S kým ženy podvádějí?

Anonymní
9.2.21 17:44

S kým ženy podvádějí?

Ahojky. Dneska jsem tak přemýšlela, s kým vlastně ženy podvádějí muže? Musím přiznat, že mě na tu myšlenku přivedl film Včera v noci.
Osobně se přiznám, že už se asi dva roky nemůžu zbavit vzpomínky na jednoho muže mé minulosti. Možná za to může fakt, že jsme stále přátelé, ale občas si představuji, jaké by to bylo, kdybych byla s ním (aniž bych cokoliv udělala nebo aniž bych to chtěla převést do praxe). Říkám si, že noví chlapi mě nelakaji ani po 10 letech vztahu s manželem vůbec, jen ten starý, se kterým mám trošku pocit, že nám osud „vzal společný čas“.
Myslite, že ženy podvádějí častěji se svými ex? Nebo s novými muži? Myslíte, že se to liší muž/žena? Nebo je to fifty fifty? :mrgreen: přiznávám, že se doma trošku nudím :oops: díky za debatu k věci (Ano, chápu, že některé nikdy nemyslel na jiného než svého Tondu, ale na to se neptam)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
105
9.2.21 17:57

Nemyslím si, že by často lidi podváděli se svými ex. Co tak vidím kolem sebe, tak většinou mají spíš nic moc vztahy než že by měli myšlenky na nějaký techtle mechtle :D Ale samozřejmě věřím, že můžou lidi podvádět třeba s nějakou platonickou láskou z minulosti, bejvalým spolužákem nebo kamarádem. Je to jednodušší než najít někoho novýho neznámýho. Já když někdy přemýšlím nad chlapama, tak taky neplánuju, že půjdu hledat někoho do baru nebo na internet, ale myslím spíš na konkrétního chlapa, kterej mě třeba před lety balil. Nemyslím na to jakej bysme spolu měli vztah kdybysme se dali dohromady, ale spíš na to jak umí líbat nebo jestli je dobrej v posteli :lol: A myslím, že to tak maj přibližně stejně ženský i chlapi. Někomu je úplně jedno s kým podvádí, hlavně, že vůbec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
9.2.21 17:59

S ex bych zřejmě nezahla, toho už znám.
Mne lákaly vždy nové podněty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:07

@LolaAA vidíš, to mě nenapadlo, že je to vlastně jednodušší. Vždycky jsem myslela, že přijde někdo nový, okouzlující. Ale je pravda, že sama vzpomínám spíš na to, jaké to bylo, a je tam ta zaprášená citová vazba :) děkuji za příspěvek :)
@ropucha 02 asi takhle jsem si to vždycky představovala :) proto mě překvapily vlastní myšlenky. Dík :)

• Citovat
  • Nahlásit
323
9.2.21 18:10

Když si vzpomenu na své ex… tak jedna by asi měla šanci, kdyby se ozvala. Možná dvě… ale víc ne. Takže za mě, chlapi spíš láká něco nového než ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:14

Ja zahla se synem sve kamaradky, akorat jsem si ho i nechala. :oops:

Jen pro upresneni, syn je mladsi jen o par let a kamaradka by mohla byt moje mamka. At nejsem za pedousku co stoji u skolky. :mrgreen:

A s ex bych nezahla ani omylem, to bych radsi byla dozivotne bez sexu. :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
695
9.2.21 18:19

Značné množství podvadi se svými prvními laskami. Asi mají „odpaňovači“ pro ně nějaké zvláštní kouzlo… :nevim: Často to probíhalo při státech z gymplu-stačilo pár skleniček a bylo hotovo.
Byl jsem svědkem přímo na tom srazu- dost nechutný- matky od rodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25848
9.2.21 18:22

Ženy nepodvádějí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
9.2.21 18:31
@ropucha 02 píše:
S ex bych zřejmě nezahla, toho už znám.
Mne lákaly vždy nové podněty :nevim:

Vid? To je jako cist par let stare noviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
9.2.21 18:31

Já jsem nikdy nevěrná nebyla, takže si nedovedu představit, co by mě k tomu vedlo. Ale vždycky mě lákaly spíš ty začátky, ten nový náboj. Mám ale také jednu takovou nenaplněnou lásku, potkali jsme se za špatných okolností. Často si na něj vzpomenu a při zjištění, že se oženil, jsem z toho byla trochu nesvá. A to jsem pár let vdaná a mám dvě malé děti :D :oops: ale myslím si, že právě to je to, co mě nutí vzpomínat, to že zůstala,, nenaplněná". A jako milenec byl top, no :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62162
9.2.21 18:33

Na ex bych nesahla, takže nee.. S ex fakt nee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
9.2.21 18:34

No moji ex me teda nechavaji naprosto chladnou :lol:, neee ani v nejbourlivejsich predstavach :lol:…urcite nove podnety. Tak jednou za pul roku narazim na chlapa, po kterym bych, nebyt zadana, rada vyjela. Pokud jde o nekoho z minulosti, tak by to vylozene musel byt nekdo, s kym jsem nikdy nic nemela, ale ten chlap mi byl aspon sympatickej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:52

@Kutil Tom jee, názor chlapa, bezva. Čím že zrovna ony?
@kliťák Tak dělat něco podobného na veřejnosti považuji za vyšší level bezpáteřnosti. Nicméně to kouzlo asi fakt existuje, takový opar vzpomínek?
@Mango_Lassi :mrgreen: tak určitě…
@ontarova.stara :lol:
@Aduš8 to je přesně ono! Ta nenaplněnost. Jakoby tomu příběhu chyběl konec a nutkání jej dopsat. Myslím, že to je preneono. Taky mám malé děti a manžela a kdyby se ten „můj“ oženil, moc bych mu to přála, ale taky by to ve mně asi vzbudilo emoce. Nicméně myslím, že by mi to pomohlo se přes to definitivně dostat. Jenže on od té doby neměl ani vážný vztah… A vím, že kdybych chtěla, bude se mnou. Což mě možná nechtě udržuje v takovém nějakém meziprostoru, v kombinaci s tím, že se ve svém manželství a životě „nudim“. Chvála Bohu, že mi zatím na krku stále sedí hlava. Věřím, že ji neztratím.
@martina.se špatné rozchody? :)
@kalie Jo, takže taky raději noviny dnešního dne? :mrgreen:

Díky všem za reakce. Dost se mi ulevilo, když vidím, že nejsem úplně sama, koho občas dostihnou myšlenky, které by v hlavě raději neměl :)

• Citovat
  • Nahlásit
323
9.2.21 18:56

Čím zrovna ta jedna, možná dvě? No, jsou pořád dost hezké :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
9.2.21 18:59
@ontarova.stara píše:
Vid? To je jako cist par let stare noviny.
:palec: Líp bych to neřekla.

Zajímavé ale je, že docela dost mých ex se o kontakt i opakovaně snažilo/snaží.
No, asi jsem nezapomenutelná, je fakt, že pár partnerek mých expartnerů mi na rovinu řeklo, že jsem jejich noční můra (těch partnerek). :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat