S kolegou z práce se milujeme, ale má ženu a mimi. Co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 00:21
S kolegou z práce se milujeme, ale má ženu a mimi. Co dělat?

Ahoj holky… potřebuju nutně poradit. :roll:
Dělám v práci s kolegou který mě miluje, ale má doma ženu a dítě. Hlavní problém je ale v tom, že já jeho taky… Taky jsme si to i řekly. Chtěly bysme být strašně spolu…
Chce je opustit, ale nepřijde mi to vůbec správné! Nechci ho v žádném případě brát od rodiny! :zed: Prý s ní ale není šťastný, tak si zase na druhou stranu říkám, když někdo není šťastný, tak ať se za štěstím vydá…
Mám mu to dovolit nebo ne? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 04.01.19 00:28

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super, ze jsem jeste vzhuru!!! … se tesim :potlesk:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 04.01.19 00:29

Ne. Jsi normální???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 00:31

Zkus mu říct ať se od ní odstehuje. Pak uvidíš :roll: přesně můj případ co sem měla :lol: :lol:

Janli
Kelišová 6811 příspěvků 04.01.19 00:34

A co ti, prosím tě, imponuje na chlapovi, který chce opustit rodinu? To ti takovej srab a sobecký hovado stojí za to? To si ho fakt vážíš? :roll: Já bych si o takovýho ani neopřela kolo. Evidentně mu chybí zodpovědnost, závazky v životě pro něho nic neznamenají. Nebo z tebe dělá blbce, jen aby tě dostal do postele. V každým případě, tohle je asi poslední model chlapa se kterým bych chtěla spojit svůj život…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 00:35

Mimochodem já ho od rodiny tahat nechtěla, říkala sem mu celou dobu ať si uvědomí co má a problém řeší, nechtěl. Tak sem si vyzkoušela co by pro to udělal, no nakonec zůstal s ní ;)

Cvrčínek
Kecalka 173 příspěvků 04.01.19 00:35

tady bude veselo :lol:

venulka1
Kecalka 319 příspěvků 04.01.19 00:36

Znám co to udělala a to měl mimco a ještě byla tehulka odesel když byla něco kolem půlky těhotenství…po­pravdě bylo mi z toho na :poblion: ona sla pres mrtvoly a dokazala mu vnutit ze ona je ta nejlepsi uzasna jeho deti jsou divny manzelka se snazila kdyz to prasklo udrzet ale on byl doma hnusnej na dítě i na ni az to došlo tak daleko že odesel a ulevilo se všem. Takže těžko rict (znam to z vypraveni o zname co zna vsechny zucastnene)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 00:36
@MadGirlNancy píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super, ze jsem jeste vzhuru!!! … se tesim :potlesk:
???
sucuba
Kecalka 258 příspěvků 04.01.19 00:37

Anoo.. Prý není šťastný, tak si udělal mimino a šťastný bude jen s tebou :potlesk: :potlesk: zazvonil zvonec, a pohádka skončila, protože to je BLBOST. :potlesk: aspoň, že máš tolik svědomí si říct, že to není správné :lol:
Mimochodem, je to muž, nebo žena? Řekly.. Chtěly.. :roll:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2477 příspěvků 04.01.19 00:39

Jestli si frajerka, dovol se jeho ženy a dítěte.  :zed:

Ou
Kelišová 5816 příspěvků 04.01.19 00:41

Nemilujete se. Jste zamilovaní každý do vlastní představy toho druhého. Plus si tím řešíte něco, co vám v životě chybí.

Láska je to, co zůstane v dlouhodobém vztahu, když skončí hormonálně podmíněná zamilovanost.

Pokud namísto toho, aby vztah, který spravuje tak, že není šťastní opravoval, tak si hledá milenku, co mu bude bránit, aby to samé udělal tobě? Až tě přejdou hormony, tak zjistíš že nic - takhle si pochopitelně nalhláváš, že za to může ona, protože mu nerozumí a podobné kecy.

Pokud skutečně nechceš být ta, se kterou bude podvádět svou ženu, tak to prostě utni a naprosto minimalizuj kontakt s ním.
Navíc je tu taky dost velká šance, že ti prostě kecá obvyklé fráze kurevníků, aby se ti dostal do kalhotek. (jasně, von takovej není, jak by mohl - hormony…)

ivculka
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 04.01.19 00:42

Kolik ti je proboha?? To říkají všichni, že nejsou šťastní a bla bla kecy v kleci…Jak ho můžeš milovat? :poblion: :poblion: :poblion:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 00:44
@Janli píše:
A co ti, prosím tě, imponuje na chlapovi, který chce opustit rodinu? To ti takovej srab a sobecký hovado stojí za to? To si ho fakt vážíš? :roll: Já bych si o takovýho ani neopřela kolo. Evidentně mu chybí zodpovědnost, závazky v životě pro něho nic neznamenají. Nebo z tebe dělá blbce, jen aby tě dostal do postele. V každým případě, tohle je asi poslední model chlapa se kterým bych chtěla spojit svůj život…

Je prostě úžasný a vím že on takový není… dokonce bych řekla že ho šikanuje.
Prý ale kdyby to semnou nemyslel vážně tak by nic takového neudělal… Popravdě oba dva nevíme co dělat..

pikola
Neúnavná pisatelka 19673 příspěvků 04.01.19 00:51
@Anonymní píše:
Je prostě úžasný a vím že on takový není… dokonce bych řekla že ho šikanuje.
Prý ale kdyby to semnou nemyslel vážně tak by nic takového neudělal… Popravdě oba dva nevíme co dělat..
Úžasný není, protože podvádí a ty jsi úplně hloupá že jsi na tuhle jeho hru přistoupila a neudržela u sebe nohy :roll:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >