz si muze myslet, ze spolu chodi, tomu druhemu to tak vubec neprijde a porad si mysli, ze je to nezavazne a vida se s jinymi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12666
10.11.19 19:42
@Anonymní píše:
No, i to je asi možný :-( To jsem si neuvědomila.. prostě ten první je hrozně laskavý a na to hodně dám, i když přitažlivost tam není. Ach jo proč tohle u sebe neumím vnímat dřív…

Tak určitě je potřeba i zapojit mozek a nedat přednost jen přitažlivosti, pokud ten druhý je prostě hodný. Ale z mé zkušenosti a zkušenosti lidí okolo mě, když je to ten pravý, tak to víš docela rychle a pak jdou všichni ostatní úplně stranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 19:47
@Taky jedna píše:
Tak určitě je potřeba i zapojit mozek a nedat přednost jen přitažlivosti, pokud ten druhý je prostě hodný. Ale z mé zkušenosti a zkušenosti lidí okolo mě, když je to ten pravý, tak to víš docela rychle a pak jdou všichni ostatní úplně stranou.

No uvidím co bude zítra na kafi…

• Citovat
  • Nahlásit
52802
10.11.19 19:51
@Anonymní píše:

Dej si na papír klady a zápory a rozhodni se. Vlastně ani s jedním zatím nechodíš, takže i ten, kterého si nevyberes, by mohl mít časem šanci. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
10.11.19 19:52
@Anonymní píše:

Toho druhýho (přitažlivého). Pokud je ten první hrozně laskavý, tak ať laskavě počká, až na něho dojde řada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 19:58

Já to myslela jinak :mrgreen: :mrgreen: jestli jsi Mrav byl v tý tvojí podobný situaci v roli toho prvního (nezvolenýho) nebo druhýho (toho co si tě dáma vybrala :mrgreen: )

• Citovat
  • Nahlásit
52802
10.11.19 20:42
@Anonymní píše:
Já to myslela jinak :mrgreen: :mrgreen: jestli jsi Mrav byl v tý tvojí podobný situaci v roli toho prvního (nezvolenýho) nebo druhýho (toho co si tě dáma vybrala :mrgreen: )

Byl jsem nevybrany - tedy ten druhý. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
11.11.19 08:58
@malay píše:
Toho druhýho (přitažlivého). Pokud je ten první hrozně laskavý, tak ať laskavě počká, až na něho dojde řada.

Ale ono to tak nejspíš dopadne :-)
Druhý třeba vůbec neumí chodit na procházky a líbat, ale má pár drobných na kafe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 18:04

Hmmm tak kafař je „taky“ ošklivej, ale vůbec ne tak milej a citlivej :srdce: :oops: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 18:22

Kdysi v mládí jsem se nechala současně balit a balila několik kluků. Když jsem našla vážný vztah, s ostatními jsem to okamžitě ukončila.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat