S kočárkem ven - na jak dlouho v zimě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andra073
Povídálka 42 příspěvků 30.11.18 23:38
S kočárkem ven - na jak dlouho v zimě?

Ahoj, obracím se na vás s dotazem. Na jak dlouho berete, nebo jste braly miminka ven, když je třeba venku okolo nuly, nebo -5 a méně? Jsem zastáncem toho, že se má chodit ven za každého počasí, ale mám obavy, aby se nenadýchala studeného vzduchu a ještě to neomarodila, přestože je oblečená teple a zachumlaná ve fusaku a dekách :). Malé je 7,5 měsíce. Děkuji za názory.

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 27070 příspěvků 30.11.18 23:41

Pokud spí a nerve,může být venku klidně i dvě hodiny,i déle. V tom kocarku je teplo,schválně tam zkus dát teploměr :mrgreen: Zvlast,pokud máš hluboký kocar zavreny krytem i zvrchu. Otazkou je,jestli tak dlouhy pobyt venku vydrzis Ty. U nas dnes dost foukalo,pocitova teplota ještě nižší.

kacakaca
Závislačka 2680 příspěvků 01.12.18 00:03

Mala ma 6 tydnu. Kolem hlavy nad fusak ji davam jeste smotanou decku, at vyplni a ohreje prostor u hlavy. Venku jsem, dokud chceme obe. Ja ted vydrzim min, dost fouka.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 01.12.18 00:03

Když je jasno,slunečno,klid­ně i mírně pod nulou,je to zdravější než taková ta mlha,mrholení,sychra­vo.

Hlaholice
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 01.12.18 00:04

Snažím se být venku alespoň dvě hodiny každý den. Když začalo mrznout, začala jsem akorát dávat zimní kombimezu místo plyšového overalu.

Hoa Mai
Kelišová 6086 příspěvků 20 inzerátů 01.12.18 00:18

s novorozencem jsme byvali denne 2+2 hodiny, nekdy i vice. Poprve nemocny byl ve dvou letech.

Lucie_Sx
Závislačka 3474 příspěvků 01.12.18 00:32

7 týdnů. Malá chrněla, děti lyžovaly. Hlavně to nepřežeň s oblečením, to může být druhý extrém.

luca241
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 01.12.18 00:55
@Andra073 píše:
Ahoj, obracím se na vás s dotazem. Na jak dlouho berete, nebo jste braly miminka ven, když je třeba venku okolo nuly, nebo -5 a méně? Jsem zastáncem toho, že se má chodit ven za každého počasí, ale mám obavy, aby se nenadýchala studeného vzduchu a ještě to neomarodila, přestože je oblečená teple a zachumlaná ve fusaku a dekách :). Malé je 7,5 měsíce. Děkuji za názory.

Dcera se narodila na konci ledna.Spala jen v náručí nebo v kočáru.takze po 2 týdnech jsme vyrážely denně na 3-4h.Dodnes z toho mám noční můry,jelikož nesnáším zimu.Bude ji 6. :oops: :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10946 příspěvků 01.12.18 03:51

V tomhle veku jsme byli i cely den obcas…s rodici, stridali jsme se na lyzich, s malym vzdy nekdo byl, obcas do bufetu…jinak na par hodin bezne. Ze studeneho vzduchu neomarodi, omarodi, kdyz chytne virus nebo bakterii

Uživatel je onlinescentini
Závislačka 3597 příspěvků 01.12.18 06:24

Me 4 mesicni spi 4-5 hodin na zahrade, az bude hure dam ji do chodbx. Ale zatim dobre.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >