S kočárkem v zimě v kavárně

1328
13.11.19 12:43

S kočárkem v zimě v kavárně

Ahoj holky, jak řešíte následující „problém“?
S mimčem v kombinéze a ve fusaku jdu s kočárkem na procházku, usne mi cestou v kočárku. Pak máme sraz s kamarádkou v kavárně. Na podzim jsem rozepnula podzimní fusak, opatrně sundala čepičku a bylo vše ok. Ale teď v zimě? Pokud ji nechám v kombinéze, tak ji bude horko. Pokud ji začnu svlékat, tak se vzbudí a už neusne… Nechat zaparkovaný kočárek venku na ulici s chůvičkou a koukat na něj výlohou se mi nechce. Díky za finty!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33184
13.11.19 12:46

A jakou máš kombinézu prosimtě..? většina kombinéz jde rozepnout na boku po celé délce - nebo vepředu…tak rozepneš i kombinézu a je to ne? takhle bude mít kombinézu v podstatě jen pod sebou, bude na ni ležet… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10514
13.11.19 12:47

@dana.dv Já teda měla dost teplý fusak, takže vyloženě v kombinéze tam bylo dítky jen ve velkých mrazech. Takže jsem si většinou vystačila je s tím rozepnutím fusaku a sundáním čepice. Případně většina kombinéz mívá zip po celé délce, tak alespoň rozepnout a co nejvíc rozhrnout. Nebo pokud víš, že skončíš v kavárně, tak nedávej kombinézu, ale vrstvy doplň třeba teplou dekou na fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
13.11.19 12:53

KOupím si s kámoškou kafe do ruky a jdeme na vycházku?:) Pokud nejsou extrémní mrazy tak bych do fusaku oblékla jen lehce (pokud je dost teplý fusak) a rozepla fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
13.11.19 13:06

Pokud jsem věděla, že takhle někde zakotvim, místo kombinéze jsem dítěti dala jen třeba mikinu nebo tenký overal a do fusaku deku. Pak fusak rozepnout, deku vyndat a dítě spokojeně spí dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
13.11.19 13:23

Do teplého fusaku je potřeba kombinéza tak od - 5°C. Dávám body, punčochy, tepláčky a mikinu, samozrejme čepici a capáčky. Malou vyndavám úplně horkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57448
13.11.19 13:25

@dana.dv tak teď ještě zima není ne, na kombinézu a ještě fusak :nevim:
Jinak dej bez kombinezy a přes fusak deku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
13.11.19 15:28

Taky bych kombinézu nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu