S mámou je to ukňouránek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 23:05
S mamou je to uknouranek

Ahoj prosim o zachovani anonymu. Mam chlapecka 16 mesicu a neustale knoura, ale jen kdyz je v me pritomnosti. At delame cokoliv, tak po par vterinach zacne knourat a sapat se po mne. Nezanedbavam ho, myslim, ze jsem na nej i v celku tvrda a v nekterych vecech neustupna ale uz zacinam silet. Je jedno jestli si prohlizime knizku, stavime kostky, jsme venku, uklizime, varime…po chvilicce vzdy zacne. Kdyz ho hlida jen mamka nebo manzel, tak je pry zlaty, ale jakmile prijdu ja, tak zacne. Rikaji, ze ho nepoznavaji, ze takhle se s nimi nechova. Kdyz jedeme v aute, tak proknoura celou cest, kdyz s nim jede jen manzel, tak ani necekne…fakt nevim co a tim mam delat, je to ubijejici a ja nemam uz ani naladu vymyslet jakoukokiv cinnost, protoze to vzdy skonci stejne. I v hernicce a na plavani se chova stejne, proste pokazde kdyz tam jsem ja. Jinak je hodne sikovny, jen se bud usmiva nebo knoura, nic mezitim neni. Jo a kdyz je s babi nebo mym muzem, tak si pry klidne i 15 minut hraje sam, o tom ja si muzu nechat zdat. Mate nekdo rady jak to zmenit?

Reakce:

e008
Závislačka 3288 příspěvků 25 inzerátů 17.01.17 23:10
@Anonymní píše:
Ahoj prosim o zachovani anonymu. Mam chlapecka 16 mesicu a neustale knoura, ale jen kdyz je v me pritomnosti. At delame cokoliv, tak po par vterinach zacne knourat a sapat se po mne. Nezanedbavam ho, myslim, ze jsem na nej i v celku tvrda a v nekterych vecech neustupna ale uz zacinam silet. Je jedno jestli si prohlizime knizku, stavime kostky, jsme venku, uklizime, varime…po chvilicce vzdy zacne. Kdyz ho hlida jen mamka nebo manzel, tak je pry zlaty, ale jakmile prijdu ja, tak zacne. Rikaji, ze ho nepoznavaji, ze takhle se s nimi nechova. Kdyz jedeme v aute, tak proknoura celou cest, kdyz s nim jede jen manzel, tak ani necekne…fakt nevim co a tim mam delat, je to ubijejici a ja nemam uz ani naladu vymyslet jakoukokiv cinnost, protoze to vzdy skonci stejne. I v hernicce a na plavani se chova stejne, proste pokazde kdyz tam jsem ja. Jinak je hodne sikovny, jen se bud usmiva nebo knoura, nic mezitim neni. Jo a kdyz je s babi nebo mym muzem, tak si pry klidne i 15 minut hraje sam, o tom ja si muzu nechat zdat. Mate nekdo rady jak to zmenit?

Radu nemam, rekla bych, ze je to dost bezna situace, u nas to same :zed:

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 17.01.17 23:46

U nás to je přesně naopak. Syn (16 měsíců) začne kňourat, jakmile příjde tatínek k večeru z práce :zed:! V ten moment už pro něj neexistuju a chce být jen na tátových rukách!
Když jsme sami, tak si sám hraje, sám jí…

Sachmetkaa
Kecalka 110 příspěvků 18.01.17 00:30

Jj, mám doma to samé :(. Začlo to kolem 15-ti měsíců, teď má 19 a pořád to trvá. Akorát když jsme na bazénu tak teda nekňourá. Ale jinak furt… S tatínkem v poho, s babi v poho (úplně mě už vytáčí věta „vždyť je hodná“). No a já mám nervy na pochodu, protože poslouchat to skoro celý den to je děs :zed: Ikdyž si s ní hraju tak stejně kňourá, protože chce tamto a tohleto a dát tu hračku tam… :roll:
No a jak potřebuju uvařit, uklidit a nevěnuji se tak to taky stojí za to…
Radu nemám, ale nejsi v tom sama :hug:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 18.01.17 00:48

Řekla bych, že je to úplně normální, jakmile jsem nablízku, tak beze mě nedá synek ránu, když tam nejsem, tak je v pohodě. Tohle prostě musíme přežít a hlavně nepovolit nastavená pravidla. :kytka:

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 18.01.17 08:11

JJ, my mame taky andilka, ktery se meni v dablika pouze v pritomnosti rodicu. Jinak jsou s ni vsichni (babicky, tety, detska skupinka…) nadmiru spokojeni a vsichni nam ji „zavidi“. Je super neustale poslouchat, jak sqele dite mame, hodne, hraje si, posloucha, vsechno dela, atd. :zed:

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 18.01.17 08:41

Taky knourá, a holky nepotěším je jí 4,5 let a kňourá a kňučí pořád. Jinak je to šikovná holčička. Kamarádka má stejně starého kluka a dělá to samé. Obě se shodneme jen na tom, že nám to trhá žíly a nevíme co udělat proto aby neknourali :cert:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 18.01.17 08:43
@Anonymní píše:

naprosto normální, mám dvojčata 3,5 roku a občas to dělají dodnes. Když jsou u babičky, říkají že jsou celý den milionoví. Jen se já objevím ve dveřích, visí mi na noze, hádají se, kdo se bude mazlit první, kňučí :roll: U nás vždycky celkem zabíralo, že jsem je v tomhle začala napodobovat, na chvíli byl klid. Ale uplně odbourat se to ještě nepodařilo

Modesta
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 18.01.17 08:52

A nebylo to tak, že když byl syn mladší, třeba rok, tak jakmile začal kňourat tak jsi mu věnovala pozornost? Já to totiž u svého synka vidím. Začal mi přesně tohle dělat a já ho vzala do náruče a začala si s ním třeba hrát. Tak to začal dělat furt. Zarazit to musel až manžel, když mi nastavil zrcadlo (tenkrát jsme se kvůli tomu trochu štěkli, ale uznala jsem, že měl pravdu). Tak jsem to přestala dělat. Ty jako máma poznáš, kdy je dítě ospalé/hladové (a kdy má tedy nárok být nerudný). Ale jinak, když mi tohle začne dělat, tak jdu od něj pryč. A ono se to hodně zlepšilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 21:27

Holky, já fakt nevím, ale něco špatně musí být. Proč je se všemi hodný a jen se mnou ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >