S kočárkem ven - na jak dlouho v zimě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andra073
Povídálka 41 příspěvků 30.11.18 23:38
S kočárkem ven - na jak dlouho v zimě?

Ahoj, obracím se na vás s dotazem. Na jak dlouho berete, nebo jste braly miminka ven, když je třeba venku okolo nuly, nebo -5 a méně? Jsem zastáncem toho, že se má chodit ven za každého počasí, ale mám obavy, aby se nenadýchala studeného vzduchu a ještě to neomarodila, přestože je oblečená teple a zachumlaná ve fusaku a dekách :). Malé je 7,5 měsíce. Děkuji za názory.

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 30.11.18 23:41

Pokud spí a nerve,může být venku klidně i dvě hodiny,i déle. V tom kocarku je teplo,schválně tam zkus dát teploměr :mrgreen: Zvlast,pokud máš hluboký kocar zavreny krytem i zvrchu. Otazkou je,jestli tak dlouhy pobyt venku vydrzis Ty. U nas dnes dost foukalo,pocitova teplota ještě nižší.

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 01.12.18 00:03

Mala ma 6 tydnu. Kolem hlavy nad fusak ji davam jeste smotanou decku, at vyplni a ohreje prostor u hlavy. Venku jsem, dokud chceme obe. Ja ted vydrzim min, dost fouka.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 01.12.18 00:03

Když je jasno,slunečno,klid­ně i mírně pod nulou,je to zdravější než taková ta mlha,mrholení,sychra­vo.

Uživatel je onlineHlaholice
Kecalka 466 příspěvků 01.12.18 00:04

Snažím se být venku alespoň dvě hodiny každý den. Když začalo mrznout, začala jsem akorát dávat zimní kombimezu místo plyšového overalu.

Hoa Mai
Kelišová 5780 příspěvků 22 inzerátů 01.12.18 00:18

s novorozencem jsme byvali denne 2+2 hodiny, nekdy i vice. Poprve nemocny byl ve dvou letech.

Lucie_Sx
Závislačka 3091 příspěvků 01.12.18 00:32

7 týdnů. Malá chrněla, děti lyžovaly. Hlavně to nepřežeň s oblečením, to může být druhý extrém.

luca241
Ukecaná baba ;) 1676 příspěvků 01.12.18 00:55
@Andra073 píše:
Ahoj, obracím se na vás s dotazem. Na jak dlouho berete, nebo jste braly miminka ven, když je třeba venku okolo nuly, nebo -5 a méně? Jsem zastáncem toho, že se má chodit ven za každého počasí, ale mám obavy, aby se nenadýchala studeného vzduchu a ještě to neomarodila, přestože je oblečená teple a zachumlaná ve fusaku a dekách :). Malé je 7,5 měsíce. Děkuji za názory.

Dcera se narodila na konci ledna.Spala jen v náručí nebo v kočáru.takze po 2 týdnech jsme vyrážely denně na 3-4h.Dodnes z toho mám noční můry,jelikož nesnáším zimu.Bude ji 6. :oops: :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 01.12.18 03:51

V tomhle veku jsme byli i cely den obcas…s rodici, stridali jsme se na lyzich, s malym vzdy nekdo byl, obcas do bufetu…jinak na par hodin bezne. Ze studeneho vzduchu neomarodi, omarodi, kdyz chytne virus nebo bakterii

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 01.12.18 06:24

Me 4 mesicni spi 4-5 hodin na zahrade, az bude hure dam ji do chodbx. Ale zatim dobre.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >