Reklama

S kým žiju ? Mám vzít syna a odejít ? Pritel je divnej...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:48
S kým žiju ? Mám vzít syna a odejít ? Pritel je divnej...

Ahoj holky, Četla jsem hodně o mužích kteří neumí být věrní ale nevím si rady. U nás je toho tolik..
S přítelem (pokud se mu dá takhle rikat) jsme se potkali před 4 rokama. Mu bylo 30, mě 26. Já měla kariéru, peníze, procestovala jsem svět. On byl vysoký, černovlasý…prostě nádhernej chlap. To mě bohužel učarovalo a jak se říká pro krásu těla člověk naleti na ošklivost duše. Nekouřil, nepil, sportoval a měl po 11 letem vztahu. Byla jsem nadšená. Nastěhovala jsem se k nemu snazila se mu zavděčit. Uklízela jsem vařila, většinu věcí jsem platila já a prostě láska a růžové bryle a byla jsem slepá. Po dvou měsících jsem otěhotněla / věděl že prášky jsem mít nemohla a prej mu to ujelo. Šla jsem na potrat kam mě nebyl schopen ani zavézt vezla mě tam kamarádka, přijel pro mě po zákroku já podepsala reverz. Dovezl mě domu a já ušla zblbla po narkóze, když jsme se vzbudila byl na fotbale. Tohle byl momemnt kdy se charater ukázal a já měla odejít,… Odešla jsem ale pak jsem se vrátila. Byla těhotná po druhé. Syna jsem si nechala. Přítel opravdu nepije a nekouří ale má tolik svých konivku a zájmu že jsem pochopila že jsem na posledním místě. Fotbal, volejbal, tennis a posilovna. Dá se říct že je 5 x tydne někde na sportech. Jsme jak spolubydlící. Nezepta se jak se mam co jsme se synem dělali. nikdy nevolal nepsal, nezájem. Nikam mě s sebou nebere… Má svůj život. Pořád jsem na něco čekala že se změní až se narodí syn a on se nezměnil. Postupem času jsem začala zjišťovat že měl asi tak bez nadsázky dalších 200 žen během jeho 11ti letého vztahu. Taky že chodí do nevěstince :zed: 8o dalo by se říct že pořád něco vyplouvalo na povrch a sppal skoro s každou v okolí. Večer nezvedal telefony prej že se zdržuje v práci. Nutné musím podotknout že jsme první dva roky souložili mobilne 3×denne a to i celé těhotenství. Snažila jsem se s ním držet krok aby mi nezahybal.. :nevim: On se mě na nic neptá, nezajímá ho nic a vlastně mě nikdy neřekl že by mě měl rád…a podle toho jak se chová nema. To co jsem našla v jeho telefonu a počítači…prostě samé prostitutky a priváty ve vyhledávači i v době kdy jsme spolu spávali pořád. Teď spíme každý v jiné místnosti cca rok. Nedáme si pusu nepohladime se, nic… Takže nás k sobě asi tahla jen chemie. On je úplně laxní a arogantní a já se opravdu snažím najít na něm něco skvělého ale nic mě nenapadá. Ano ve sportech je jednička a každý k němu vzhlizi… Nikdy ve sportu neprohraje. Nedávno jsem potkala venku jeho nejlepšího kamaráda jak ho doprovázel domu a ten kamarád mi řekl do očí před přítelem ; "on není špatnej člověk já ho mam rad, to ty jsi krava :oops:… Pritel sesmal a nezastal se. Prostě je toho tolik. Přítel mi i říká ať se neptam co dělá a kde je že mě po tom nic není.. s kým spí a s kým se styka. Padají mi vlasy a x krát do měsíce zvracim vím že to je z nervů…na všechno jsem sama a přítel se kurví. Nedávno mi oznámil protože on se neptá, oznámil že jede s klukama na tyden na chatu do hor… A stavil se zamnou jeho kamarád ať odejdu že se na nás nedá dívat. Že na sebe nemluvíme, že málo lidí ví že k sobě patříme že nás spolu nikdo nikdy neviděl a že přítel jel za ženskyma. To bolelo to slyšet od cizích… Tak jsem příteli řekla že se synem odejdu za takhle nemohu žít. A on mě škrtil před synem,. :,( :,( :,( :,( :,(
Otázka zní co dělat? On se nezmeni nemiluje mě. Mám sesbalit a odstěhovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 03.10.18 15:53

A co asi jiného? Počkej až odejde, sbal se a uz se nevracej. Bohužel sis ho už takového vybrala, nemůžeš se divit, že se nezmenil.

morinka7
Kelišová 6794 příspěvků 03.10.18 15:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, Četla jsem hodně o mužích kteří neumí být věrní ale nevím si rady. U nás je toho tolik..
S přítelem (pokud se mu dá takhle rikat) jsme se potkali před 4 rokama. Mu bylo 30, mě 26. Já měla kariéru, peníze, procestovala jsem svět. On byl vysoký, černovlasý…prostě nádhernej chlap. To mě bohužel učarovalo a jak se říká pro krásu těla člověk naleti na ošklivost duše. Nekouřil, nepil, sportoval a měl po 11 letem vztahu. Byla jsem nadšená. Nastěhovala jsem se k nemu snazila se mu zavděčit. Uklízela jsem vařila, většinu věcí jsem platila já a prostě láska a růžové bryle a byla jsem slepá. Po dvou měsících jsem otěhotněla / věděl že prášky jsem mít nemohla a prej mu to ujelo. Šla jsem na potrat kam mě nebyl schopen ani zavézt vezla mě tam kamarádka, přijel pro mě po zákroku já podepsala reverz. Dovezl mě domu a já ušla zblbla po narkóze, když jsme se vzbudila byl na fotbale. Tohle byl momemnt kdy se charater ukázal a já měla odejít,… Odešla jsem ale pak jsem se vrátila. Byla těhotná po druhé. Syna jsem si nechala. Přítel opravdu nepije a nekouří ale má tolik svých konivku a zájmu že jsem pochopila že jsem na posledním místě. Fotbal, volejbal, tennis a posilovna. Dá se říct že je 5 x tydne někde na sportech. Jsme jak spolubydlící. Nezepta se jak se mam co jsme se synem dělali. nikdy nevolal nepsal, nezájem. Nikam mě s sebou nebere… Má svůj život. Pořád jsem na něco čekala že se změní až se narodí syn a on se nezměnil. Postupem času jsem začala zjišťovat že měl asi tak bez nadsázky dalších 200 žen během jeho 11ti letého vztahu. Taky že chodí do nevěstince :zed: 8o dalo by se říct že pořád něco vyplouvalo na povrch a sppal skoro s každou v okolí. Večer nezvedal telefony prej že se zdržuje v práci. Nutné musím podotknout že jsme první dva roky souložili mobilne 3×denne a to i celé těhotenství. Snažila jsem se s ním držet krok aby mi nezahybal.. :nevim: On se mě na nic neptá, nezajímá ho nic a vlastně mě nikdy neřekl že by mě měl rád…a podle toho jak se chová nema. To co jsem našla v jeho telefonu a počítači…prostě samé prostitutky a priváty ve vyhledávači i v době kdy jsme spolu spávali pořád. Teď spíme každý v jiné místnosti cca rok. Nedáme si pusu nepohladime se, nic… Takže nás k sobě asi tahla jen chemie. On je úplně laxní a arogantní a já se opravdu snažím najít na něm něco skvělého ale nic mě nenapadá. Ano ve sportech je jednička a každý k němu vzhlizi… Nikdy ve sportu neprohraje. Nedávno jsem potkala venku jeho nejlepšího kamaráda jak ho doprovázel domu a ten kamarád mi řekl do očí před přítelem ; "on není špatnej člověk já ho mam rad, to ty jsi krava :oops:… Pritel sesmal a nezastal se. Prostě je toho tolik. Přítel mi i říká ať se neptam co dělá a kde je že mě po tom nic není.. s kým spí a s kým se styka. Padají mi vlasy a x krát do měsíce zvracim vím že to je z nervů…na všechno jsem sama a přítel se kurví. Nedávno mi oznámil protože on se neptá, oznámil že jede s klukama na tyden na chatu do hor… A stavil se zamnou jeho kamarád ať odejdu že se na nás nedá dívat. Že na sebe nemluvíme, že málo lidí ví že k sobě patříme že nás spolu nikdo nikdy neviděl a že přítel jel za ženskyma. To bolelo to slyšet od cizích… Tak jsem příteli řekla že se synem odejdu za takhle nemohu žít. A on mě škrtil před synem,. :,( :,( :,( :,( :,(
Otázka zní co dělat? On se nezmeni nemiluje mě. Mám sesbalit a odstěhovat?

Zdrhej. Škrtil tě a ty jsi zůstala ? Pokuď máš kam jít zbal se až zase bude pryč a už se nevrať !

divine woman
Echt Kelišová 8418 příspěvků 03.10.18 15:54

Hlavně že je krásnej chlap. Jestli ti zbyla jen špetka selského rozumu, sbal se a odejdi. Nejlépe ihned. Jsi pro něj míň než hadr na podlahu.

barasepka
Povídálka 34 příspěvků 03.10.18 15:54

Víš, že tě nemiluje, neváží si tě, nezajímáš ho, chodí za ženskýma, do toho prostitutky a ty se ptáš jestli se máš odstěhovat? Seber syna a zbytky hrdosti, jestli ti vůbec nějaké zbyly a jdi od něj.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 03.10.18 15:55

Samozrejme, už si mala byť dávno preč, tu nie je čo zachraňovať. Iba s ním strácaš čas.

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6405 příspěvků 03.10.18 15:55

Moc nerozumím, že se ptáš.
Samozřejmě, že máš odejít.
Dost možná žiješ s psychopatem.

truelly
Závislačka 2711 příspěvků 03.10.18 15:57

Prvně prověřit a potom počít…ne naopak. Uteč, pokud máš kam.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:59

@barasepka
Bylo těžké si to přiznat ale ano vím to . Odejít jsem nechtěla bála jsem se že mi vezme syna čímž mi rád vyhrožuje …ikdyz není v rodném listě . Dnes vím že situace je nesnesitelna tak musím otect . Mám kam jít . Jen nevím zda li se sbalit azbude pryč a nevidět ho…nebo se sbalit a říct mu že takhle žít nemohu . Potřebuju to nějak ukončit . I v sobě

truelly
Závislačka 2711 příspěvků 03.10.18 16:01

Sbalit vše najednou až bude pryč. Se silnýma chlapama. VŠE. Je možné, že pokud bys něco zapomněla, nebude tě už chtít pustit do bytu.

divine woman
Echt Kelišová 8418 příspěvků 03.10.18 16:07

@truelly Přesně tak. Nic mu neříkej a sbal se až bude pryč. A nezapomeň na ty nabušené kamarády nebo příbuzné, kdyby se neočekávaně vrátil domů.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2548 příspěvků 03.10.18 16:09

Mela jsi karieru, penize, procestovala svet… a to sis nasla takoveho tr.otla?

Boze muj. Holka zlata, sbal si veci a utikej pryc, jsi tak 4 roky ve skluzu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 16:09

Melo te varovat uz jen to, ze je mu 30, je sam a bez zavazku… Psala jsi, ze jsi mela karieru, tak asi penize nasetrene mas a mas kam jit. Jak pisou holky, sbal si veci a odejd, jak bude pryc. Mysli na dite, ktere by jsi v tehle nesnesitelne atmosfere vychovavala.

Elishka1
Závislačka 2656 příspěvků 03.10.18 16:11

ano

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 03.10.18 16:11

tak to je pěknej ha*zl. rychle pryč, hlavně ať neví, kde se synem jsi

přeji hodně štěstí

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >